سرخط خبرها
سرآغاز / آموزشی / هنر جنگیدن / بازنشر اطلاعاتی که “سعید ملکپور” ها و “رزیتا منطقی” ها مدعی آن هستند

بازنشر اطلاعاتی که “سعید ملکپور” ها و “رزیتا منطقی” ها مدعی آن هستند

به اطلاع هم میهنان مبارز میرسانیم که در پی افزایش فعالیتهای «انجمن پادشاهی ایران» وزارت اطلاعات رژیم اسلامی نیز به فعالیتهای خرابکارنه خود علیه «تندر» شدت بخشیده و با گماشتن افراد بیشتری در بخش سایبری کوشش میکند در سرویس های اینترنتی اقدام به شناسایی افراد و اخلال در مراودات انجام دهد. در زیر گزارشاتی از این دست را به اطلاع همرزمان میرسانیم:

خرابکاری وزارت اطلاعات در سرویس فیس بوک

وزارت اطلاعات رژیم اسلامی اخیرا کوشش میکند در سرویس اینترنتی «فیس بوک» آی-دی های موازی با شخصیتهای «تندر» و «انجمن پادشاهی ایران» و یا حتی مخالفین دگراندیش آن بوجود آورد و از این طریق نخست به شناسایی مبارزین و مشتاقان پیوستن به «تندر» بپردازد و در صورت هشیاری داوطلبان، در ادامه کار مبارزین اخلال بوجود بیآورند.
روش کار به اینگونه است که با ایجاد آی-دی های موازی نخست به جمع‌آوری «دوست» میپردازند و پس از مدتی در لباس مبارزین دلسوز، کاربران دیگر را فرآ میخوانند تا آی-دی حقیقی را به عنوان عوامل اطلاعاتی به مدیران سرویس گزارش کنند. از این رو هر از گاهی در قسمت جستجو به دنبال آی-دی هم اسم خود بگردید و چنانچه آی-دی هم اسم خود را پیدا کردید از طریق ما به دیگر همرزمان گزارش کنید.
آی-دی های زیر از سوی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی جعل شده است و یا برای خرابکاری ایجاد شده است. از هم میهنان گرامی میخواهیم که به روی سایت آنها رفته و نخست آنها را گزارش کنید (Report this person). پس از آن به لیست دوستان آن آی-دی جعلی رفته و تک به تک آنها را از ماهیت اطلاعاتی آن آگاه سازید. البته معمولا تعداد زیادی از کاربران دوست با اینگونه آی-دی ها، خود نیز، ساخته و پرداخته وزارت اطلاعات هستند.
لازم به یادآوری است که بنا به گزارشات رسیده وزارت اطلاعات علاوه بر بودجه هنگفت برای تهیه پرسنل، از زندانیان سیاسی نیز برای اخلال در اینترنت استفاده میکند و آنها را مجبور به همکاری میکند. آی-دی های جعلی معمولا همآنند آی-دی اصلی آرایش شده اند و دارای کپی عکس فرد و یا سازمان حقیقی هستند و با یک نگاه قابل تشخیص نیستند. از این رو دقت بیشتری به خرج دهید.
آی دی جعل شده با نام: Jamshid Sharmahd
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000687401456

آی دی جعل شده با نام: Iman Afar
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000162483432

آی دی جهت خرابکاری با نام: tondar.net وابسته به سایت همنام tondar.ir که از تهران هدایت میشود.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000422567756

اصولا انجمن در سیستمهای نا امن و تجاری‌ای مانند FaceBook، MySpace ، Twitter، Orkut … دارای آدرس ارتباطی نیست و اینگونه سرویسها تنها برای خبر رسانی و تبلیغات استفاده میشود. زیرا در این گونه سرویسهای اینترنتی هیچ گونه ضمانتی موجود نیست که در پشت آی-دی تماس گرفته شده واقعا فرد مورد نظر نیز موجود باشد.

همآنگونه که در همه نوشته ها یادآوری میکنیم، یارانی که مایل به ارتباط با انجمن هستند تنها با

ایمیل <info@tondar.org>

تماس بگیرند. لطفا به رهنمودهای امنیتی در بخش «تماس با ما» توجه کنید.

تارنما‌های مشابه

هم آنگونه که پیش از این گزارش کردیم سازمانهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی به صورت وسیع در حال راهاندازی تارنماهای مشابه با تارنمای تندر هستند. هدف آنها در درجه اول به دام انداختن مبارزین در پیوستن به «انجمن پادشاهی ایران» است و در صورت شکست، لجن پراکنی به ارگانها و شخصیت های اصلی انجمن، تحریف مواضع انجمن و بوجود آوردن شک و تردید و سرگیجه برای داوطلبین به پیوستن به انجمن مورد دستور کارشان قرار میگیرد. برای آنها مهم نیست که مطالب طرح شده در این تانماها منطقی و حقیقی باشند. بلکه مهم تعداد و بالا بردن آمار مخالفین است. علاوه بر آن عوامل سایبری رژیم سرویسهای اینترنتی ای که مورد استفاده انجمن قرار میگیرد را نیز مورد حمله قرار داده اند. این سیاست هم آن سیاستی است که رژیم در مقابل رسانه های فارسی زبان ماهواره ای اتخاذ کرد. یعنی آنقدر مراکز متعدد و کنترل شده بوجود میآوریم تا رسانه مورد نظر کور شود. در زیر برخی از این سایتها معرفی میشوند:

سایت takavaran-tondar.tk پس از افشای ماهیت و ارتباط آن با بخش سایبری سپاه پاسداران، در جریان ترور مسعود علی محمدی به دست رژیم،  از شبکه خارج شد. اما سرور آن همچنان موجود است و جالب توجه است که لینک مستقیم این سرور در سایتهای وابسته به اصلاح طلبهای دولتی و سایتهای حزب الله معرفی میشود. این سایت وانمود میکند که «تندر»ی تر از خود تندر و «فولادوند»ی تر از خود فولادوند است.
سایت tondar.net و tondar.ir که قرار بود نخست با هدف شبیه سازی و در نقش «انجمنی» های آزرده خاطر به میدان بیاید، پس از افشای آن از سوی «تندر»، سیاست خود را پس از دو ماه تغیر داده و شمشیر را از رو بسته است. محتوی آن پیش از اینکه به اهداف ما ضربه بزند خود تبدیل به عامل تبلیغ برای «تندر» شده است. نویسندگان مفلوک آن که بیشتر در قم و تهران و بقیه از عوامل اطلاعاتی در اروپا هستند درست نمیدانند که باید ادای یک هوادار «فولادوند» را در بیآورند و یا اینکه بهتر است در نقش یک بسیجی بمانند. در بین مقالات کپی شده از منابع اسلامی (در باره حسن و حسین و سایر تخم ترکه تازی، …) نیز مقالاتی با دست خط نویسندگان اطلاعاتی موسسه کیهان به چشم میخورد که اساسا جهت رهبری سایر عوامل اطلاعاتی در اروپا و آمریکا و برای بوجود آوردن جبهه علیه «تندر» نوشته میشود. لازم به یادآوری است که این تنها بخش اینترنتی از شبکه بزرگتری است که علاوه بر فعالیت در اینترنت جهت شناسایی، در خارج از کشور اقدام به خرید برنامه سازان تلویزیونی و در کنترل در آوردن رسانه های لس‌آنجلسی  و وارد کردن فشار به افراد سیاسی میکند.

اما در این بین دامین های زیر نیز از سوی این دسته ثبت شده است:
takavarantondar.com ، takavarantondar.net ، takavarantondar.org
efshatondar.com ، efshatondar.net ، efshatondar.org
anjomanepadeshahiiran.com ، anjomanepadeshahiiran.net ، anjomanepadeshahiiran.org
همه این دامین ها در هنگام ثبت به تندر-دات-نت ختم میشدند و یا هنوز میشوند.

علاوه بر آن نیز سه دامین زیر از سوی وزارت اطلاعات به ثبت رسیده است که به عنوان سایت شخصی کدبان جمشید شارمهد معرفی میشود و از بازدید کننده خواسته میشود برای ارتباط از ایمیل جعلی استفاده کنند.
jamshidsharmahd.com ، jamshidsharmahd.net ، jamshidsharmahd.org
به اطلاع همه ایران یاران میرسانیم که دامین های بالا در اختیار کدبان جمشید شارمهد نیست و دامین های شرکت کامپوتری ایشان نیز برای برقرای ارتباط سیاسی استفاده نمیشود.

سایت رزیتا منطقی – منیرو

علاوه بر آن سه دامین anjomanpadeshahiiran.org و anjomanpadeshahiiran.net و anjomanpadeshahiiran.com نیز تا ماه اکتبر ۲۰۰۹ به تندر-دات-نت ختم میشد. اما پس از این تاریخ دو دامین com و org به اسم خانم رزیتا منطقی تغییر داده شده است. دامین  anjomanpadeshahiiran.net هنوز به تندر-دات-نت ختم میشود. در این سایت یک «انجمن پادشاهی» بی یال و دم و اشکم معرفی میشود که به هیچ وجه قصد مبارزه با رژیم را ندارد. از بازگشایی تازینامه خبری نیست، سخنان فولادند دیده نمیشود. از ضرورت سرنگونی این رژیم با مشت و گلوله خبری نیست. اما به جای آن مطالب شایعه پراکنی علیه تندر و جمشید شارمهد به وفور یافت میشود. در حقیقت محتوی این دو دامین پس از دست به دست شدن زیاد تفاوت نکرده است. تنها این دامین از یک بخش اداری به بخش دیگر اداری که رزیتا منطقی کار میکند انتقال یافته است. در این لجنزار دشمنان «انجمن پادشاهی ایران» دیگر نمیشود بین میبدی و نوری زاده و احمدی نژاد و رزیتا منطقی تفاوتی پیدا کرد.
همین رزیتا منطقی که ادعای همراهی کامل با استاد فولادوند را دارد توضیح نمی دهد که چرا سینه چاک آسد رضا پهلوی است که بارها از سوی استاد فولادوند و مشی تندر رد شده است؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *