سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / کرونا در کوکائین

کرونا در کوکائین

 

روزنامه گاردین در گزارشی عنوان کرده است سگهای اسنیفر یاینده مواد مخدر در فرودگاه هلسینکی فنلاند قادر هستند بیماران کرونایی را شناسایی کنند.

این در حالی است که انجمن شهریور وابسته به انجمن پادشاهی ایران احتمال اسپری و تکثیر ویروس کرونا از طریق بسته های مواد مخدر استنشاقی نظیر کوکائین را بالا ارزیابی کرد.
زمانی که کروناویروس دست ساز باشد و با استفاده از ایزوتوپ رادیواکتیویته جیوه اینچنین مرگ آفرین است، بهترین راه انتقال آن هم برای گم کردن رد مراکز تولید و انتشار و هم پخش بیماری، از طریق مافیاهای مواد مخدر و اسپری در مواد مخدر اسنیفی یا استنشاقی است.

رژیم جمهوری اسلامی بواسطه بامبول فن آوری هسته ای به قصد غنی سازی با کمک اعضای برجام و با دارا بودن فن آوری های جانبی بیوتک و نانوتکنولوژی و فارماکولوژی در نبود رسانه های آزاد و بازرسی دقیق از مراکز تحت کنترل دولت، و همچنین حضور قدرتمندانه سپاه پاسداران در امر قاچاق و مافیای جهانی مواد مخدر، دارای ظرفیتهای لازم برای اجرای این پروژه بوده است و در واقع راز موفقیت این سگها در فرودگاه هلسینکی نیز به تجربه آنها در ردیابی کوکائین است.
همچنین سرویس دهی عمده در زمینه انتقال محموله های دریایی و زمینی و هوایی و بویژه ارسال مواد مخدر به شمال اروپا توسط جمهوری اسلامی دارای سابقه اساسی است.

لینک گزارش گاردین:

https://www.theguardian.com/world/2020/sep/24/close-to-100-accuracy-airport-enlists-sniffer-dogs-to-test-for-covid-19

لینک گزارش کامل انجمن شهریور از نحوه ساخت ویروس کرونا:

کروناویروس یک سلاح بیولوژیک ساخته دست جمهوری اسلامی است

2 دیدگاه ها

 1. با درود
  هموطنان گرامی خود با خرد خیش این داستان اهریمنی “دروغ بزرگی به نام ویروس کورونا” را کم کم در یابند و بیدار شوند. جریان پلید تر از دیکتاتوری اسلام که بوسیله ویروس اسلام در سال ۵۷ در ایران بر پاشد یکی از نقشه هایی همانهایی بود که اکنون با پراکندن ترس از ویروس کرونا میان ملتهایی دنیا در حال اجرای برنامه هایی بعدی و از قبل ریخته شده خیش در سطح جهانی هستند، برقراری جمهوری اسلام در ایران برنامه شروع این جریان بود….. مردم دنیا بزودی بیدار خواهند شد…… مرگ بر گلوبالیستهای اهریمنی و همکاران مامور مسلمان آنان در ایران.
  بر قرار داد آیین ریشه ای
  زنده باد آزادی انسانها
  خبر از بی بی سی
  https://www.bbc.com/persian/iran-54499208

 2. با دردهایی فراوان میخواستم در مورد ویروس کرونا و برنامه تبهکاران گلوبالیست نظرم را بیان کنم. ما چند ایرانی در انگلیس در تظاهرات ضد قوانین قرنتینه و غیره حضور داشته و داریم..
  با درود به انجمن پادشاهی ایران
  طرف دیگر این ویروس کورونا آن است که تبهکاران گلوبالیست با همکاری چپگرایان کمونیست و اسلام دوست با به ترس آوردن و وحشت درآوردن ملتها بوسیله روزنامه ها تلوزیونها سوشیال نتورکها وابسته به خود مردم را مغزشویی نمود و به ترس و وحشت کشیده اند و به بهانه ویروس مانند گوسفند به انسانها زدن ماسک را تحمیل کرده اند … زدن ماسک هویت آنها را گرفته و دهانها را بسته….، آزادیهایی اجتماعی و گاهی سیاسی را از مردم گرفته اند و اقتصاد را به نفع بسیار ثروتمندان هدایت میکنند به گونه ای که بخش متوسط جامعه فقیرتر میشود.. البته نظام اسلام این کار را با استفاده از ویروس اسلام در ایران انجام داده و میدهد و…. ویروس کورونا به هر حال فقط ٪۱ از مردم را که از نظر سلامت شاید ضعیفتر بوده و یا کهولت سنی داشته رااز میان بر میدارد.. ولی واکسن سینتتیک که در آر ان ای انسان تا نسلها اثر منفی خواهد داشت…… هموطنان به هیچ وجه آزمایش ندهید واکسن نزنید، ما همه ویروس را گرفته ایم و با یک اطسه و سلفه غیره بعد چند روز خوب شده ایم و حتم داشته باشید که آزمایش مثبت خواهد بود، که البته بدبختیهای تان تازه شروع میشود آزادیتان گرفته شده و قرنتینه ووو
  هموطنان گرامی در سراسر دنیا بسیار مواظب باشید به هیچ وجه هیچگونه واکسن برای کووید۱۹ به شما زده نشود، چه در این زمان چه در آینده. این طرح اهریمنی زد انسانی را مشتی تبه کار گلوبالیست ریخته اند، واکسن با ژنم شما ودر آر ان ای سلولهایی شما اثرات بسیار بد خواهد داشت و کاملا مصنوعی و سینتتیک میباشد… این واکسن اهریمنی تا نثلهایی آینده شما نیز اثر بسیار منفی خواهد داشت…
  💥 انسانها گوسفند ویا برده نخواهد شد مرگ بر گلوبالیستهایی تبهکار و همکاران ایرانی آنها آخوندهای اسلام و دین پلید اسلام و همکاران کتشلواری آنها…..
  برقرار باد آیین ریشه ای ( در دنیا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *