سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / هشدار انجمن پادشاهی ایران به سیروس پوناوالا مدیر انستیتو سروم هند

هشدار انجمن پادشاهی ایران به سیروس پوناوالا مدیر انستیتو سروم هند

 

انجمن پادشاهی ایران از نخستین روزهای ظهور کروناویروس، رفتار جمهوری اسلامی را زیر نظر گرفت و از ابتدای سال جاری گزارشات مفصل و علمی انجمن پژوهشی شهریور را مبنی بر دست داشتن جمهوری اهریمنی در ساخت این سلاح بیولوژیک به طور پیوسته منتشر نموده است، این در حالی است که جمهوری اسلامی جدا از ساخت و تکثیر این سلاح بیوتروریستی، بطور عمدی و غیرمسئولانه در به خطر انداختن بیشتر جان ایرانیان، با روشهای غلط و مدیریت ابلهانه به گسترش این ویروس در مراکز درمانی، مدارس و دانشگاهها همت گمارده و حتی مسبب جان باختن بسیاری از پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی بیمارستانی هم گردیده است.

جناب آقای “سیروس پوناوالا” خدمات شما به بشریت و نجات جان بیش از نیمی از کودکان جهان بپاس خدمات شما و همکاران شما بر کسی پوشیده نیست اما شما بهتر از هرکس دیگری بایستی بدانید قبل از اینکه دایه دلسوز تر از مادر شوید و بخواهید تمام جنایات رژیم جمهوری اسلامی را ماله کشی کنید، فلسفه این اقدام ظاهرا ایراندوستانه خودرا توضیح دهید.
شما بایستی بهتر بدانید زمانی که آزمایشات بالینی ساخت واکسن در آکسفورد شکست خورده است و اساسا با توجه به ساختار رادیواکتیو ویروس کرونا، واکسیناسیون نه تنها غیر قابل پیش بینی، بلکه ممکن است عوارض جانبی بیشتری هم داشته باشد، چگونه و با توجه به تمامی این شرایط ناجی جمهوری اسلامی شدید؟
اقدام انسان دوستانه شما بجای خود و در حالت نورم خود قابل ستایش و خردمندانه می بود اگر به این موارد دقت می کردید.
چه چیزی سبب شد با آگاهی کامل از اقدامات انجمن پادشاهی ایران و تماس نمایندگان جامعه پارسیان هند با سخنگوی انجمن پادشاهی ایران مهندس جمشید شارمهد، به یکباره مورد بی احترامی قرار گیرد.
شما بایستی بدانید جمهوری اسلامی که مجری فن کروناویروس و اساسا دارای کارنامه و پیشینه ضد مردمی و ایرانی کشی است، و به عمد جوانان ایرانی را سلاخی و ترور و اعدام می کند چگونه ممکن است این خدمت شما را بهینه عرضه کند؟
آقای سیروس شما می دانید سالهاست حسین سپنتا زرتشتی عضو انجمن پادشاهی برای نجات مردم خود و زرتشتیان و آیین باستانی ایرانیان در سیاهچال های همین رژیم ناپدید شده و بسیاری از یاران دیگر این انجمن بدست عوامل همین رژیم که برای نجات پارسیان جنگیده اند، ناجوانمردانه بدار کشیده شده اند ؟
آیا شما می دانید که مهندس جمشید شارمهد سه ماه تمام در شهر پونه هند منتظر دیدار با شما بود تا در مورد همین مسائل با شما دیدار و گفتگو کند، آنهم به دعوت سرآمدان جامعه شما در هند و در همین راه ربوده شد؟

آقای سیروس این اقدام بیهوده شما تنها رژیم جمهوری انیرانی را واکسینه کرد. شما سبب گشتید آخوندک هرزه ریاکار روحانی این روز را برای خود روز پیروزی اعلام کند. چون بریدن پارسیان از انجمن پادشاهی به خیال این مردک تازی یک شکست بزرگ برای انجمن و یک پیروزی بزرگ برای اسلام است.

اگر واکسن شما کارا بود حرفی نبود، مگر آنکه رژیم برای دهنکجی به انجمن، انتشار بسته های آلوده را متوقف کند.
شما با خیانت سلمان وار به زرتشت و پارسیان خیانت کرده و ناجی قاتلین تازی فرزندان ایران شدید. شما مگر چقدر این رژیم زهرآلود و اهریمنی را می شناسید؟این اقدام شما در روز گذشته ۲۰ آگوست ۲۰۲۰ منجر به سقوط شدید ارزش سهام شرکتهای سرمایه گذاری «تاتا» به میزان ۵ درصد و حتی سقوط ارزش سهام شرکت تابعه خود شما «نوواواکس» نزدیک به ۲۴ درصد شد.
کاهیدن ارزش سهام مجموعه شرکتهای تابعه پارسیان در طول این چهارسال خیانتبار گذشته بیش از ۶۰ درصد سقوط داشته که نوعی ورشکستگی است. شما مگر مغز خر خورده اید که اینگونه رفتار می کنید؟

انجمن پادشاهی ایران با احدی شوخی ندارد و اگر اشتباهات از سوی هم کیشان صورت گیرد آنرا سخت تر خواهیم نواخت.
توطئه جهانی و همدستی بسیارانی در دوام جمهوری اسلامی و همکاری بیگانگان برای نابودی ایرانزمین و تاراج ملک آریابوم و از بین بردن تمام توان و ریشه کنی ما عمق بسیار دارد که بایستی دقت بیشتری داشته باشید.
امیدوارم جامعه نجیب پارسیان این خطا را بر شما ببخشد و اهورامزدای بزرگ آتش را بر شما سرد مکناد.

انجمن پادشاهی ایران
دوشنبه ۳۱شهریور ۶۳۸۴شاهنشاهی (۱۳۹۹معا)
۲۱سپتامبر ۲۰۲۰ ترسایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *