سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / ترس از اجرای حکم اعدام جوانان یک گام بزرگ است

ترس از اجرای حکم اعدام جوانان یک گام بزرگ است


پس از ترند جهانی هشتگ #اعدام_نکنید ، اجرای حکم اعدام امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی،‌ سه جوان بازداشت‌شده در جریان اعتراضات سراسری آبان‌ماه ۱۳۹۸، که با کمک میت ترکیه به ایران بازگردانده شده بودند متوقف شد و حتی رژیم ناگزیر از آن گردید که یک مهره دیگر خود را، آن هم ناجوانمردانه و از سر فلاکت اسیر کشی کند. نخستین گروه و تنها سازمانی که به این حکم از همان ابتدا بلافاصله واکنش جدی نشان داد انجمن پادشاهی بود که در  ۵ تیر عوامل این مهندسی سرکوب و ماشین رعب و وحشت را تهدید به اقدام متقابل نمود.

(قبل از ترند شدن هشتگ #اعدام_نکنید که خود انجمن پادشاهی نیز در آن نقش مهمی ایفا کرد)
و دیدیم که این رهبری و پیشتازی انجمن پادشاهی ایران سبب گردید تا مردم و جوانان همراه در فضای مجازی با شجاعتی مثال زدنی ، حقیقت تماشای اعدام در میادین را دور بزنند و همه را مجبور به واکنش نمایند، تا جایی که رژیم عقب کشید و اعدام را متوقف کرد.

حال سوال اینست که آیا رژیمی که با وقاحت و گستاخی تمام همه را کف خیابان سلاخی می کند یا هواپیمای مسافربری را به عنوان سپر انسانی با پدافند موشکی هدف قرار می دهد تا میزان سرسختی اش را نشان دهد، چگونه ممکن است بخاطر یک هشتگ، اتوریته خودرا بشکند و از یکی از مهمترین ابزار سرکوبش که همان اعدام است صرف نظر کند؟؟!!
پس باید به این مسأله کمی توجه کنیم.
تهدید محکم انجمن در کنار هشتگ #اعدام_نکنید ، باهم موجب این عقب نشینی شد.
چراکه اگر با توجه به تهدید انجمن اعدامها صورت می گرفت آنوقت اثر هشتگ ها در مقابل نوع کنش انجمن شکست می خورد و در این میان گفتمان مبارزاتی انجمن به پیروزی کامل می رسید چرا که رژیم میدانست انجمن در این مورد حتما اقدام خواهد نمود، همانطور که سالها انجمن و از زبان استاد فرود فولادوند گفته است که این رژیم تنها زبان زور را می فهمد.
این مورد را از لحاظ استراتژیک داریم باز می کنیم تا آن عقب افتاده های سیاسی در کلوپ هواداران مفلوک و فرصت طلب و هم امنیتی های بدبخت رژیم بفهمند از این نقطه به بعد کار از کار گذشته است.
(اگر شما سواد محاسبه المانهای سیاسی و مبارزاتی را ندارید ما به شما می گوییم نمونه نبرد تلفیقی مبارزه در فضای مجازی-حقیقی ، خط قرمز را رد کرده است، و باز اگر هنوز نفهمیده اید باید بگوییم که از اینجای کار به بعد، دیگر نمی شود کاری کرد یا با صرف انرژی و پول و زمان جبران مافات نمود. چراکه در شرایط جدیدی هستیم که اصطلاحا ورق برگشته و جریان عقب نشینی رژیم از اعدام سه جوان زنگ خطر این رخداد است.)
پس اینجاست که علت هم آغوشی رضا پهلوی و مریم رجوی و به نوعی ائتلاف چپها و راستها را می توان درک نمود، ضمن اینکه با وجود تبلیغات فراوان و همراهی ریاکارانه با مردم در اعتراض به این اعدام ها، اما پس از توقف حکم، حرفی برای گفتن ندارند چرا که نباید شک کرد آنها که به شغل جنازه دزدی اشتغال دارند، اساسا برای موج سواری سیاسی منتظر اعدام این جوانان هم بوده اند.
مسلما اگر رژیم تصمیم بگیرد اعدام جوانان معترض را از سر بگیرد، کار خودرا یکسره کرده است چون ما پاسخ خواهیم داد و آنوقت همه امنیتی ها باید بدنبال سوراخ موش بگردند.

بنابراین این رویداد را یک گام بزرگ و ریشه دار برای حرکت به سوی پیروزی مردم و جوانان ایران می دانیم و آنرا ارج می نهیم.

همچنان امید انجمن پادشاهی ایران اینست که گمراهان با درک دقیق از همراهی ناگسستنی میان مبارزات حداقلی ملت ایران با مشی انجمن پادشاهی ایران-تندر همراه گردند و دست از خیره سری بردارند، ما برای آبادی فردای ایران، به رشد و بالندگی همگی نیروها امروز نیاز داریم و هرگز نبایستی اجازه داد هزینه این نوپایی و آزادی را جوانان و مردم کوچه و خیابان پرداخت کنند، که بس گفتمانی شرم آور و از سر بی مسئولیتی است.

از سوی انجمن پادشاهی ایران
یکشنبه ۵ امرداد ۶۳۸۴ شاهنشاهی
۲۶ جولای ۲۰۲۰ ترسایی

3 دیدگاه ها

 1. خخخ. به زودی همتونو مثل اون گدای مزدور « فولادوند » به درک می‌فرستیم. آخه شما میخواین مارو بترسونین. راستی از بازداشت رئیستون چه خبر؟ خخخ

 2. الان آقا جمشیدتون هم گور میگیرتش که! احمق ها شما نمی دونید که با چه قدرتی دارید معارضه می کنید … به زودی اعدام منتظر هر کسی هست که به کشور خودش خیانت کنه.

 3. درود
  حق اعتراضات مدنی و صنفی چیزی هست که در تمامی جوامع پیشرفته به رسمیت شناخته شده و حکومت فعلی ایران یا حکومت پادشاهی آینده ایران(که صدالبته با کیفیت تر از نابخردان امروزی خواهد بود ) باید اون رو لحاظ کنه.
  البته با این همه فساد و بی عدالتی در ۳ قوه ، به جای تجمعات گاه به گاه باید منتظر اعتراضات ۳۶۵ روزه بود ، محروم کردن جامعه از حق مسلم خودش برای بیان خواسته ها ، حماقتی هست که این حکومت جمهوری روش داره انجام میده و هم خود نابخردش هزینه میده و بدتر از اون از جان و مال مردم هزینه میکنه .
  مقابله با حقوق شهروندی به خاطر وجود دشمن ( چه داخلی و چه خارجی ) اشتباه استراتژیک این حکومته و پادشاهی آینده ایران ،خردورزانه بر اساس آیین ریشه ای تمهیداتی رو در نظر میگیره که هم حقوق شهروندی ایفا بشه و هم جنازه دزدانی مانند رجوی و پهلوی و امثال اونها هیچ غلطی نتونن انجام بدن .
  دولت نابخردی مثل حسن کلیدساز که یا میخواد آویزون غرب بشه یا شرق و از استعدادهای ایرانی در گوشه کنار زمین غافله ، نقطه تاریکی در تاریخ ایرانه ، حتی اگر بایدن پیروز بشه و به برجام برگرده ، این نقطه تاریک پاک نمیشه ، چون باز اون انتخاب مردم آمریکا بوده و ربطی به حسن نداره ، چون اگر ترامپ پیروز بشه هیچ غلطی از دولت بی تدبیرش بیرون نمیاد . هرچند که دولت فعلی چشم امید به بایدن داره ، ولی آیا حاکمیت خردورز برای احتمال پیروزی ترامپ هم خودش رو آماده کرده ؟ ، به قول مسلمونا الله اعلم

  پیروزی نهایی با کمک یزدان ، خردورزی و توجه به سرمایه های ملی بعنوان نمونه ” آیین ریشه ای ” و سایر سرمایه ها حاصل میشه.

  به امید روزهای خوب برای مردم ایران و صدالبته جهان .
  پاینده ایران
  برقرار آیین ریشه ای.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *