سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / ورود دولت آلمان به پرونده ربایش مهندس جمشید شارمهد

ورود دولت آلمان به پرونده ربایش مهندس جمشید شارمهد

با توجه به ورود دولت آلمان نسبت به شیوه ربایش و دستگیری مهندس جمشید شارمهد طبق ادعای عناصر اطلاعاتی رژیم در سواحل جنوبی تنگه هرمز و پیگیری وضعیت ایشان، موارد الزامی در توجه به این دسیسه بار دیگر و با وضوح بیشتر بیان می گردد:

(لینک خبرگزاری آسوشیتدپرس از واکنش دولت آلمان به وضعیت مهندس جمشید شارمهد)

https://apnews.com/2ba6f187105566ccc06ef2b5f9e5490e

تا اینجا و در بیانیه دوم عنوان گردید که علت همکاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی اسرائیل بطور ویژه با جمهوری اسلامی بر اساس چه مدارکی است و نگاهی مجدد به روند این رویدادها می اندازیم:

۱- رونمایی از طرح «راه کوروش» در ژوئن ۲۰۱۸ با پیام صلح و دوستی برای همه کشورهای منطقه به هدف همراهی با مردم ایران و ایجاد صلح در خاورمیانه با رساندن درفش کاویانی از اورشلیم به پاسارگاد همراه با تبلیغات لازم از آبهای بین المللی و از راه دریا با نامه نگاریهای رسمی و رعایت قوانین بین المللی و برداشتن بار مسئولیت دخالت سیاسی از دوش تمام کشورها.

۲- درتاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۸ ارسال طرح «راه کوروش» با نامه رسمی برای آقای منشه امیر، ایرانی روزنامه نگار و مشاور سیاسی در اسرائیل برای جذب همکاری و رایزنیهای لازم بمنظور پیشبرد مراتب اداری موضوع.

2018-06-10-The-Path-of-Cyrus دانلود اصل نامه به آقای منشه امیر

۳- پس از گذشت دوهفته عدم پاسخ از سوی آقای منشه امیر.

۴- ارسال نامه رسمی به دفتر نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در اسرائیل برای اخذ مجوز های لازم برای عظیمت مهندس جمشید شارمهد و هیأت همراه به اسرائیل برای پیگیری وضعیت مالی رادیو تندر، خرید شبکه تلوزیونی و خرید کشتی با هزینه های مردمی و حرکت به سوی ایران.

2018-07-31-The-Path-of-Cyrus-netanyahu-en دانلود اصل نامه به جناب بنیامین نتانیاهو

۵- سکوت و عدم پاسخگویی بسیارانی از جمله دولت اسرائیل تا زمان ماجرای اعلام خبر «پروژه کوروش ۲» از آمد نیوز در آذرماه همان سال.

۶- انکار آگاهی از طرح راه کوروش از سوی منشه امیر در همصدایی با آمد نیوز در انتشار خبر «پروژه کوروش ۲» و رد چنین سناریویی با وجود آگاهی کامل از طرح راه کوروش با توجه به نامه رسمی و تماسهای مهندس جمشید شارمهد با او.

۷- انتشار مستند ایستگاه پایانی دروغ با ادعای دروغ خواندن پروژه کوروش ۲ به عنوان تیر خلاص به طرح راه کوروش.

۸- اثبات رسوایی ارتباط اطلاعاتی منشه امیر با وزارت اطلاعات و صدا و سیمای جمهوری اسلامی برای سوزاندن طرح راه کوروش و عدم پاسخگویی مجدد منشه امیر نسبت به چنین رفتاری با استناد به مدارک موجود دیگر.

۹- تصمیم انجمن برای تغییر مسیر و انتخاب نقطه شروع طرح راه کوروش از هند.

۱۰- سفر مهندس جمشید شارمهد به هند پس از مدتها انتظار برای تهیه مدارک هویت شخصی و خارج شدن از پروتکلهای حفاظتی در آمریکا در مارس ۲۰۲۰ .

۱۱- بسته شدن مرزها و اجرای پروتکلهای بهداشتی در هند بخاطر پاندمی کرونا بلافاصله پس از ورود ایشان به هند و توقف تمام پیگیریها برای خرید کشتی و شبکه تلویزیونی در هندوستان.

۱۲- اقدام به خروج از هند به اروپا برای هماهنگی با طراح و فرمانده طرح فتح تهران در اروپا .

۱۴- پرواز اجباری، غیرقابل پیش بینی و شجاعانه مهندس شارمهد در تاریخ ۲۴ جولای از فرودگاه فرانکفورت به دبی جهت سایر هماهنگیها و اقدامات امنیتی لازم و مذاکره با دولت و مقامات امارات متحده عربی و عمان جهت اطمینان خاطر بخشیدن به ایشان در زمان ورود کشتی انجمن پادشاهی به دریای عمان و عبور از تنگه هرمز.

۱۳- قطع تماس مهندس جمشید شارمهد با انجمن پس از خروج از فرودگاه دبی.

۱۴- تاریخ ۱۱ امرداد اول اوت ۲۰۲۰ اعلام وزارت اطلاعات جمهوری انیرانی از ربودن مهندس جمشید شارمهد و نخستین بیانیه انجمن در آگاهی یافتن از این رویداد، همچنین پخش گسترده اخبار این دستگیری و هجوم رسانه ها به سمت خانواده ارجمند شارمهد و کانالیزه کردن این اتفاق از سوی بسیاری از گروهها و افراد اپوزیسیون ایرانی در خارج از کشور.

۱۵- افشای مدارک و مستندات عینی مرتبط به طرح راه کوروش از سایت تندر در مشارکت نیروهای اطلاعاتی و امنیتی امارات متحده عربی و اسرائیل با جمهوری اسلامی در تاریخ ۴ اوت ۲۰۲۰ روز گذشته در ربایش مهندس جمشید شارمهد جهت از بین بردن پروسه نجات ایران .

۱۶- تحت فشار قراردادن دولتهای مسئول در دسیسه ربودن مهندس جمشید شارمهد از سوی انجمن با استناد به مدارک رسمی موجود و ارسال پیام هشدار و گوشزدهای لازم به مقامات مسئول که همچنان ادامه دارد.

۱۷- ورود دولت آلمان به جریانات ربایش و دستگیری مهندس شارمهد در صبح روز ۴ اوت ۲۰۲۰ با توجه به داشتن شهروندی آلمانی ایشان.

۱۸- فروکش کردن اخبار منتشره نسبت به پیگیریهای دسیسه ربودن مهندس جمشید شارمهد در دبی با انفجار بزرگ و غیرعادی در بیروت پایتخت لبنان تا این لحظه.

 

در اینجا باید گفت دولت آلمان مکلف است در پیگیریهای خود نسبت به وضعیت مهندس جمشید شارمهد، نامه ها و ارتباطات رسمی جناب شارمهد با دولت اسرائیل و شخص بنیامین نتانیاهو را نیز مورد پرسش و پیگیری قرارداده و از صحت و سقم آن آگاهی یافته و اعلام نماید. ضمن اینکه بخش دیگری از مستندات انجمن برای پیامها و پیگیریهای دیپلوماتیک به عنوان یک نهاد سیاسی معتبر و مستقر در آمریکا با دولت و مقامات ایالات متحده که همگی با رعایت قوانین داخلی این کشور بوده است، مد نظر قرار خواهد گرفت.

در اینجا لازم به توضیح است گروههای سیاسی، افراد و یا اشخاص و رسانه ها نسبت به ورود به موضوع دستگیری و ربایش مهندس جمشید شارمهد دقت نظر کافی را داشته باشند، انجمن پادشاهی ایران یک نهاد بسیار نیرومند اما مخفی و بدور از جنجالهای رسانه ای اقدامات خودرا انجام می دهد، هرگونه سخن گزاف، اتهام یا موارد اینچنینی عواقب طبیعی خودرا خواهد داشت. فرصت طلبی و یا اقدامات کودکانه و توضیح و تفسیر های سلیقه ای و شخصی یا کانالیزه کردن و یا تحت فشار قراردادن خانواده ارجمند شارمهد، میتواند مشکلات جدی را بدنبال داشته باشد. جدا از اینکه انجمن پادشاهی ایران از همه هم میهنان و شخصیتهایی که براستی و با نگاه وطن پرستانه و دوستانه خودرا در کنار انجمن پادشاهی ایران و جوانان پاسارگادی و جناب مهندس شارمهد می بینند، سپاس داشته و بهترین درودها را بر آنها می فرستیم و امید آن داریم که این پیوستها و هوشمندی سرآمدان ایرانی هرچه سریعتر ما همه مردم ایران را به پیروزی برساند.

انجمن پادشاهی ایران
۱۵ امرداد ۶۳۸۴ شاهنشاهی
۵ اوت ۲۰۲۰ ترسایی

 

2 دیدگاه ها

  1. درود به شرف و بزرگی این قهرمان جمشید شارمهد
    پروژه راه کوروش را خواندم.چقدر این پروژه راهگشا و نجات بخش است و کاملا متوجه شدم که چرا همه دنیا از صلح در خاورمیانه ترس دارد. اما چیزی که متوجه نشدم خصومت اکثر اپوزیسیون با انجمن پادشاهی است. آنها نه طرح درستی دارند، نه جرأت. فقط نشستن تو رسانه ها میگن مردم لنگش کنید تا ما بیایم رو سرتون.
    من به شخصه به هیچ کدوم از این اپوزیسیون ها دیگر اعتماد ندارم. چون دارم میبینم با یک مبارز چه برخوردی دارند.
    گرامی اگر امکان دارد لینک کانال استاد فرود فولادوند را برای من ایمیل کنید.
    پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *