سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / وزارت اطلاعات آویزون به سعید ملک پور مدیر سایت پورن آویزون

وزارت اطلاعات آویزون به سعید ملک پور مدیر سایت پورن آویزون

وزارت اطلاعات آویزون به سعید ملک پور مدیر سایت پورن آویزون !


پس از اتکهای هکرهای جمهوری کثیف اسلامی به سایت و اکانتهای توییتر و اینستاگرام تندر و غافل از اینکه پنل سایت به این سادگی ها مورد حمله قرار نمیگیرد آنها به مدیر سابق یک سایت پوورن ایرانی آویزان شده اند.
و او شخصی نیست جز سعید ملک پور شخص متوهم و خیال پرداز که به استناد گفته های خود برای معروفیت و دیده شدن در سایتهای پورن خود داستان پردازی هاو خیال پردازی های سکسی و به صورت نوشتاری در آن سایتها منتشر میکرده است . حال این شخص با توجه به استعداد در داستان سرایی هایی که خودبه آن اعتراف کرده این بار نیز برای دیده شدن در مورد وبسایت تندر یاوه ها و جفنگهایی به زبان آورده که با خواندن آنها تنها میتوان به حماقت وزارت اطلاعات و شخص جفنگ پرداز پی برد.
سعید ملک پور پس از دستگیری در اعترافات خودش خدا رو شکر میکرد که دستگیر شده و پس از یازده سال که به مرخصی سه روزه آمد مشخص نیست چطور و به چه شکلی و سه روزه سر از کانادا در می آورد!جز اینکه سوار بر هواپیما شده باشد و از ایران خارج شود.
این شخص گفته که اعضای گروه آشیانه در زندان اوین به او گفته اند که سایت تندر را راه اندازی کرده اند در صورتی که سایت انجمن پادشاهی ایران تندر سالها قبل از دستگیری این شخص راه اندازی شده و فعالیت میکرده است و این جزیی از یاوه های این شخص متوهم است در جایی دیگر گفته که شخصی برای سایت انجمن پادشاهی کامنت گذاشته و دستگیر شده است اگر اینطور بود تا به حال نزدیک به چند میلیون تن بازداشتی در ایران باید میداشتیم که برای ما کامنت گذاشته اند.
در حال حاضر ما به دنبال دوستان هستیم فرصتی برای دشمنان نداریم اما وای به روزی که بخواهیم با دشمنان انجمن پادشاهی ایران تندر رو به رو شویم در اینجا به این شخص هشدار میدهم برود و داستانهای سکسی خود را منتشر کند چون در دنیای مبارزه داستانهایش به شدت ابله هانه می باشد

به #انجمن_پادشاهی_ایران_تندر مرگ جمهوری اهریمنی اسلامی بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *