سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / داد و غار روحانی ملیجک راه به هیچ جا نخواهد برد

داد و غار روحانی ملیجک راه به هیچ جا نخواهد برد

فایل صوتی:

پس از مشخص شدن خطر فتح تهران و صدور فرمان فرار از سوی سپاه و همچنین شکست سهمگین دشمنان ایران از عواقب عملیات «مشت گاوسر»، تعادل رژیم کاملا بهم خورده و داد روحانی را در آورده و از لاوروف گرفته تا اروپا و ظریف و خامنه ای و ترامپ همه صحبت از صلح و مذاکره و تبادل می کنند، اما رسانه ها هنوز نتوانسته اند این رفتار افسار گسیخته روحانی را رمزگشایی کنند.

جدا از اینکه تا سیاستمداران واضح صحبت نکنند و دقیقا نگویند چه مرگشان است، خبر رسانهای کلاغ مغز قادر به تشخیص و تفسیر درست نیستند، انجمن پادشاهی از همینجا به این سید حسن -ملیجک دربار خلافت اسلامی- مجددا این پیام را می دهد که اگر مویی از سر مهندس جمشید شارمهد کم شده باشد، اینبار آنچه را با فرقه اهریمنی شما خواهیم کرد که ثبت ارقامش در هیچ دفتری قابل نباشد.

پس تا وقتی که انجمن پادشاهی ایران از سلامتی کامل و آزادی فرمانده جمشید آگاهی نباید، زهر ضربات هفته به هفته مهلک تر خواهد شد.

کثافات حرامزاده و موالی تازی در سمتهای دولتی سراسر جهان برای در شیشه کردن خون ملت ایران و به غارت بردن منابع ایرانزمین به هر فاحشگی و زدوبندی تن میدهند، به ملت خود خیانت می کنند و در روز روشن برای ربودن ایرانی ترین مبارزین راه کوروش بزرگ دسیسه می کنند و جشن می گیرند و هورا می کشندو توقع دارند که همه دنیا کور بماند.
تمام شد آن روزگاری که با سیاکاری و حقه بازی جهانیان را بفریبید و خوش باشید.
تا دانه آخر همه شما ارازل خائن به انسان را در کشور خودتان به پای میز محاکمه می نشانیم.
بنشینید و نگاه کنید.

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای
کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *