سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / بیانیه انجمن پادشاهی ایران در پاسداشت هفتم آبانماه سالروز بزرگداشت کوروش بزرگ

بیانیه انجمن پادشاهی ایران در پاسداشت هفتم آبانماه سالروز بزرگداشت کوروش بزرگ

 

بزرگ است اهورا مزدا آن یزدان پاک و مهرگستر که جهان را داد و ایران را بپایاد

جای بسی شکوه و افتخار است که امسال در سالروز کوروش بزرگ- شاهنشاه ایران – بنیانگذار تمدن سیاسی و پادشاهی بی مانند ایرانزمین، تاجدار چهارگوشه جهان، فخر گیتی و ابر مرد فرخ نشان و انوشه روان – آنچنان به خود ببالیم و سپاسگزار اهورامزدای بزرگ باشیم که سرانجام دیو اهریمنی اسلام و بنمایه ی کشتار مردمانمان و غارت ایرانزمین دیگر ردایی به تن ندارد و لخت و هور در حال رخت بربستن از آریابوم است. و هرچند جهانی به یاری آن شتافته است تا ددان و اهریمنان حاکم را با هزار دستان و نیرنگ برپای نگاه دارند و هر روزه به ترفندی قصد جان و مال ایرانیان را کنند، اما گویی طبیعت راه نکو در پیش گرفته و خورشید پیروزی، طلوعی آفرین را نوید می دهد.
در این میان همواره پاسداشت کوروش بزرگ در هفتم آبان و آزادی یهودیان از بند اهریمن بابل و همایش مردم ارجمند ایران در پاسارگاد خاری گشته در چشم دشمنان ایران تا آنجا که هرچه در توان داشته اند به کاربسته اند تا این همایش از پا بیافتد حتی شده به قیمت از رونق انداختن بازار سیاسی و دینفروشی خود و گسیل ارتشها برای بستن راهها و نفسهای مردم بیدار ایران.
و اینست که جای بسی افتخار دارد به این جایگاه شامخ روی گردد و سپاسدار این ابرمرد نیکوخرد، و کردار و گفتار و پندار او باشیم، چراکه همچنان پیروزی ها از آن اوست، همچنان که توانسته است با کنار زدن همه نیرنگها و پلشتی ها از پس هزارها برآمده و مارا رهنمون سازد.
انجمن پادشاهی ایران بسیار مفتخر است که راهبر و پیش برنده مبارزات برای برقراری آیین ریشه ای کوروش بزرگ است و برای برقراری آن جنگیده و بی هیچ مماشات و درنگی، همچنان استوار خواهد ماند و خواهد جنگید تا پیروزی کامل.
آشکار است با اهریمنی روبرو هستیم که دشمن آزادی، شادی، و رشد و آگاهی و بالندگی است و دست در دست دشمنان ایران از بازگشت شکوه و رادمانی به آریابوم هزاران بار وحشت دارد و بویژه در این گرامین روز پریشان خاطر و جن زده می شوند، مثل مار به خود می پیچند و آنقدر زهر بیم به خونشان می ریزد تا این رویداد بگذرد تا حیاتی دوباره یابند. این همان راهی است که ما آنرا دوام و قدرت خواهیم بخشید و در راه کوروش هرگز درفش کاویانی را زمین نخواهیم نهاد.
بجاست تا در این روز فرخنده فر ایران و فر پادشاهی ایران را بستاییم، از نیرنگها و فریبها جدا گردیم و راه راست شجاعت، دلاوری و همازوری را برگزینیم و یک دل و همصدا و ایرانیه ایرانی خودرا از این بیداد وارهیم.

انجمن پادشاهی ایران
یکم آبان ۶۳۸۴ شاهنشاهی(۱۳۹۹ معا.)
۲۲ اکتبر ۲۰۲۰ ترسایی

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای
کوبنده تندر

فایل صوتی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *