سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / دوام اسلام و عدم اقتدار ایران، فصل مشترک جمهوری اسلامی و بیگانگان در ربودن مهندس شارمهد

دوام اسلام و عدم اقتدار ایران، فصل مشترک جمهوری اسلامی و بیگانگان در ربودن مهندس شارمهد

دوام اسلام و عدم اقتدار ایران در آینده، فصل مشترک جمهوری اسلامی و بیگانگان در ربودن مهندس شارمهد است

با مشخص شدن اینکه مقامات ارشد امنیتی-سیاسی اسرائیل و سایر کشورها در ربودن مهندس جمشید شارمهد همکاری داشته اند، یادآوری می کند دریابیم اساسا مگر دکترین انجمن پادشاهی ایران و مدیریت گفتمان تندر چیست که تا این حد نه تنها انجمن پادشاهی ایران را به دشمن درجه یک جمهوری اسلامی بدل ساخته٬ بلکه همین مورد سبب همکاری سرویس های امنیتی اسرائیل و آمریکا در کمک به جمهوری اسلامی برای حذف جمشید شارمهد از صحنه مبارزات بوده است.

آیین ریشه ای یا قانون اساسی کوروش بزرگ که به وضوح مردم را بواسطه نهاد پادشاهی با قابلیت اعمال نظارت در مقابل سایر نهادهای دولتی و قانونگذار قرار می دهد تا یک چرخه سیاسی کاملا نیرومند و ایمن در ایران بوجود آید.

سیستمی که با وجود همین خصیصه از قدرت جذب و امنیت بسیار بالا برخوردار بوده و میتواند به سرعت یک امپراطوری قدرتمند اقتصادی و سیاسی را خلق نماید، راه اعمال نفوذ اکثریت و یا سایر بلوکهای قدرت در سوء استفاده های سیاسی یا اقتصادی و فرهنگی بسته می شود، اقلیتهای قومی و فرهنگی در امنیت کامل خواهند بود، حقوق شهروندی تضمین شده خواهد بود و نهاد های حکومتی تنها موظف به کوشش راستین و حداکثری در خدمت به مردم هستند.

بنابراین با توجه به فرمول سیاسی نهادینه در آیین ریشه ای، دشمنان ایران با هر ترفندی تلاش کردند با یکدیگر همدست شده تا مبادا چنین آرایه ای به گوش مردم ایران برسد.

چراکه آیین ریشه ای آنقدر دارای پتانسیل بالای سیاسی است که قادر خواهد بود تمام نیروهای مخالف جمهوری اسلامی را نیز به سرعت به سمت خود جذب نماید و این روند تا بوجود آمدن امپراطوری و گسترش اقتدار و امنیت ایران در منطقه ادامه می یابد. چراکه اساسا وقتی مردم در یک حکومت قادر هستند که هم بخش اجرایی (نهاد دولتی) را انتخاب کنند و هم در بخش نظارتی (نهاد پادشاهی) حضور داشته باشند، آنگاه امپراطوری و کشوری مقتدر، آزاد و ایمن رشد خواهد کرد، همان آرایه ای که کوروش بزرگ بنیان نهاد و شاهنشاهی بزرگ ایران از هخامنشیان تا ساسانیان را به مدت ۱۱۰۰ سال با اقتدار کامل در جهان برپا نمود.
این همان نکته اساسی است که دشمنان ایران را در ربودن مهندس شارمهد و حذف ایشان از میدان مبارزه را غیر قابل انکار می کند.

انجمن پادشاهی ایران همچنان به رشد و بالندگی همه گروهها و اقشار سیاسی و مبارز برای پیوستن به آیین ریشه ای و ختم معضلات کشور و جایگزینی این آرایه پیشرفته و نیرومند در ایرانزمین امیدوار است تا به ما بپیوندند.
همه ایران به بزرگانی همچون جمشید شارمهد مدیون است و همه جهان در برابر این دسیسه کثیف مسئول.

انجمن پادشاهی ایران
۱۷ امرداد ۶۳۸۴ شاهنشاهی
۷ اوت ۲۰۲۰ ترسایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *