سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / غرق‌شدن قایق پناهجویان ایرانی در کانال مانش و جانباختن هموطنانمان

غرق‌شدن قایق پناهجویان ایرانی در کانال مانش و جانباختن هموطنانمان

جای بسی شوربختی است که ایرانیان و پناهجویان هموطن گریزان از دست رژیم اهریمنی بی مسئولیت و کفتارصفت اسلامی خامنه ای در خارج از کشور نیز همچنان در رنج و سختی هستند و جان خودرا از دست می دهند. در معرض نا امنی قتل، ترور، تجاوز، سرقت و آدمربایی قرار می گیرند و هیچ جانپناهی در دریا و خشکی برای آنان نیست.
انجمن پادشاهی ایران شرمساری و کمتوانی خودرا از بابت وجود شرایط کنونی و نبود حکومتی شایسته و درخور کرامت و شأن ایرانیان ابراز می کند. از اینرو جنگیدن با همه توان و با جان و دل و با چنگ و دندان برای آزادی کشورمان، تنها کار بجایی است که میتوان انجام داد و همچنان تلاش خواهیم کرد تا سایر نیروها و کنشگران راستین را فراخوانده تا با پایان دادن به هرج و مرج کنونی و با رهایی از فریبها و خودخواهی ها به آینده، آزاد، روشن و ایمن دست یابیم و از این آوارگی ها نجات یابیم.
در این میان بی مسئولیتی ها و کوتاهی های جهانی و دولتها در اسکان و ساماندهی پناهجویان را نباید از نظر دور داشت، چراکه هرگز نمی توان پذیرفت در کشورهایی که عنوان حکومتهای ایمن و دیرپا و متمدن را یدک می کشند و عبور هر جنبنده ای را ردیابی می کنند، چگونه اجازه می دهند پناهجویان در مسیرهای کاملا شناخته شده دریایی و زمینی همواره با خطر مرگ مواجه باشند که قابل نکوهش است.
انجمن پادشاهی ایران همچنان یادآور می گردد بر اساس آیین ریشه ای، دولت پادشاهی موظف خواهد بود به وضعیت و شرایط هر ایرانی که مجبور به ترک وطن شده است رسیدگی نماید و امنیت و شرایط بهینه زندگی اورا تأمین نماید. باشد تا با یکدلی و همصدایی به پیروزی دست یابیم.

پاینده ایران و پاینده مردم ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *