سرخط خبرها
سرآغاز / آموزشی / هنر جنگیدن / بیانیه انجمن پادشاهی ایران در مورد پخش ویدئو تیراندازی در مراسم رژه ارتش در شهریور ۱۳۹۸ معا.

بیانیه انجمن پادشاهی ایران در مورد پخش ویدئو تیراندازی در مراسم رژه ارتش در شهریور ۱۳۹۸ معا.

⚡️اسلحه را بایستی به سمت دشمن گرفت نه مردم⚡️

گاهی اوقات برای برخی که به اسلحه دسترسی دارند این ابهام پیش می آید که در شرایط فشارهای اجتماعی و حکم نابودی این رژیم، اسلحه را هرجایی و به هر طریقی بچکانند.
برای انجمن پادشاهی هیچ شکی نیست با وجود در اختیار داشتن مزدوران تروریست مسلمان در اختیار سپاه و سپاه قدس این عملیات قطعا اقدامی از سوی عوامل خودرژیم صورت گرفته است ، زمانی که بسیاری از مراکز اسلامی، آخوندها و هرزه های ایرانخوار براحتی در دسترس هستند، گروهی در زمان یک رژه نظامی، عملیاتی را ترتیب دهند که در آن غیرنظامیان و مردم هدف قرار گیرند.
امنیتی های رژیم از اجیر ساختن مزدورها برای چنین آدم کشیهایی سه هدف را دنبال می کنند:
۱- ایجاد حق سرکوب برای خود و توجیه نیروهای خودی برای اعمال خشونت تمام در هر اعتراض ساده به بهانه برقراری امنیت بواسطه قتل و اعدام چنانکه در آبانماه همان سال دیدیم.
۲- معکوس نشان دادن هدف مبارزه مسلحانه علیه خود و تخریب اقدامات رزمی با جلوه پردازی تروریسم.
۳- ایجاد رعب و وحشت در بین نیروهای ارتش و به رخ کشیدن قدرت و قصاوت کامل خود در اقدام علیه نیروهای خودی و جلوگیری از ریزش.

بدین سان انجمن پادشاهی ایران نیروهای مبارز راستین را فرامی خواند که مبارزه و رزم و پیکار برای آزادی مردم و کشور باید به همین نسبت در راستای حفظ جان مردم و در راه ایرانیت باشد، کسی نمی تواند ادعا کند برای آزادی مردم می جنگد ولی طوری عمل کند که مردم آسیب ببینند، و کسی نمیتواند ادعا کند که برای آزادی وطن می جنگد اما براساس ایده های حزبی یا با نگاه قومی پای به میدان بگذارد.
اینها از اصول اساسی نگاه تفکیکی و هوشمندانه یک مبارز و یک مدافع است و اساسا کسی یا گروهی که به بهانه آزادی برای منافع شخصی یا تسویه حساب یا انتقام و بطور کل با نسخه های حزبی-عقیدتی یا سلیقه ای پای به میدان بگذارد، اشتباه مرتکب شده و اقدامش هزینه خواهد داشت، جدا از اینکه دشمن و حاکمیت از این موضوع در چنین شرایطی استقبال هم می کند.
اساسا در روند نبرد و پیکار و یا پدافند از مردم، تنها رعایت این دو اصل که به هدفمندی، یکصدایی و اتحاد در گفتمان بایستنی، خواهد انجامید و نه اشتراکی، در پیروزی تعیین کننده است.
اگر کرد فقط برای کردستان، اهوازی برای اهواز، بلوچ از سر انتقام و تهرانی برای تخمه مرغ سلاح بدست بگیرد، این یعنی متلاشی شدن نیروها قبل از هر نبردی و خرسندی حکومت را در پی خواهد داشت.

مبارزی که قادر به تشخیص جبهه برتر و انتخاب محکمترین سنگر و پشتوانه نباشد، شکست خواهد خورد و بر خاک خواهد افتاد.

این یک قانون است.

 

 

 

همچنان امید انجمن پادشاهی ایران اینست که نیروهای چه رزمی، چه فرهنگی و چه سیاسی به رشد کامل، استواری و پرستیژ شایسته ایرانی خود برسند.

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای
کوبنده تندر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *