سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / سند رسمی اینکه رضا پهلوی یک جاسوس و دیپلمات عرب است

سند رسمی اینکه رضا پهلوی یک جاسوس و دیپلمات عرب است

در این ویدئو “کاملیا انتخابی فر” از رابطین اصلی “استخبارات عربستان سعودی” در یک برنامه رسمی تلویزیونی به تابعیت دیپلماتیک مصری خانواده دیبا اعتراف می کند.

توضیح: طبق قوانین بین المللی دارابودن تابعیت دیپلماتیک علاوه بر الزامات رفتار دیپلماتیک طبق سیاستها و ماموریت های کشور مطبوع، فرد را از لحاظ محدودیتها و ممنوعیتهای معمول سفرهای خارجی مصون می دارد.

بیانیه ها و مقالات متعدد انجمن پادشاهی ایران را در مورد خیانتهای گسترده این شاهزاده خائن به ایران و پادشاهی ایران و تلاش سازمانی او در جهت بقای جمهوری انیرانی تا مرز ورشکستگی کامل، تجزیه و خلع سلاح کشور در همکاری با دشمنان ایران و همچنین خیانت به جبهه مبارزاتی مردم ایران و هواداران خود را در سایت تندر بخوانید.

رضا پهلوی خیانتکارترین شاهزاده تاریخ ایران

شاهزاده «رضا پهلوی» از ما نیست!

عوامل و سران جمهوری اسلامی تکلیفشان مشخص است اما مهمتر از آن گرگهای در لباس میش اند که همه امید و انتظار مردم را به خود معطوف می کنند تا در موقع لزوم آنرا به یأس و سرخوردگی و در نهایت ایجاد شرایط کنونی برسانند.

در شرایط کنوننی که با زدن ریشه های اسلام تازی رژیم انیرانی را به نقطه سرنگونی و عدم مشروعیت کشانده ایم، لزوم هشیاری نسل جوان مبارز در تفکیک دوست از دشمن با هر عنوان و منسب و بویژه تحلیل رفتاری کنشگران نسبت به سخنان و پندار حقیقی آنان از هر زمان دیگری مهمتر است. ما هیچ دوستی نداریم، جبهه ایرانستیزان ستبر و فریب همواره در کمین ما است.

رضا پهلوی بزرگترین سد و مانع دستیابی مردم ایران به آزادی بدلیل انحراف نیروهای مبارز است که بایستی اورا زد و به کناری انداخت.

 

پاینده ایران

برقرار آیین ریشه ای

کوبنده تندر

 

یک دیدگاه

 1. استعمار پنهان کافران هاله-نوردار به بهای قتل مردم خاورمیانه

  اسلام یا هرنوع ارتجاع دیگر (یهود، مسیحیت، کمونیسم، …)

  3 جزء تشکیل دهنده دارد:

  جزء اول. خداسازها. خالقان سوار بر خدایان-مخلوق-و-نوکر خدا-سازها:
  {کافران-خداساز، دزدان-و-قاتلان هاله-نوردار}
  که پول پارو می کند و برای ردگمکنی و خدا-شدن، هاله ای/دروغی از جنس نور(= از مبعوث شدن از سوی خدای-نوکر ساخت خدا-ساز ویا حقوق بشر چپی-اروپایی-کانادایی خمینی-آور داعش-پرور خاوری(دزد-نوکر-استعمار)-نواز تا مدرکهای علمی قلابی از دانشگاههای معروف) بر سرشان می گذارند.
  (=پیامبران، امامان، کشیشان، چپ شرقی و استالینها، چپ غربی و دموکراتها (کارتر خمینی-آور، اوبامای داعش-آور و کانادای چپول خاوری{نوکر-پول-دزد}-نواز)، دست-نشانده های چپ-غربی و کلفتهای دزدان-قاتل-هاله-نوردار-آمریکایی{دموکراتها}: آخوندهای هموارکننده دوشیدن خاورمیانه توسط استعمار چپ غربی، دولت قطر گاز-ایران-خور)، نفوذی های عمامه دار-تکفیری/یقه-سفید/ و سگهای وفادار به عثمانی و …)

  * این خائنان و پفیوزهای دزد-و-قاتل از جنایات و کثافتکاریهای خویش باخبرند اما نمی خواهند که برملا شوند، پس هاله نور بر سر می گذارند تا برای دو جزء هموارکننده فساد خدا-سازی عزیز شوند:

  جزء دوم. چاپلوسان. فاسدان و حریصان موجسوار:
  {نذری-دهندگان/خورندگان مدل جلوی دوربین و مدل پشت دوربین}
  2/1 خرافه-پرستان صلح-طلب. فاسدان مسکین بی امید به دنیای فاسد موجود در ارتجاع:
  آنهایی که به رسیدن سریع به حرامسرا و باغ و ملک هایی با برده-جنسی و شراب و لباس ابریشم و عسل جاری در دنیای موجود ارتجاع امیدی ندارند (= دعا گوش-کنها، زائران حقیقی و نه بازارگرم-کن های لیس-زن حرم، نذری-دهندگان/خورندگان شفا-خواه پشت دوربین و نه شفا(پول)-گیرهای بازارگرمکن جلوی دوربین، الباقی فاسدان مسکین یا مستضعفین، …)
  2/2 پورشه-سوارهای نذری-دهنده/خورنده جلوی دوربین. فاسدان مسکین ثروتمند-شده در یک شبانه روز:
  آنهایی که با مفت-خوری به ثروت رسیده اند و خواهان ادامه این مفت-خوری در دنیای فاسد موجود در ارتجاع هستند
  (= دلالان/کسبه و اهل بازار، صراف سکه و دلار و مواد مخدر، علم الهداهای غبارروب بت-بانکهای متبرکه خادم جیب(شکم و زیرشکم) بت-مرئی/نامرئی-ساز، مشاوران املاک، واردکنندگان نابودکننده شغل و کیفیت زندگی مردم، بانکی ها و مالیات گیرندگان صاحب رانت، نمایندگان مجلس، خبرگان، یاوه گویان جمعه، روسای جمهور منتخب دزدهای چپ-اروپایی و دزدان هاله نور-دار آمریکایی دموکرات و …)

  جزء سوم. کاندومهای خدا-سازها، مسکینان-با-امید:
  {مدل فاسد امیدوار به دنیای موجود و مدل عقده ای امیدوار به دنیای خدعه ای ساخت خداساز}
  2/1. سادیستها و سایکوپفها. مسکینان فاسد با امید ثروتمند شدن از طریق تبدیل شدن به محافظان/سرسگهای خدا-سازها.
  آنهایی که در رسیدن سریع به ثروت از هیچ جنایتی رویگردان نیستند
  (= فرماندهان/زندانبانان/قاضیهای حزبملا/داعش/طالبان/خمینی/خامنه ای/…)
  2/2. احمقها/شهدا. گوشتهای فدایی خدا-ساز صیقه کننده بیوه هایشان. مسکینان عقده ای با امید به دنیای دروغبافته خداساز.
  آنهایی که فقط با ریختن خون سیراب می شوند و پیاده-نظام خدا-سازها و سگ-بی-چاره محافظان خدا-سازها هستند
  (= شکنجه گر/اعترافگیرها، شلاق زنها، دست و پا و سر برها، خود-انفجاری ها، چماق-دارها، جلادان، سانسورچی ها، …)

  شاه، اگر سوئیسی نبود و با اعراب و ترکیه و شوروی ائتلاف می کرد و نفوذی عمامه دار، خمینی، را به اعترافگیرها می سپرد، اکنون این بلای آسمانی/غربی بر مردم خاورمیانه نازل نشده بود و میلیونها نفر کشته نشده بودند و هزاران میلیارد دلار از ثروت این مردم دزدیده نشده بود.

  اما شاه سوئیسی، خمینی را (اکنون ژن غالب انگلیسی اش در نوه اش آشکار شده است) آزاد گذارد تا سازمانهای اطلاعاتی غربی با تبلیغات بی بی سی و با ارازل و اوباش قاتل عراقی و لبنانی او را حمایت کنند و در آخر با ایرفرانس فرانسوی، این بلای آسمانی/غربی برای مردم خاورمیانه (ایرانیان و عربزبانان و ترکزبانان و کردزبانان) و این فرشته نجات قیمت نفت-شاه شکن برای اروپا را نازل نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *