سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / چرا استفاده از ماسک طلا، جان بازرگان هندی را گرفت؟

چرا استفاده از ماسک طلا، جان بازرگان هندی را گرفت؟

 

🔸در اینکه انگیزه همکاری دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی در ربودن مهندس جمشید شارمهد به افشاگریهای انجمن پادشاهی در مورد حقایق کروناویروس نیز ارتباط داشته است، دیگر جای شک و تردیدی باقی نمانده است که تمامی این موارد در گزارشی جداگانه منتشر خواهد شد.
اما همانگونه که انجمن پادشاهی هشدار داده بود بدلیل همدوستی طلا با ایزوتوپ جیوه کاشته شده در ژنوم کرونا ویروس، تماس با فلز طلا و استفاده از زیورآلات زرین بویژه در نواحی سر و گردن ابتلا به بیماری و مرگ را تقریبا قطعی خواهد کرد، و این ویژگی بازرگان هندی را که به نمایندگی از تجارت جهانی طلا در جهت کتمان این موضوع برآمده بود را قربانی نمود.
🔸انجمن پادشاهی ایران بار دیگر توجه هم میهنان ارجمند و سایر مردمان جهان را به هشیاری از این نکته فرامیخواند که ویروس کرونا یک سلاح بیولوژیک دست ساز جمهوری اسلامی است که برای سرعت بخشیدن به شدت ابتلا و کشندگی، در ژنوم آن از ایزوتوپ رادیو اکتیو جیوه ۲ استفاده شده است که بشدت طلادوست نیز می باشد، گزارشات مفصل در مورد ساختار شرنگ این ویروس مرگبار همچنان در سایت تندر موجود و قابل بررسی ها و تاییدات علمی است که شوربختانه هیچ رسانه معتبر، مراکز علمی و یا مسئول جهانی به آن حتی نزدیک نشده است.

کروناویروس یک سلاح بیولوژیک ساخته دست جمهوری اسلامی است

🔸انجمن پادشاهی ایران از میزان شارژ ایزوتوپ جیوه در بسته های ویروسی نا آگاه است و با توجه به حادثه ربودن مهندس شارمهد بخش مهمی از تحقیقات در حال انجام، با مشکل مواجه گردیده است. رسانه ها و بنگاههای خبری در ید ایران ستیزان و دشمنان مردم است و آگاهی رسانی گسترده در این مورد می تواند مراکز مسئول را پاسخگو نماید. با امید به قطع شارژ ایزوتوپیک ویروسهای منتشره به مرور اثر رادیو اکتیو خودرا از دست خواهند داد و رفتار ویروس طبیعی خواهد شد، آنگاه واکسن و سایر راههای درمان تاثیرگزار خواهد بود. تا آن زمان همواره توجه داشته باشید جمهوری اسلامی برای گریز از تنگناهای خود و نابودی ایران هرگز تنها نیست، اچونانکه ما ایرانیان و رزماوران هیچ دوستی نداریم، مصرف مداوم ویتامین ث و سایر آنتی اکسیدانها مقاومت بدن را در برابر ابتلا به کرونا ویروس بسیار بالا می برد و جدا از طلا و زیورآلات زرین و یا مراکز صنعتی و تجاری وابسته به فلز طلا همچنان دوری بفرمایید.
با سپاس
انجمن پادشاهی ایران
گروه پژوهشی شهریور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *