سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / سیاست نخ نما شده جهان در برابر ایرانیان

سیاست نخ نما شده جهان در برابر ایرانیان

 

در راستای اعمال پروتکلهای سیاسی جهان در مقابله با ایران و مردم ایران دیگر بر همگان آشکار است که جهان هیچ مشکلی جز ایران ندارد و اساسا تمام بازیهای سیاسی و همه لودگیهای جهانی بمنظور جلوگیری از بازگشت تمدن سیاسی شکوهمند و فاخر ایرانیان است، چراکه افزون بر بازگشت آن قدرت و شکوهمندی، تشت رسوایی خیانتها و مال مردم خوریهای مافیای سیاسی جهان حتی در سرکیسه کردن مردم خود (طبق سنت اعراب و رومیان باستان) از بام خواهد افتاد ، از این منظر همواره جهان بویژه در نیم قرن اخیر با سپردن مدیریت اجرایی این سیاستها به آمریکا با استفاده از غفلت و خوابزدگی رجال کور مسلمان ایرانی و مسخ شده ی سیخ داغ جهنم و حسابکشی شب اول قبر، توانسته است با یک روش بسیار ساده و کم دردسر همگان را فریب داده تا خرک خویش براند.
هرچند میتوان نمونه های بسیاری آورد اما در این نوشتار کوتاه و گذرا به خط اصلی این متد نخ نما شده در نیم قرن گذشته نگاهی می اندازیم:

ریچارد نیکسون (جمهوری خواه) که با سرمایه گذاری پادشاه فقید و وعده های تجهیز ارتش ایران سر کار می آید اما بدلیل رسوایی واترگیت قدرت را به دموکراتها واگذار می کند تا جیمی کارتر (دموکرات) بازی را بدست بگیرند.

همین کارتر، شاه را دور میزدند، جمهوری اسلامی با فریب مردم ایران به رفراندوم گذاشته شده و به رسمیت شناخته می شود،  کمربند سبز برجینسکی استارت میخورد اما باصطلاح بخاطر بی عرضگی در گروگانگیری سفارت آمریکا در تهران و شکست عملیات پنجه عقاب در طبس، سبب پیروزی جمهوری خواهان و ریگان می شود.

ریگان گروگانها را آزاد می کند اما بخاطر رسوایی ایران کنترا با چاشنی ترور ادامه کار را به جرج بوش پدر واگذار می کند.

جرج بوش پدر جنگ را به خلیج فارس می آورد،سکوها و نفت کشهایمان را نابود می کند، اما در نهایت به بهانه بحران گرونگیری در لبنان و رکود شدید اقتصادی آمریکا، قدرت به دموکراتها و بیل کلینتون می رسد تا اصلاح طلبان مردم ایران را مسخ خود کنند.

همین کلینتون خوب هم به بهانه رسوایی جنسی محبوبیت دموکراتها را خدشه دار می کند تا اینبار جمهوری خواهان با جرج بوش پسر وارد میدان شوند.

جرج بوش با شروع بازی فناوری هسته ای تحریمها را به ایران می دهد و باز اما با رسوایی در حمله اشتباه به عراق و افغانستان و به کشتن دادن سربازان آمریکایی، اوبامای چرب زبان را از اردوی دموکراتها بالا می آورد.

از اوباما ریشخند و از همگان غش و ضعف تا رسوایی ایمیلهای هیلاری کلینتون و زدوبند اوباما با احمدی نژاد و قاسم سلیمانی، ترامپ وطن پرست را وارد کاخ سفید کند که ادعای تغییر رژیم و کنار زدن اسلام را داشت اما او نیز تا اینجا علاوه بر اعمال تحریمهای سنگین به ایران به واسطه خریت آخوندهای دست نشانده خودشان، مردم ایران را کف خیابانها همواره تنها گذاشت و در سانسور انجمن پادشاهی و دسیسه ربودن مهندس جمشید شارمهد تا اینجا نقش داشته است.

همانگونه که بوضوح آشکار است، دولتهای نوبتی آمریکایی با بامبول رسوایی های بچگانه و نوعی ترفند فرار از مسئولیت کرسی ریاست جمهوری های پیشین، سر کار می آیند و باز رجال ما فریب میخورند و در آخر با یک رسوایی یا گندکاری صحنه را ترک می کنند تا اساسا، رئیس جمهور بعدی نه تنها پاسخگو نباشد بلکه خودرا مدعی و نجاتبخش جدید هم معرفی کند.

پس روشن خواهد بود همچنان با عبور ترامپ از دموکراتهای رسوا و همکار با تروریسم اسلامی، کآر خودرا ادامه دهد تا در دور بعدی به فرض مثال دامادش جراد کوشنر با رسوایی عمان گیت و زدوبند ترامپ با خامنه ای بخاطر املاک شخصی پدرزن در دبی یا انتشار اسناد فرار مالیاتی ترامپ در زمان مناسب یا اسناد خیانت و زدوبند با پوتین و به عنوان یک سوپرهیرو برای بازی جدید انتخابات مسخره و مهندسی شده الکترال را از آن خود کند.

اینها به ما مربوط است و همگی موارد مهمی است که سیاستمردان ایرانی، نظامیان، سرآمدان و مدعیان خردورزی و صحنه آرا بایستی توجه کنند و خود را از این خواری و خفت بیرون بکشند و ببینند چگونه تنها و تنها با همین ترفندهای ساده، ایرانیان را واداشته اند تا با دست خود تیر به پای خود شلیک کنند و سرمایه های کشور را در کشاکش این حقه بازیها به جیب غربیها بریزند و آخر کار هم حذف شوند.

انجمن پادشاهی ایران همچنان یارای جوانان باهوش و هشیار ایران زمین است و از اهورا مزدای بزرگ خواستار بیداری ارجمندان و پیوند با ایشان در درست ترین و ایرانی ترین راه خواهد بود.
بایستی از این ارابه فریبی که خر و خر ران همکیش همند پیاده شد.

 

دوشنبه/مه شید ۲۱ مهرماه ۶۳۸۴ شاهنشاهی (۱۳۹۹ معا.)

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای
کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *