سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / با حکم فرار از تهران، سپاه احمق پاسداران، عملیات «فتح تهران» را از لحاظ فنی تأیید کرد

با حکم فرار از تهران، سپاه احمق پاسداران، عملیات «فتح تهران» را از لحاظ فنی تأیید کرد

همانگونه که انتظار می رفت بلافاصله پس از افشاگری انجمن پادشاهی ایران در مورد حکم سپاه به فرار رژیم از تهران در بریفینگ امنیتی-نظامی روز گذشته، رسانه های همکار با جمهوری اسلامی این مسأله را تحت عنوان «نامه نگاری» قرارگاه خاتم الانبیاء با روحانی با عجله هرچه تمام تر بازتاب دادند.
جالب است بطور مثال شبکه ایران اینترنشنال در بازتاب این خبر با اینکه برایش جای پرسش دارد که چرا یک قرارگاه نظامی بصورت رایگان پیشنهاد انتقال پایتخت را با یک فقره نامه به عرض روحانی رسانده است، توانایی زیر ذره بین قرار دادن سایر جزئیات مهم این کنش سپاه را ندارد؛
از جمله اینکه اولا چرا نامه؟ مگر خدا تلفن را از حضرات گرفته یا اساسا اینها که هر روز برای مسائل امنیتی و نظامی جلسه دارند، آیا می خواهند چنین مسأله مهمی را با نامه نگاری کم اهمیت جلوه دهند؟

یا اگر قبلا هم در مجلس مسأله انتقال پایتخت بخاطر احتمال زلزله تصویب شده است، چرا اولا فقط خون عوامل رژیم از خون ساکنین تهران رنگین تر است و باز اینکه طی رشته زلزله های سال گذشته یادشان نبود باید بخاطر خطر زلزله تهران را ترک کنند؟
یا باز اینکه اگر رژیم سالهاست به فکر انتقال پایتخت است به تایید همین خبرگزاریها چرا مقصدی برای این انتقال در نظر گرفته نشده است؟
آیا جز این است که تنها انتقال فوری و فوتی و بدون توجه به هزینه ها و در نظر گرفتن شهروندان، آنهم به مقصدی نامعلوم نامش «فرار از تهران» است؟
برای انجمن این قرطی بازیها و پیچاندن موضوع هیچ اهمیتی ندارد، برای ما همینقدر که رژیم چنان مثل سگ ترسیده و می رود تا دمش را روی کولش بگذارد و از تهران فرار کند یعنی اطمینان قطعی از پیروزی راهکار فتح تهران.
اینرا همه هم میهنان و گروههای راستین مخالف جمهوری انیرانی بایستی بدانند. این ترس رژیم تنها ریشه در «عملیات فتح تهران» دارد: عملیاتی که بر اساس «ایجاد ترافیک» در تهران پایه ریزی شده و “مو” لای درزش نمی رود.

این خبر را با حرکات هفته گذشته رژیم در استقرار محله محور نیروهای بسیج و سپاه ثارالله در تهران و طرحهای جدید غیر فصلی گشتهای ارشاد را باهم جمع بزنیم به یک برآورد آشکار و نیروبخش که همانا وحشت رژیم از سرنگونی است، خواهیم رسید.
اگر قصد داریم عقب نشینی و شکست تاکتیکی رژیم را طی اتفاقات گذشته ارزیابی کنیم باید به این نکته ها توجه داشت و همینجا باز به راحتی میتوان ارزیابی نمود چرا تمام گروههایی که تلاش برای بیرون کشیدن مردم به کف خیابانها دارند و خیلی دوست دارند در تهران انقلاب شود حتی، نمی توانند بگویند رژیم از ترس انقلاب مردم دارد فرار می کند چون ایشان از سر فلاکت بدنبال کشته سازی هستند، و از این سبب دستشان رو می شود.
و در پایان می توانیم بگوییم هیچکس جز خود سپاه قادر نبود به این خوبی مراتب فنی و وحشت آور “عملیات فتح تهران” را تأیید کند و کارا بودن آنرا به همگان نشان دهد و این قطعا به معنای پیشروی و فرآیند افزایش میزان قدرت در برابر دشمن است.

از اینجا به بعد زمان تعیین کننده است به این معنی که با وجود عدم توانایی رژیم در انکار این پسروی، قبل از آنکه بتواند از پایتخت فرار کند ما خواهیم توانست مراکز دولتی را فتح کنیم یا نه؟

بر این اساس انجمن پادشاهی ایران از لشکر بزرگ که مردم و شهروندان هستند خیالی آسوده دارد و ضمن فراخواندن عموم دلاوران و نیروهای راستین، بزودی یگانهای تشکیلاتی خود را برای کنترل مراکز دولتی و اعلام نحوه پیوستن به لشکر کوچک سازماندهی خواهد نمود.
همواره بیاد داشته باشید تاثیرگزارترین و خطرناک ترین نیرو برای شکست و مرگ جمهوری اسلامی، ایرانی ترین و سانسور شده ترین گروهی است که سراغ دارید و این برای انجمن پادشاهی ایران-تندر افتخار آمیز است. 

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای
کوبنده تندر

سه‌شنبه ۱مهرماه ۶۳۸۴ شاهنشاهی (۱۳۹۹معا)
۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ ترسایی

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *