سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / اعتراف شرمآور شبکه بی بی سی فارسی به تروریسم دولتی در انگلستان

اعتراف شرمآور شبکه بی بی سی فارسی به تروریسم دولتی در انگلستان

اعتراف وقیحانه و شرمآور شبکه بی بی سی فارسی به تروریسم دولتی انگلستان نسبت به مردم این کشور در خصوص پیگیری راههای درمان پاندمی کرونا.
امروز 21 اکتبر 2020

این در حالی است که با وجود گذشت 9 ماه از ظهور این ویروس مرگبار و رادیواکتیو دست ساز ، هیچ رسانه ای در جهان به ساختار ژنتیکی این ویروس کوچکترین اشاره ای نکرده است. در ویدئوی بالا مهمان برنامه – دکتر مازیار اشرفیان بناب – که خود یک بیوژنیست است، نوع عملکرد نهادهای پزشکی و درمانی را به فرستادن سربازان به روی مین در شرایط درماندگی عملیاتی بازتاب میدهد حال آنکه چنین نگاهی با دوری جستن از پژوهش های لازم در مورد ساختار ویروس کرونا آنهم برای یک دولت فخیمه، اساسا یا از سر بی مسئولیتی است یا نوعی تروریسم دولتی سازمانیافته، که قطعا دارای تبعات جهانی بسیار خطرناکی نیز خواهد بود.

گزارش کامل انجمن پادشاهی ایران در مورد ساختار و عملکرد ویروس کرونا در لینک زیر:
https://www.tondar.org/content/2020/03/11882.html

به #انجمن_پادشاهی_ایران_تندر بپیوندید

 

یک دیدگاه

  1. رژیم با استفاده از ترس ویروس کرونا که از قبل برای جلوگیری از خیزش مردم برنامه ریخته بود، همانند رژیم جنایتکار چین….💥هموطنان تمام آمار کشته شدگان ”ویروس کووید” در ایران دروغ میباشد این اشخاص اکثرا در تصادفات رانندگی و چندین دلایل دیگر مانند سکته، سرتان و غیره جان باخته اند و به دروغ و با دستور از بالا دکترها به اجبار دلیل مرگ را ” ویروس کووید” مینویسند و اعلام مینمایند. این روال در تمام دنیا در جریان است… گلوبالیستهایی اهریمنی با همکاران پلید اسلام دوستشان میخواهند که ملتهایی جهان را با استفاده از ترس به سوی جهانی شدن،
    “نظم نوین”
    “پیمان نوین”
    و بردگی بکشانند. اینها کروهی از گلوبالیستها هستند که بسیار ثروت اندوخته و نظر به تسخیر دنیا و انسانیت دارند. یکی از برنامه هایی شروع این داستان همان به قدرت رساندن “ویروس اسلام در ایران” و سرنگونی پادشاه ایران بود و اکنون این جریان “ویروس کووید” دنباله همان برنامه است که از دهه هایی قبل ریخته شده…..و جنبه هایی دیگری نیز دارد که برای آینده نزدیک بشریت ریخته شده و کاملا اهریمنی میباشد.‌‌‌.…به هیچ وجه آزمایش کووید ندهید و واکسن نزنید، ماسکها را بردارید و اسلحه ها را آماده کنید، خیزش جهانیست….
    پاینده ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *