سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / خانه امن!!؟

خانه امن!!؟

#خانه_امن
جمهوری اهریمنی و کثیف اسلامی و داعشی شیعه در ایران سریالی آب دوغ خیاری به نام خانه امن ساخته که در آن تنها به توهماتی اشاره میکند که فقط ساخته ذهن کثیف خودشان میباشد نخست اینکه با توجه با کشتار مردم و فعالین مدنی و روزنامه نگاران میهن پرست چگونه کارگردان این مجموعه احمد معظمی نام این جفنگیات و را خانه امن گذاشته است؟
آیا از خون جان سپاران راه میهنی همچون #نداآقاسلطان و #محمد_مختاری ها و #وحید_صیاد_نصیری ها و … شرم ندارد؟
پاسخ خیر است!
زیرا سخت است فهماندن به انسانهایی که برای نفهمیدن پول میگیرند این بادمجان دورقاب چین های حکومتی برای ساخت سریالهایی بی ارزش که تنها توهمی بیشتر نیست حاضرند ناموس خود را بفروشند همانگونه که وطن خود را فروخته اند.
خون کشتارهای تیر 78 و خرداد و بهمن 88 و آبان ماه 98 و اشخاصی همچون زم و دیگر اسیرانی که در زندانهای حکومت کثیف اسلامی هستند بر گردن این جورثومه های خائن و داعش پرور است.
در سکانسی از این فیلم تصویر مهندس جمشید شارمهد دیده میشود که در آن اتهاماتی به او زده میشود و بازیگر نادان و البته مواجب بگیر شرف خود را فروخته که با این دیالوگهای تهوع آور و بازی درجه چندمی کوشش میکند بینندگان این سریال را متقاعد کند که #جمشیدشارمهد یک شخصی است که از آمریکا و اسرائیل پول میگیرد و دروغی بزرگتر از خود سریال در این دیالوگها بگنجاند.
کمی به این دیالوگها میپردازیم که در آن گفته میشه جمشید با سرویسهای اطلاعاتی کار میکند …
اگر جمشید چنین شخصی بود هیچگاه برای کار شهر و محل زندگی خودش را ترک نمیکرد او که برای کار و در آن سن و سال و با بیماری سختی که داشت پا به سفر گذاشته بود بدون شک توسط همان سرویسها به حکومت کثیف اسلامی لو داده شده است و این را در بیانیه نخست انجمن میتوانید ببینید جمشید شارمهد بارها اشاره کرده بود که ما هیچ دوستی نداریم و دقیقا ایشان درست میگفتند چون همانگونه که خوب میدانیم سرویسهای امنیتی غربی موجبات دستگیری او را فراهم کرده بودند که البته در این میان کوتاهی خود مهندس نیز بوده که به اشخاصی اعتماد کرده بود که ممکن است از سوی آنها نیز ضربه خورده باشیم.
جمشید شارمهد تنها سخنگوی انجمن پادشاهی بوده است که این یک کار ژورنالیستی میباشد و چندین عملیاتی که در ایران رخ داد پیش از حضور ایشان در این سمت بود و عملیاتهای بعدی را ایشان تنها خبر رسانی کرده بود.
به یاد بیاورد که در زمانی که فیزیکدان مسعود علیمحمدی ترورو شد به سرعت این ترور را به #انجمن_پادشاهی_ایران_تندر نسبت دادند اما پس از روشن شدن موضوع روسیاهی به ذغال ماند ولی امروز هنوز در برخی سایتها این ترور را به ما نسبت داده اند.
در این فیلم دیالوگی گفته میشود که کارهای مخفیانه ما بیشتر از کارهای علنی ماست و این به خوبی نشان میدهد که حکومت اسلامی چگونه و تا چه اندازه از ما وحشت دارد.
همین که در این چند سال دو رهبر انجمن پادشاهی استادفرودفولادوند و جمشیدشارمهد ربوده شدند بیانگر این است که خوب میدانند قدرت در دست ماست و این میان طرفداران ارزشی ولایی و طرفداران کپی برابر اصل ولایی ها یعنی سلطنت طلبها باید خوب بدانند که ما که هستیم و چه کارهایی از ما بر می آید که حتی در خواب هم نمیتوانند ببینند.و همیشه گفته ایم که #ما_تمامش_میکنیم
ما قدرتمند ترین گروه مبارز در ایران هستیم و این را بارها ثابت کرده ایم امروز اگر ما از رضاپهلوی حمایت نمیکنیم چون بارها به او گفته ایم دست از خیانت چهل ساله به کشور و مردم بردارد و به جای شعار دادن و هشتک زدن گام در راه مبارزه بردارد و با حذف شعار نافرمانی مدنی به ما بپیوندد و اعتراف کند که تنها راه نابودی حکومت اسلامی مبارزات مسلحانه میباشد اما این شخص نه تنها به ایران بلکه به پدرو پدربزرگ خود نیز خیانت میکند و با هم کاسه شدن با حکومت اسلامی تنها با هشتک زدن و بیانیه دادن مردم ایران را سرگرم میکند…ما از او سوال میکنیم که آقای محترم پس کی زمان مبارزه است؟
و در آخر به بازیگران این سریال گوشزد میکنم با چه رویی در آینده ایران میتوانید سر بلند کنید و چشم در چشم مردم ایران باشید اینکه مانند اجداد تازیتان تاریخ را تحریف کنید و بازیچه دست ملاها شده اید چه افتخاری میتواند داشته باشد فردا روز که عمر شما تمام شود مانند فرج الله سلحشور شما را در گور خواهند گذاشت حالا خودتان انتخاب کنید میخواهید مردمی باشید یا در برابر مردم میخواهید مانند فردینها و شجریانها باشید و یا مانند سلحشور و حیایی و شریفی نیا ها ….
اگر آن خانه امن بود ماموران موساد پانصد کیلو اطلاعات سایتهای هسته ای را در روز روشن به تلاویو نمیبردند
اگر آن خانه امن بود در روز روشن فخری زاده را به سزای اعمالش نمیرساندن
اگر آن خانه امن بود در آبان 98 خون هزاران زن و مرد ایرانی به زمین ریخته نمیشد که پول تیرش را هم بگیرید
اگر آن خانه امن بود روزنامه نگاران با آزادی مینوشتند
اگر آن خانه امن بود 176 مسافر بیگناه در آسمان کشته نمیشدند
اگر آن خانه امن بود پولهای مردم به شکل #چمدانهای دلار به نیروهای تروریست حماس داده نمیشد
و هزاران اگر دیگر…
مردم شما را میبینند و ما نیز شما را خواهیم دید و آن روز دیری نخواهد پایید
#امین_زندگانی
#حمیدرضاپگاه
#سیماتیرانداز
#حمیدرضاعطایی
#حسین_سحرخیز
به #انجمن_پادشاهی_ایران_تندر در تلگرام بپیوندید
Https://T.me/tondar_anjoman_padeshahi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *