سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / منشه امیر همان ضحاک است

منشه امیر همان ضحاک است

در بیانیه های قبلی، انجمن پادشاهی ایران اثبات نمود که چگونه شخص “منشه امیر” برای خرابکاری در طرح های «راه کوروش» و «فتح تهران» در همکاری با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی و از طریق «آمدنیوز» اقدام نمود.

طرح هایی که تنها راه عبور از جمهوری انیرانی و آزادی ملت ایران و یهود است. اما دیگر جای هیچ انکاری وجود ندارد و نهادهای امنیتی دولت اسرائیل بایستی پاسخگوی این خیانت بزرگ به مردم رنج کشیده ایران و حتی یهودیان ایران و اسرائیل و همه سربازان و جانباختگانی که در راه مبارزه با تروریسم اسلامی و وجود منحوس این رژیم اهریمنی، ربوده یا کشته شدند، باشند.
براستی چه رازی در پشت پرده این پیرکفتار اسلام پناه و فارسی بلد با سابقه نهفته است؟
آیا منشه امیر یکی از رابطین اصلی تمامی این خیانتها به ایران و اسرائیل از ماجرای مک فارلین تا امروز بوده است؟
آیا تئوریسین دعوای زرگری بین جمهوری اسلامی و اسرائیل برای هم آغوشی با اعراب را باند منشه امیر هدایت می کند؟
آیا این رشته سر دراز دارد که هیچ مقام اسرائیلی و حتی بسیاری از گروهها و شبکه های نیابتی اپوزیسیون نما حاضر به نزدیک شدن به این موضوع نیستند؟
چرا اقدام تروریستی و آدمربایی مهندس شارمهد که لقمه ای مناسب برای کوبیدن اقدامات وزارت اطلاعات شده بود به ناگاه با انفجار بیروت خفه شد، و همه رسانه های فارسی به بیروت خبرنگار بسیج کردند و همه اپوزیسیون نماها به یکباره لبنان گرا شدند؟
آقای منشه امیر گمان نمیکردی چنین گافی آنهم پس از اینهمه سال تمیز کاری دودمانت را بر باد دهد، نه؟

اما داده است و تازه اول کار است و ما بخوبی می دانیم آن پشت چه خبر است، و دیگر فریب و قرطی بازی و حتی با به میدان کشیدن پای قاسم شعله سعدی ها و امیراحمدیها برای چلپی سازی نمی توانی این آبروی رفته را بازیابی.

اگر گمان می کنید بسیاری نخواهند فهمید زدوبند شما با جمهوری اسلامی یعنی چه، ما یکبار دیگر توضیح می دهیم:
اگر هر کشوری حتی انگلستان، آلمان یا چین و روسیه برای ربودن ایرانیان مبارز با رژیم زدوبند کنند حرفی نیست چراکه علنا نشان داده اند که از سیاستهای یکدیگر و منافع دوطرفه حمایت می کنند که تکلیفشان مشخص است، اما شما نه، شما ادعا می کنید با جمهوری اسلامی در جنگ سخت هستید و زیر فشار گروهکهای تروریستی مورد حمایت رژیم قرار دارید و در قلب اورشلیم تهدید می شوید، شما خود را کوبنده مواضع رژیم در سوریه و نطنز معرفی می کنید و بدنبال خون بهای قربانیان حملات تروریستی رژیم از اسکاتلند تا آرژانتین و دمشق و بیروت… هستید.
حالا مشخص شده تمام این سالها پشت پرده با رژیم انیرانی پالوده می خورده اید و به ریش جهانیان می خندیده اید، خط دهنده سپاه قدس و سلیمانی شما بوده ای و میلیاردها دلار هزینه روی دست ملت امریکا و حتی جامعه یهودیان امریکا «آیپک» گذاشته اید و هزاران سرباز ایرانی و ناتو و آمریکایی در افغانستان و عراق و سوریه تکه تکه شدند، که شما آقای منشه امیر سیاستهای خارجی اسرائیل را باصطلاح مدیریت کنی که مبادا اسلام اربابان و جد عرب و تازی ات به باد برود.
آری ریشه چنین خیانتی این چنین عمیق است، ریا و تزویری که به آخوند و ملا زکی گفته است.

حال بایستی مردم ایران و جهان بدانند چرا منشه امیر با اینکه میتوانست برای جعل طرح “راه کوروش” سکوت کند، اما اینکار را نکرد و آن افتضاح ببار آمده، پاسخ یک جمله کوتاه است:

بایستی یک نفر در اسرائیل طرح را انکار میکرد.

به دیگر سخن برای انکار طرح راه کوروش و اقدام علیه مردم ایران و اسرائیل برای رهایی از شر جمهوری اسلامی و رهاورد صلح به منطقه، و اجرای جعلیاتی بنام پروژه کوروش۲ ، یک نهاد می بایست در اسرائیل این خبر را «رد» و انکار مینمود و نشان می داد روح الله زم فریب خورده و هذیان می گوید.

آن نقطه چه کرد…؟
انجمن پادشاهی ایران دیگر میداند چرا فردوسی پاکزاد گوشزد نموده است که ضحاک خونخوار و کودک کش را در اورشلیم خواهید یافت….

و وای بحال کسانی که زین پس خودرا به کر گوشی بزنند و شریک این فاجعه و آویزان به آن باشند.
این سند جنایت و خیانت دیگر در تاریخ ثبت شد و تمام.

پاینده ایران

کوبنده تندر

 

یک دیدگاه

  1. درود
    جناب شارمهد یه برنامه تصویری داشتند که واژگان زیبایی به کار بردند ” یهودیان یهودی ستیز” ، این قشر از یهودیان متاسفانه هرچه موسی و هارون و ارمیا و اشعیا و حزقیال و …. به درستی و در راستای آموزش یهوه بنا کردند به فنا دادند و به روزترین این نوع از یهودی نماهای ناپاک و پلشت همین منوشه امیر هست .
    ربایش مهندس شارمهد از احمقانه ترین کارهای رژیم بود و البته امیدوارم حواسشون جمع باشه و حماقت نکنن ولی جدای از این کار نابخردانه ، نشان انجمن پادشاهی زبانزد عام و خاص شد و تو یکی از همین اسناد سایت حدود ۱۰/۰۰۰ بار بازدید داشت ، پس این امور نشان از یک اتفاق چندوجهی داره و همونطور که ذکر کردید ، چیزی که خبر اول تمام رسانه ها بود به سرعت با انفجار لبنان کمرنگ شد ، و حتی اون مردک فرداد هم که جیره خوری بی بی سی رو با دلارهای نفتی آل سقوط تعویض کرد در اینستای انجمن پیام گذاشت که با من تماس بگیرید و جالب اینکه چه خائنین داخلی چه وطن فروش خارج نشین دچار کوری شدن و سایت تندر را نمیبینند و همش به تعدادی پروژه های رزمی انجمن اشاره می کنند ، نور ایزدی ، بی ابتدا و بی انتها هست و فولادوند ها ، شارمهدها و هزاران سرباز با نام و بی نام رهروان این مسیرند و در نهایت پیروزی با یزدان می باشد .
    به امید درخشش نظام برادران نورانی در سرتاسر سیاره که مطمئنا انجمن پادشاهی ایران یکی از ارکان مهم اون خواهد بود .
    در پناه آن یگانه بی همتا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *