سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / ماشه را بایستی به روی اسلام چکاند

ماشه را بایستی به روی اسلام چکاند

امروز ملت ایران دریافته است که ریشه تمام فلاکتها، عقب ماندگی ها و دور ماندن از امنیت و پیشرفت اسلام ننگین است. این اسلام و تفکرات احمقانه و مرتجعانه آن است که ایران را مورد انواع تجاوزها و تحریم ها قرار داده است. و پایورزی حامیان ساختگی جمهوری اسلامی نیز به همین دلیل است. چراکه از دست رفتن اسلام در ایران برابر با نابودی اسلام در سراسر جهان خواهد بود. عربستان سعودی و عمال حکومتی اسلام تلاش می کنند به هر شکل ممکن حکومتی هرچند ضعیف اما در نهایت بر مردم ایران حاکم باشد تا مبادا اسلام ضعیف از دست برود.
آنگاه که امارات متحده عربی به فرمان عربستان سعودی که عنان کنشگران بیشعور سیاسی را در شبکه های مختلف بدست گرفته است، مهندس جمشید شارمهد که نماد ایرانیت محض و تلاشگر برقراری پادشاهی کوروش بزرگ است را با وقاحت تمام می ربایند و به دروغ آدمربایی را در تاجیکستان اعلام می کنند، این نشانی واضح و بیان کننده همین مطلب است. مردم ایران، سرآمدان و کنشگران بایستی تا کنون دریافته باشند هدف تنها حفظ اسلام در ایران است، برای بقای اسلام در سرزمینهای عربی. اما نه ایران اسلامی که قدرتمند باشد، موالی و باج پرداز و هوچی گر، دولتی توخالی و مردم ستیز و ایران برباد ده تا ماندگار بماند.
تأمین مخارج شاهزاده بی لیاقت ایران و نزدیکان وی، هماهنگی امنیتی در ربودن اعضای انجمن پادشاهی ایران، کشتن و آزار و اذیت ایرانیان پناهنده در ترکیه و اروپا و میدان دادن به آخوندهای کراواتی تخم سید، مؤمن پله و شارلاتان و سپاهی دوست نیز به همین خاطر است و این جهان اسلام هیچ واهمه ای از هیچ درگیری و خرابکاری و تروریسمی ندارد جز رهایی ایرانیان از بند اسلام.
اینرا همه اپوزیسیون نادان باید بفهمد که تا از بند اسلام و مواجب پنهان و آشکار عربستان سعودی و تازی زادگان رهایی نیابند و با شجاعت تمام به عوامل موالی و مماشات گر حمله نکنند، هرگز به آزادی نخواهند رسید.
برای ما هیچ تعجبی ندارد که زهر ۱۴۰۰ ساله اسلام و واگذاری ارزشهای انسانی به جهان پس از مرگ و نکیر و منکرهایش، ظرفیتهای مغزی را از بین ببرد و انسان را گاگول کند و تا وقتی سرآمدان یک جامعه در خواب و حماقت و تعارف با مرگ بسر می برند، هرگز نباید از جامعه توقع بیداری داشت.
ایران، ایران بزرگ و قدرتمند به تمام سلاحها و انواع انرژیها و تکنولوژیها نیاز دارد و هر آنگونه که لازم باشد برای امنیت کشور، مردم خود و مردم جهان بایستی از آن استفاده کند، بویژه آنکه ایرانیان دشمنی کهنه و بدشگون بنام اسلام در اطراف خود دارد.
انجمن پادشاهی تنها بدلیل اسلامیت حکومت فعلی و عوامل سپاه و بسیج و آخوند نیست که خواهان نابودی این عوامل است، بلکه مسلمانی این نجاستها همه جهان را با ایران دشمن ساخته است. تا وقتی اسلام در ایران و همسایگی ایران است بایستی با آن جنگید، بایستی عواملش را کشت و نابود کرد تا جهان روی خوش ببیند. حتی اگر سیاستمداران غرب و شرق پشتیبان دولتهای اسلامی باشند نباید توجهی کرد. اسلام باید برود و از صفحه روزگار محو شود چون اساسا دین نیست، حداقل ما میدانیم که دستاوردی تقلبی و ضد انسانی است.
ما دشمنی آشکار امروز عربستان سعودی و نوچه های ریاکارش را با مردم ایران نه می بخشیم و نه فراموش می کنیم. اگر غربیها بدنبال آسایش مردمان خویش اند باید ماشه را باید برای اسلام و آخوند و سپاهی بچکانند هرچند این ایران است که بایستی از تمامی حقوق، ظرفیتها و امکانات نظامی و دفاعی برخوردار باشد.
پیام انجمن پادشاهی ایران به اعراب منطقه دیگر آنچنان صلح آمیز نخواهد بود، چون آنها نشان داده اند که اسلامشان حتی از امنیت مردمان عرب هم عزیزتر است و ما مردم عرب را نیز از این ننگ نجات خواهیم بخشید و حامیان اسلام نیز بدانند زین پس از تیرها و نیش زهرآگین و کشنده انجمن پادشاهی ایران و ملت ایران در امان نخواهند بود.

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای

کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *