سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / رژیم از ترس “فتح تهران” پا به فرار گذاشته است

رژیم از ترس “فتح تهران” پا به فرار گذاشته است

رژیم از ترس “فتح تهران” پا به فرار گذاشته است

بر طبق اخبار رسیده از ستاد اطلاعات و گزارشات سری انجمن پادشاهی ایران در درون میهن، پس از ضربات مهلک و سنگین انجمن در ماه جاری بر پیکر رژیم اهریمنی در جلسه ستاد مشترک نیروهای مسلح، امروز صبح و در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس و بریفینگ مانور عملیاتی قفقاز در آسیای صغیر، مهندسین شورای راهبردی سپاه مرکز خاتم الانبیاء، تخلیه سریع مراکز سیاسی و اداری تهران و انتقال فوری پایتخت را بدلیل فراگیر شدن راهکار سرنگونی «فتح تهران»، به خامنه ای و شورای عالی امنیت ملی را ابلاغ کرده اند. این در حالی است کلیه عملیاتهای رزمی تندر متوقف است. انجمن در ماه گذشته و با توجه به دسیسه خائنانه ربودن فرمانده جمشید در دوبی تلاش نمود تا همه راههای گریز و زدوبند رژیم را طی ۳ عملیات تاکتیکی «مشت گاوسر» ببندد که همگی پیروزمندانه بود. بنابراین بزودی شاهد اخبار مربوط به طرح جابجایی پایتخت از تهران خواهیم بود که تنها یک معنا خواهد داشت :

الفرار یا ایها الامت الانبوه

از آنجایی که شارژ نیروهای نظامی طی دو روز گذشته نسبت به وقوع جنگ و فریب یگانهای ارتش و سپاه نیز به شدت ادامه داشته است، این پیش بینی انجمن پادشاهی را علاوه بر اخبار واصله قطعی بدانید.

پیش از در روزهای گذشته پیش زمینه فرار از تهران با عنوان ترس از ترافیک در شورای عالی امنیت ملی مطرح شده بود.

بار دیگر با افتخار به هشیاری و تیزبینی جوانان پرشور ایرانزمین و درنگ جانانه و دلاورانه در درون میهن بویژه تهران، آنهم در میان انبوهی از خبرهای پوچ و بی مصرف و لودگی و رقاصی کلیه رسانه های معلوم الحال، انجمن پادشاهی ایران بار دیگر به همه کنشگران و دلسوزان راستین این نوید را می دهد که ایرانیان پس از قرنها فلاکت و سکوت سرانجام پوزه این دژخیمان دست نشانده را به خاک ذلت خواهد مالید و ارابه کوروش بزرگ از روی نعش اسلام خواهند گذشت.

دانلود و بازخوانی فایلهای آموزشی فتح تهران که با زحمت فراوان دفاع سایبری انجمن پادشاهی ایران در سایت تندر استوار و پا برجاست، همچنان آماری شگفت انگیز را نشان می دهد.

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای
کوبنده تندر

لینک ورود به صفحه اطلاعات جامع عملیات مردمی فتح تهران بر اساس تاکتیک افزایش سطح ترافیک پایتخت:

https://www.tondar.org/content/2019/05/10713.html

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *