سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / سپاس ویژه از ایرانیار گرامی جناب دکتر رضا هازلی

سپاس ویژه از ایرانیار گرامی جناب دکتر رضا هازلی

سپاس ویژه از ایرانیار گرامی جناب دکتر رضا هازلی

پس از دسیسه ربودن غیرقانونی مهندس جمشید شارمهد در محدوده فرودگاه فوق امنیتی بندر دوبی در امارات متحده عربی با همکاری حداقل سه سرویس امنیتی و جاسوسی جمهوری اسلامی، اسرائیل و امارات متحده عربی که انجمن پادشاهی ایران برآن تأکید داشته و همچنان پیگیر آن است، از بین تمامی نهادهای رسانه ای، کنشگران و مخالفین جمهوری انیرانی تنها و تنها جناب رضا هازلی که هیچ ارتباط و پیشینه ای با انجمن پادشاهی ایران و جناب جمشید شارمهد نداشته اند به راستی و به شجاعت به این ماجرا ورود کرده و همراستا با اهداف مستقل خویش بخشی از حقایق اندوهبار این خیانتها و ریاکاریها را در حق مردم و کشور ایران بیان نمودند که جای بسی سپاس از مهر و کوشش ایشان است.
انجمن پادشاهی ایران به نیکی میداند که برای عبور از پلشتیها در راه مبارزه و همچنین پاکسازی افکار عمومی و بویژه مبارزین با توجه به چمبره سخت و سنگین اسلامی که همچون پرده ای تاریک قرنهاست بر سر راه خردورزی و برگزیدن راه راستین مبارزه قرار گرفته است، کارهایی بس دشوار پیش روست.
گستره تبلیغات انحرافی، سرمایه گذاری دشمنان و منفعت طلبی کفتارهای جهانی نیز مزید بر این رخداد است.

 ورود به عمق مطالب سیاسی و شجاعت در پردازش لایه های سنگین دشمنیها و خیانتها به ملت ایران یکی از راههای اثرگذاری است تا لودگی ها و هرزانگاریهای دشمنان کوچک و حقیر به نظر آید.

پس از سالها تلاش انجمن پادشاهی ایران در برملا ساختن ریشه دروغین اسلام ننگین که امروز همگان به آن رسیده اند که جای بسی آفرین دارد، بایستی منتظر بود تا ایرانیاران پس از پیمودن این درگاه، خردمندانه به وادی رزم و پیکار نیز وارد شوند و از آن نهراسند. در این میان کدبان رضا هازلی برخلاف بسیارانی با نگاه و دید یک ایرانبان و ایرانیار راستین به لایه های سنگین و پیچیده سیاست و زدوبندهای آلوده ورود کرده و به شایستگی با رعایت اصل تفکیک سازی اشخاص و نیروها، در این راه گام برداشته اند.
انجمن پادشاهی ایران به نوبه خود از مهر راستین ایشان نسبت به کدبان جمشید شارمهد سپاسگذار است و تلاش ایشان در این راه خطیر را ارج می نهد.
مهندس جمشید شارمهد قهرمانی بزرگ و از آموزگاران فن مبارزه در راه فرزندان زرتشت بزرگ و کوروش بزرگ است و از اینکه در هجمه تبلیغاتی دروغین و دونپایه، این کوشش راستین به چشم نیاید، قصه غمگین ۱۴۰۰ ساله ایست که بایستی به آن پایان داد.
بیش باد این درود بر مهر ورزان، خردمندان، دلاوران و نیک مردانی که جز ایرانیت شریف و شجاعت بی پیرایه، ردای دیگری بر تن ندارند و نقابی دیگر به چهره نیاویخته اند.

انجمن پادشاهی ایران
شهریور ۶۳۸۴ شاهنشاهی

به #انجمن_پادشاهی_ایران_تندر مرگ جمهوری اهریمنی اسلامی بپیوندید
www.tondar.org

 

تلگرام انجمن پادشاهی ایران تندر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *