سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / آروغ سیاسی سید رضا دیبا!

آروغ سیاسی سید رضا دیبا!


سید رضا دیبا در آروغ سیاسی خود با استفاده از کدواژه های گلوبالیستی مانند پیمان نوین، نور و نام بردن از مراکز گلوبالیستی خویش پندار، تمایل خود را برای کسب قدرت در ازای تجزیه ایران، با گذاشتن علامت تعجب در انتهای واژه «پاینده ایران!»٬ به سمع و نظر اربابان خود در جهان رساند.

انجمن پادشاهی ایران اینبار و این سئانس از حضور این شاهزاده خائن و وطن فروش را با وجود بی آزار نشان دادن اسلام تحت نام «اکثریت»، در راستای کمک به رژیم به جهت دستپاچگی و فرار از پایتخت نمی داند.
سید رضا که گمان می کند با کورها تلیت می خورد، گویی از سپاه نا امید شده اما همچنان با کلی گویی و حلواحلوا کردن و با تکیه بر خونهای ریخته شده در ایران، جنازه دزدی و انقلاب دزدی، مردم دربند و بی دفاع ایران را به شورش کور فرامی خواند تا به قول خودش با کمترین هزینه مورد تأیید کانونهای قدرت ضد ایرانی قرارگیرد.
انجمن پادشاهی ایران همچنان هشیاری و بیداری نخبگان، مردم و سایر نیروهای راستین را در برابر اهداف مشخص این مردک خواستار است.

آنجا که از دروغ و خیانت و ریا می گوییم منظور همین نکات ویژه است.
سید رضا دیبا در آخرین آروغ سیاسی و خائنانه خود در پیمان بستن و معامله با دشمنان ایران در ازای کسب قدرت بخوبی همه جنبه های اهداف خائنانه خودرا رمزآرایی نموده بود، از جمله به فعلگی کشاندن ارتش کهن ایرانزمین.

انجمن پادشاهی واکنشهای هوشمندانه و بیدارانه ایرانیان را در واکنش به این فریبکاری ها و هرزگی های سیدرضا در فضای مجازی را ارج می نهد.
ما بخوبی میدانیم چگونه فرزندان نخبه، رشید و پیکار سالار ایران را کشته اند، لبها دوخته و داد این بیداد و ستم به جایی نمی رسد. دلهای جنگجویان انجمن پادشاهی ایران با دلهای همه ایرانیان پیوندی نا گسستنی دارد.

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای
کوبنده تندر

یک دیدگاه

  1. ولی خبر ندارن ایران بیشتر از این تجزیه شدنی نبوده و نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *