سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / نامه ای سرگشاده به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل

نامه ای سرگشاده به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل

 به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل

انجمن پادشاهی ایران وظیفه خود می داند در راستای تلاش و مبارزه جدی علیه رژیم تروریستی و اشغالگر جمهوری اسلامی ضمن حفظ موضع نظامی و رزمی خود همواره به سایر کشورها و ملت های جهان این پیام را برساند که بر طبق آئین ریشه ای و قانون اساسی برگرفته از پادشاهی کوروش بزرگ، صلح، دوستی و امنیت، چراغ راه این تشکیلات مبارزاتی بوده تا هم ملت ایران و هم سایر ملل، به سبب طرحها و مبارزات انجمن پادشاهی ایران خیالی آسوده پیشه کنند و با توجه به این سند که پیشاپیش نگاشته شده، افکار دوست و دشمن مورد سنجش قرار گیرد.
شما و همقطاران سیاستمدار شما همواره ایران را بدون نام بردن از شناسه سیاسی آن یعنی «جمهوری اسلامی» دشمن اسرائیل، برهم زننده صلح منطقه ای و بزرگترین حامی تروریسم در جهان و منطقه معرفی می کنید و از طرف دیگر به مردم ایران گوشزد می کنید که رژیم حاکم بر ایران دولتی فاسد و دروغگو است و ثروت و منابع ملی را صرف رسیدن به بمب هسته ای جهت نابودی اسرائیل و همچنین حمایت از گروههای نیابتی تروریستی مانند سپاه قدس، حماس و حزب الله می کند تا کودکان سیستان و بلوچستان و خوزستان در تشنگی و بی آبی و زنان و دختران ایران در رنج و سختی و ستم بسر ببرند و همواره از کوروش بزرگ به عنوان ناجی ملت یهود نام برده اید و عنوان داشته اید که با تهدیدات رژیم قطعا مقابله می کنید و مردم ایران لایق حکومت بهتری هستند و خودرا دوست مردم ایران معرفی کرده اید.
از این روی انجمن پادشاهی ایران در برابر تمامی این حقیقتها در تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۱۸ به دفتر نخست وزیری شما نامه نوشت و جهت پایان دادن به این معضل و در جهت تغییر رژیم ایران و کمک به مردم ایران و همچنین تضمین صلح و دوستی منطقه ای چه با اسرائیل و چه سایر کشورهای منطقه از ترکیه و لبنان گرفته تا مصر و عربستان و سایر شیخ نشینان حوزه خلیج فارس، طرح مارش «راه کوروش» را ارائه کرد و خواستار همکاریهای منطقه ای و بین المللی در جهت به اجرا درآوردن این طرح شد. به آن نامه رسمی و فاخر که با امضا نماینده و سخنگوی انجمن پادشاهی ایران جناب “جمشید شارمهد” بود نه تنها پاسخی داده نشد بلکه ایشان در نهایت در اواخر ماه جولای ۲۰۲۰  در کشور امارات متحده عربی و در بندر دوبی ربوده شدند و اکنون در اختیار نیروهای امنیتی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی است و شما و هم دولت ایالات متحده آمریکا در این خصوص حتی سکوت کردید و برخلاف تمام معیارها، ادعاها و آیین رفتار حرفه ای سیاسی موضعی متقابل پیشه کردید. چرا بایستی به طرح راه کوروش پاسخ ندهید و در مقابل با دسیسه و همکاری حداقل کشور امارات متحده عربی و جمهوری اسلامی جمشید شارمهد را به محض ورود به بندر دوبی بربایید و با این رفتار زشت ثابت کنید که دروغگویی حقیر و مدیری نالایق در برابر مردم ایران و اسرائیل بیشتر نیستید. مارش پیروزمندانه «راه کوروش» میتوانست صلح و امنیت را برای دو ملت به ارمغان آورد، موانع امنیتی را از میان بردارد، کدورتها و رسوایی ها را باطل کند و همگان را در حمایت از صلح و آرامش منطقه ای به چالش بکشد و از همه مهمتر جای جمهوری اسلامی را با یک حامی قدرتمند برای ملت یهود عوض کند و معادلات همه دشمنان اسرائیل را به هم بریزد. اما چنین نشد که هیچ و با موازی کاری عجولانه، خودخواهانه و بچگانه با به میان آوردن طرح “معامله قرن”، علاوه بر اجازه نفوذ بیشتر به دشمنان قسم خورده ملت یهود در کشور خود، سرزمینهای وسیعی را نیز در مرز صحرای سینا و در مجاورت مرکز تروریستی حماس در غزه به دشمنان خود پیشکش کرده اید.
پس از سکوت دفتر نخست وزیری و حتی در مورد انتخابات شما و معامله قرن انجمن پادشاهی ایران نجیبانه همچنان موضع دوستانه خودرا حفظ نمود و تنها اقدام به تغییر مسیر از هند گرفت و هرچند قتل موبد گرانقدر پارسی “آرش کسروی” را به عنوان پیام تهدید جمهوری اسلامی دریافت کردیم اما جمشید شارمهد شجاعانه در راه کوروش گام برداشت و ادامه مسیر داد اما غافل از عمق تمامی این دسیسه های شرم آور.

شما با رد طرح «راه کوروش» و به عنوان مسئول خیانت به انجمن پادشاهی ایران در همکاری عوامل اطلاعاتی و امنیتی خود مثل “منشه امیر” مدیر سایت و رادیو پیام اسرائیل با وزارت آدمکش جمهوری اسلامی تمام واژگانی که لایق این حکومت پست و بی هویت است را برای خود خریدید.
شما راه را بر فرزندان کوروش بستید و سبب قتل، ربایش و اعدام آنها شدید.

شما مسئول و همدست جمهوری اسلامی در کشتارهای خیابانی و اعدام یا همان قتل حکومتی جوانانی همچون “نوید افکاری” هستید.
شما باعث شدید دشمنی اسرائیل با جمهوری اسلامی زیر سئوال برود.
شما باعث شدید دوستی دو ملت در آینده به پرده ای از ابهام فرو رود.
شما خودرا در تمام جنایات این رژیم، ترورها، بمب گزاریها، ساخت ویروس هولناک کرونا شریک ساخته و خائن نه تنها به ملت خود بلکه همه بشریت ساخته اید.
شما باعث شدید جمهوری اسلامی از تغییر و سرنگونی، احساس امنیت کند و تروریسم و تهدید جان شهروندان اسرائیل ادامه یابد.

شما ثابت کردید در طول تمام این سالها منافع یهودیان را در سراسر جهان به خطر انداخته اید.

شما ثابت کردید حامی تروریسم اسلامی و موالی اسلام ننگین و مردم ستیز هستید.
شما باعث شدید جمهوری اسلامی در کشتار و اعدام جوانان گستاخ تر عمل کند.
شما باعث شدید عادی سازی روابط با امارات متحده عربی مورد سرزنش قرار گیرد.
شما باعث شدید برخلاف تلاش همه گروههای ایرانی و یهودی در ابراز دوستی با ملت یهود و کشور اسرائیل، کسی سال نو یهودی را به شما تبریک نگوید جز دوستانتان در جمهوری اسلامی.
شما ثابت کردید همدست جمهوری اسلامی در سرکوبها، ترورها، آدم ربایی ها و اعدامها و شکنجه ها و خیانتها هم به ملت ایران و هم ملت اسرائیل هستید.
شما ثابت کردید همکار جواد ظریف و یک ماله کش اعظم دیگر هستید.

شما و هر سیاستمدار دیگری اگر نفهمد که هرگونه همکاری و زدوبند با جمهوری آدمکش اسلامی یعنی چه، احمقی بیش نیستید و اینرا همه می دانند.
اینها یعنی شما جنایتکار بوده و هرگز فابل احترام نیستید.

و بعید است سایر مسئولین سیاسی این فضاحت را ببینند و نفهمند و اگر دیدند و فهمیدند و بروی خود نیاوردند، آنان نیز چون شما یک شرمنده سیاسی و شخصیتهای دون پایه ای بیش نخواهند بود که جای بسی شوربختی است.

انجمن پادشاهی ایران فارق از آداب و عادات مذهبی و به تبعیت از منش پادشاهان بزرگ ایران خودرا حامی ملت و قوم یهود و کشور مستقل یهود و عموم یهودیان می داند و دشمن سرسخت دروغگویان و به بندکشندگان و کشندگان آنان است.
اگر گروه یا کسانی در سپهر سیاسی جهان جرأت این را ندارند که شما و همقطاران شما را با این همه ثروت، نفوذ و تجهیزات نظامی و امکانات حمایتی به چالش بکشند و پرده از خیانتها و بی مسئولیتی شما بردارند، انجمن پادشاهی ایران این توان را دارد و جدا به شما هشدار می دهد با ترک سیاستهای غلط گذشته و جبران تمام اشتباهات خود از آبروریزی های بعدی جلوگیری کنید.

این پیام هشدار و گوشزد برای همه همکاران شما در بالادست و پایین دست است. چرا که انجمن پادشاهی ایران به لطف یزدان پاک آن اهورا مزدای بزرگ بر همه امور آگاه و مسلط است و همه چیز را می داند و نجیبانه اجازه و رخست جبران می دهد.
شما حق ندارید باعث و بانی دشمنی مردم بزرگ و کهن ایران و اسرائیل باشید، شما حق ندارید با دخالت در ربودن و ترور مخالفان جمهوری اسلامی در سرنوشت مردم ایران دخالت کنید. شما حق ندارید با جمهوری اسلامی و بالطبع سپاه پاسداران و سپاه قدس که به عنوان تروریست و تحت تعقیب و تحریم بین المللی هستند، همکاری داشته و بعضا جریانات را مدیریت کنید.
فراموش نکنید شما یک مقام مسئول و پاسخگو هستید و نه یک شهروند عادی یا دلال سر راهی.
یک مشت جانی آدمکش شیعه مسلک و مسلمان دیوانه همه ی جان و مال و ناموس ایرانیان را گروگان گرفته و کشور مارا به تاراج برده اند و به فلاکت کشانده اند و بسیار بسیار به آرایابوم و ملت ایران خسارت خورده است که شما با این جرسومه ها و دشمنان ایران همپیمانی و همدستی کنید؟ شرم بر شما

شما به عنوان یک یهودی متعصب خودرا پیرو ماشیای یهود و دوستدار کوروش بزرگ می دانید اما به کوروش و فرزندان کوروش خیانت کردید. شما گناهکارید و اساسا همه آنانی را که جمهوری اسلامی به همکاری امنیتی و اطلاعاتی پنهان و یا گفتگو و توافق و مذاکره می نشاند را بایستی چه نام نهاد؟

ما این ها را میگوییم، چون اگر سکوت کنیم با شما دروغ گویان و ریاکاران  فرقی نداریم.

با نهایت تاسف
سامان کیوانپور
با قبول تمام مسئولیت از انجمن پادشاهی ایران
۲۸ شهریور ۶۳۸۴ شاهنشاهی (۱۳۹۹معا.)
۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ ترسایی

پیوست:

فایل نامه رسمی انجمن پادشاهی ایران با نام و امضای مهندس جمشید شارمهد و ارائه طرح مارش راه کوروش به دفتر نخست وزیری اسرائیل – بنیامین نتانیاهو:

2018-07-31-The-Path-of-Cyrus-netanyahu-en

 

 

 

یک دیدگاه

  1. درود
    پادشاهان راستین ایران نگاهی یزدان پسندانه به تنوع ادیان و مرام ها داشتند و این صرفا یک ادعا نیست و بررسی های تاریخی این رو نشون میده و صدالبته آیین زرتشت به سبب ایرانی بودن بدیهی است که جایگاه خاص خودش رو داشته ولی این به معنی گرفتن حقوق شهروندی از سایر باورمندان نبوده ، بزرگان راستین آیین یهود هم خاضعانه در برابر یهوه ، آموزش های هارون و موسی را فراگرفتند و به دیگران آموزش دادند ، اما امان از ناخالصی ها ، امان از نژادپرستی مثل بی بی و زنش ، بنیامین نتانیاهو مصداق بارز یک نژاد پرست هست که کوچکترین سنخیتی نه به موسی نه به هارون و نه دیگران دارد و حاضر است همه جا به کثافت کشیده بشه تا منافع شخصی و حزبیش تامین بشه ، اگه از کوروش هم یاد میکنند به خاطر نون به نرخ روز خوردنشه ، وگرنه” اگه توانایی داشته باشه ” که هیروشیما و ناکازاکی دیگری این بار در ایران اتفاق بیفته لحظه ای درنگ نخواهد کرد تا منافع نژادپرستانش تامین بشه ولی با هشیاری ایران دوستان این آرزو رو به گور خواهد برد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *