سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / سران جمهوری انیرانی کمر به قتل مردم ایران و نابودی کشور بسته اند

سران جمهوری انیرانی کمر به قتل مردم ایران و نابودی کشور بسته اند

🔸سران جمهوری انیرانی کمر به قتل مردم ایران و نابودی کشور بسته اند

با گذشت ۶ ماه از همه گیری ویروس مرگبار کرونا و گزارشات مکرر و فراوان انجمن پادشاهی مبنی بر دست داشتن عوامل جمهوری اسلامی در تولید این ویروس رادیو اکتیو و بسط و گسترش آن در کشور بویژه در مراکز عمومی و پر تردد بهداشتی و آموزشی، این انجمن از تمامی هموطنان درخواست دارد به موارد عنوان شده توجه داشته و برای ریشه کنی این رژیم ضد ایرانی، اشغالگر و دست نشانده به توصیه ها و پندارهای انجمن پادشاهی ایران توجه کنند و از سر بی مبالاتی و انکارگری با جان خود، کودکان، دانش آموزان و خانواده های خود بیش از این بازی نکنند.
هم میهنان ارجمند، جمهوری اسلامی ایران با کمک دشمنان تمدن و پادشاهی ایران به قدرت رسیده است تا با حمایتهای کافی، علاوه بر به تاراج بردن منابع کشور، ایران را به چنان سطحی از ضعف و فلاکت پیش ببرد تا با تلنگری از هم بپاشد. آینده ی ما و فرزندانمان تنها در گرو هشیاری، رهیدن از اسلام دروغین و کمر همت بستن همگان برای اقدامات فوری در جهت نابودی این رژیم و بدست گرفتن امور است. ایران هیچ دوستی که ندارد هیچ در مقابل همگی دولتها و شخصیتهای دوست نما تنها از سر رفع تکلیف و یا ریا و فریب با ما همدردی و همراهی لفظی می کنند. به هوش باشید جز خواست و توان ما و جوانان پرشور هیچ نیروی دیگری وجود ندارد که مارا یاری دهد. گروههای مخالف فارسی زبان نیز در نا آگاهی و فریب یا کمتوان هستند.
خواهش انجمن پادشاهی ایران از همه ایرانیان و ایرانیاران اینست که مطالب منتشره، طرحها، گفتار و آموزه های انجمن پادشاهی را همواره مد نظر داشته باشید، هرچه سریعتر به اختلافات درون خانوادگی پایان دهید، با یکدلی فرزندان و برومندان را به مسئولیت پذیری و اقدام فوری هشیار کنید، اگرنه همه چیز از دست خواهد رفت.
انجمن پادشاهی ایران به پاس مبارزات جدی و اساسی مورد فشار، تحریم و سانسور، آزار و شکنجه، ترور و آدم ربایی است، اما همواره تلاش نموده است چراغ مبارزات علیه این رژیم کثیف و بی هویت و عوامل ضد ایرانیش را روشن نگاه دارد.
رخت اسلامی را که امروز همه از تن کنده ایم مدیون تلاشهای استاد فرود فولادوند و استاد جمشید شارمهد و سایر یاران انجمن پادشاهی ایران هستیم. رشد ایران گرایی، وطن پرستی و کوروش خواهی را نیز وامدار تمدن آریایی و پادشاهی بزرگان خود و ادب و فرهنگ پارسی خود هستیم که آیین ریشه ای بر آن استوار است. پس بی درنگ بر گوشزدهای دیگر این انجمن نیز بهوش باشید و کرختی و بی خیالی را رها کنیم. آنچه که به اتحاد نیاز دارد نبرد جدی با این اهریمنان حاکم است.

از نیروهای توانا و رزمجو و توانمند در اطراف خود بخواهید و یارای ایشان شوید، انجمنها را تشکیل دهید، سربازان، پیکارگران و نظامیان خبره را از طرح های انجمن آگاه کنید و برای گسترش بستر مبارزات جدی بکوشید، لازم نیست حتما به انجمن پادشاهی پیوست خودرا اعلام کنید، در سایت تندر پیام بگذارید، در کانالهای وابسته به انجمن پادشاهی فعال و آگاهی رسان باشید، در دل و فکر یک دلاور و جوانمرد کوشا باشید از زن و مرد، تا نجات بخش مردم، کودکان و سرزمینمان باشیم. سرگرمیها را رها کنید و بار مبارزه را به دوش دیگران نبینید. هنوز فرصت هست تا بنیاد مملکت از هم نپاشیده خود و خانواده هایمان را نجات دهیم، کوتاهی نکنیم، گروه تشکیل دهیم در فامیل بزرگتر ها جلسه ترتیب دهند و تقسیم کار کنند، دوستان را به تلاش فقط در جهت آزادی فرابخوانید تا آینده ای هم فرا رسد، اگرنه همگی غرق خواهیم شد. مایه شوربختی است که اگر پس از اینهمه سال سختی هنوز خودخواه و سرگردان باشیم. دل ببندیم و روی زانوهامان بایستیم و جنگاوران و تندر را یاری کنیم. سهل انگاری کافی است.
🔸#راه_کوروش
🔸#فتح_تهران
🔸#آیین_ریشه‌ای

به #انجمن_پادشاهی_ایران_تندر مرگ جمهوری اهریمنی اسلامی بپیوندید
www.tondar.org

 

تلگرام انجمن پادشاهی ایران تندر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *