سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / از سپاه اصرار به فرار و از دیگران انکار

از سپاه اصرار به فرار و از دیگران انکار

ظاهرا فلاکت سپاه و اصرار محرمانه آن در جلسه فوق امنیتی برای انتقال فوری و فوتی مراکز دولتی و بیت خامنه ای از تهران به مذاق هیچکس خوش نیامده!!!
یعنی واقعا مسخره تر از این نمی شود که با وجود بالا گرفتن موج اسلام ستیزی و کلافگی اقتصادی مردم در ایران که حداقل می تواند احتمال ایجاد یک موج اعتراضی در تهران را افزایش دهد، و تلاش عوامل رژیم برای فرار از تهران هم حداقل چنین مطلبی را تایید می کند، اما میبینیم که تمام هیأت براندازان، باز درست بر طبق ارزیابی های انجمن چنان از این موضوع رنجیده خاطر شده اند که یا اصلا به روی خود نیاوردند یا با وجود اصرار خود رژیم و عوامل سپاه برای عقب نشینی از تهران، این مطلب محرمانه را انکار می کنند و اصرار دارند که نه، سپاه حرف بیخود زده.
این رفتار متناقض مخالفین دو دلیل می تواند داشته باشد:
۱- یا از عوامل تیم پوست اندازان هستند که با پروسه چلپی سازی نسرین ستوده همکاری می کنند و از ترس خشکشان زده.
۲- یا آنها هم مانند سپاه پی برده اند طرح «فتح تهران» فراگیر شده و به این دلیل لالمانی گرفته اند.

بهر روی جوانان می بینند همه آنهایی که داعیه براندازی و آزادی مردم را در بوق و کرنا کرده اند، چگونه الان که میتوانند از این ضعف و عقب نشینی سپاه برای خود یک برگ برنده بسازند، ساکت مانده اند.

اینها همه تجربیات تاریخی جدید برای ثبت همه جریانات ناقص سیاسی است، که هرچه به شرایط حساس تر و بحرانی تر نزدیک می شویم، دم خروس مزدوری و بی اصالتی از زیر عبایشان بیرون می زند و رسوایشان می کند.

این در حالی است که جوانان محلات حاشیه تهران برای بستن خروجیهای پایتخت به سرعت آماده می شوند و کاری هم از دست هیچ کدام از نیروهای دلسوز رژیم و فلاکت دوست برنمی آید.

لینک طرح کامل فتح تهران:

فتح تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *