سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / جمهوری اسلامی از حماقت مخالفین خود احساس امنیت می کند

جمهوری اسلامی از حماقت مخالفین خود احساس امنیت می کند

بطور جامع براندازان و مخالفین جمهوری اسلامی را گروهها و افرادی تشکیل می دهند که بدلیل حماقت و نادانی بیش از حد، همانند یک دیوار حائل بین مردم و جمهوری اسلامی عمل کرده و امنیت کافی را برای آن فراهم آورده اند.
چگونه ممکن است رژیمی که با حمایت نیروهای اطلاعاتی و امنیت ایرانستیز بر سر کار آمده، به رسمیت شناخته شده و حمایت می شود و حتی در صورت تحریمهای جامع و کامل تمام ثروت و منابع ملی کشور را در اختیار دارد، حفظ نظام وظیفه اصلی کلیه نیروهای نظامی آن است، تمام متخصصین و نیروهای سیاسی خودرا بطور کامل در اختیار دارد، از دستگیری، شکنجه، اعدام و کشتار علنی مردم نیز هیچ ترسی نداشته را، عده ای بتوانند به زیر بکشند که نه تنها با نفی مبارزه جدی خودرا عملا خلع سلاح نموده اند بلکه بطور توهمی گمان می کنند یک تنه قادر خواهند بود چنین غول شاخ و دم دار را به زمین بزنند. هیچکدام از این احمقها پس از اینهمه سال فعالیت هنوز نفهمیده اند از سیستمی که همیشه کیلومترها از آنها پیش است، نمی توان جلو زد. این بیشعورها که می روند به نسل خائن و خیانتکار تاریخ ایران بدل شوند حتی حاضر نیستند اندکی یادبگیرند که اگر هم قرار باشد نیروهای مردمی برخیزند و از آنها استقبال کنند، بایستی پیشاپیش مردم حرکت کرده و خودرا به مردم بشناسند. حتی این لوده های بدبخت گویش ضعیف و فرومایه ای دارند و از بیماری اسلام همچنان رنج می برند.
شوربختانه ما مجبوریم حساب اینها را از مردم جدا کرده و در صف دشمنان قرار داده تا با آنها تسویه حساب شود.
در ماههای اخیر انجمن پادشاهی ایران بسیار تلاش نمود تا به این لاشخورها بفهماند استقبال مردم از گفتمانی خواهد بود که بی کم و کاست از تمامی تجربیات تاریخی و سیاسی فرآوری شده است و آن همانا بازگشت و برقراری آیین ریشه ای کوروش بزرگ است اما این مفلوکان آنقدر بی سواد و بی ربط هستند که نمیدانند معنی آیین می شود قانون و ریشه ای یعنی اساسی، پس در واقع اصلا اینها هنوز خود ایرانی نشده اند که بخواهند ایران را نجات دهند. یک شیر پاک خورده ای جایی گفته است شاهنشاه آریامهر در یک تراست (حساب مشروط) در سوئیس ۲۰۰ میلیارد کنار گذاشته و وصیت کرده روزی که رضا، شاه شد میتواند آن پول را بردارد، از همین روی می بینیم که عده ای نذری خور کاسه لیس، دستمال به دست گرفته اند و هر سازی که این مردک لاابالی می زند با آن می رقصند تا شاید دری به تخته خورد و رژیم ساقط گشت و رضا، شاه شد و این آقایان سهم مبارزات خودرا دریافت کنند. اینجاست که پرسش عده ای که علت بکاربردن لفظ احمق را برای این دسته از مبارزین دلسوز جویا شده بودند، پاسخ داده می شود.
-خودرا مبارز و برانداز می دانند اما سلاحی برای جنگیدن ندارند.
-خودرا سیاستمدار برجسته می دانند اما تنها چیزی که سرشان نمی شود سیاست است.
-خودرا علامه دهر میدانند اما از یک جمع و تفریق ساده در آرایش نیروها و امکانات عاجزاند.
– در قدیم یک روزنامه گار یا مجری تلویزیون بوده اند و فکر می کنند براندازی جمهوری اسلامی بستگی به تعداد هوادار دارد.
– برای موج سواری و سوء استفاده از سادگی مخاطبین خود به هر لودگی دست می زنند اما نمیتوانند بفهمند چنین هوادارانی اصولا توان براندازی ندارند.
کوتاه سخن اینکه فلاکت، نافهمی و نادانی آنقدر در بین این قشر از خودراضی گسترده است که پرداختن به آنها ذهن را مسموم می کند.
با این حال انجمن پادشاهی ایران همچنان انتظار دارد اپوزیسیونها و نیروهای مخالف با صرف کمی انرژی و ژرف نگری و رمزگشایی از معمای تغییر رژیم در ایران بتوانند راه راستین را دریابند. آیین ریشه ای را مطالعه کنند تا دریابند قوانین آینده کشور ایران و پادشاهی کوروش بزرگ چگونه آرایه ایست تا جایگاه خود و مردم را در آن آینه ببینند و بینا شوند. آئینی که باید بی کم و کاست بلکه با افزودنی های پیشرفته آرایش یابد تا آریابوم و حتی جهانی به سامان رسد. راهی جز این نیست و بایستی به همه پلشتیها و خنگیها پایان داد وگرنه پایان، خود بسراغ شما خواهد آمد.
انجمن پادشاهی میداند سم اسلام چگونه هر نابغه ای را کور و کر و خودخواه می کند و در مقابل می داند باور به راستی و اهورای پاک چگونه گنجی است. مصالحه و مباحثه و مماشه چیزی را تغییر نخواهد داد و زحمت همه را در آینده افزون خواهد ساخت.

طرح های پیشرفته و پکیج کامل براندازی جمهوری انیرانی و جایگزینی آن را از انجمن پادشاهی ایران بخواهید.
-بازگشت به پادشاهی پرشکوه ایرانزمین

-ارائه قانون اساسی پادشاهی (آیین ریشه ای) تدوین شده و مشخص به منظور اثبات صداقت به مردم و اتحاد نیروها
-هشدارهای امنیتی و دفاعی همگانی
-آموزش و اجرای طرح های عملیاتی محکم و جدی به نیروهای توانا و  ویژه
-واگذاری رزم و پیکار به تکاوران تندر
-باز افراشتن درفش کاویانی برای عبور از همه کاستی های تاریخی
-کوشش در طرح راه کوروش برای جمع آوری امکانات مالی لازم
-آگاهی رسانی و نشر جزییات فتح تهران برای پیروزی و کنترل پایتخت

آفرین بر شما خوبان

یک دیدگاه

  1. درود
    چه نماد زیبا و پرمعنا و جذابی
    تاج پادشاهی بر فراز درفش کاوه آهنگر که نمادی از مردم ایران دوست می باشد و این یعنی یک پادشاهی مردم محور و البته هدایت شده توسط فر ایزدی ، هزاران درود بر طراح این نماد که هم پیشینه تاریخی دارد و هم به روز شده با توجه به تغییرات این سیاره پرماجرا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *