سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / بیعت وطن فروشان با جوبایدن برای حفظ اسلام و تجارت هروئین

بیعت وطن فروشان با جوبایدن برای حفظ اسلام و تجارت هروئین

نامه برخی گروهها به جوبایدن حکایت از چراغ سبز اتحادیه وطن فروشان به دموکراتها و انگلستان دارد که هر ایرانی و آمریکایی آزاده ای بایستی در آگاهی رسانی آن بکوشد:

شاید بارها از خود پرسیده باشید نقش گروهکهای سیاسی کوچک و بی مایه ای که اخیرا به میدان آمده اند دقیقا چیست و با اینکه از سوی مردم و جوانان هم جدی گرفته نمی شوند، پس چرا انقدر آنها را تبلیغ می کنند؟
در ژئوپلتیک وجود این گروهها بسیار اهمیت دارد، بدین ترتیب که وقتی قطبهای سیاسی-تبلیغی بخواهند برای زدوبندهای سیاسی در جهت تقسیم و حفظ قدرت به طور رسمی و آشکارا اما دور از چشم مردم به هم گرا بدهند، بجای دیدارهای مستقیم و امضای قرارداد با انتقال پیام از طریق گروههای نیابتی خود استفاده می کنند – گروههای نیابتی که تشکیل و معرفی آنان با جنجالهای خبری با ربط و بی ربط همراه است و ممکن است گاها استراتژی خودرا با جابجایی نیرو و یا سایر فریبکاریها، تغییر دهند اما اعلام انحلال هم نمی کنند.
در یک نمونه بسیار مهم، انجمن پادشاهی ایران در اعتراض به قطعنامه ۳۷۴ و با توجه به سکوت تمام گروهها و قطبهای سیاسی از توطئه کثیفی پرده برداشت که نشان میداد طرح ۱۰ ماده ای مریم رجوی برای بدست گرفتن قدرت در ایران بشرط واگذاری کردستان به عربستان سعودی و گلوبالیستها، تلویحا مورد تأیید تمام گروههای برجسته سیاسی است چه در داخل کشور و چه خارج از کشور. اما در عین حال ما دقیقا نمی دانستیم که این ائتلاف در وطن فروشی و خاصه خرجی از جیب ایران چه سازو کاری دارد و مدرک مستدل این خیانت تاریخی در کجا پنهان شده. تا اینکه نامه تعدادی از گروههای نیابتی سیاسی به جوبایدن (نماینده حزب دموکراتهای امریکا برای انتخابات ریاست جمهوری) پرده از این راز گشود و کار مارا راحت کرد.

 

از اینجا به بعد این مقاله و افشاگریهایش می رود تا به یکی از مهمترین افشا گریهای تاریخی در جهان و منطقه بدل شود پس خوب و دقیق ببینیم اوضاع از چه قرار است:

۱- یک طرح ۱۰ ماده ای مبنی بر شرط جداسازی و فروش کردستان ایران از طرف مریم رجوی در پاریس و در همسایگی با فرح دیبا همسر-لژیونر پادشاه فقید و مدیر ماههای آخر دولت پهلوی روی میز می گذارد و برای پذیرش قدرت اعلام آمادگی می کند. مریم رجوی که با اجرای همایشهای پرخرج در سالهای اخیر وابستگی و تعهد خودرا به عربستان صعودی از یک طرف و شاخه هایی از نمایندگان گلوبالیست امریکایی نوکر انگلیس، به اطلاع عموم رسانده است. نمایندگان کنگره آمریکا این طرح را پذیرفته و طی قطعنامه ۳۷۴ به این طرح رسمیت بخشیده و ضمانت اجرایی شدن آن در آینده را تضمین می کنند.

۲- ضمن همایش ۲۰۲۰ مجاهدین خلق گروهی بنام «انجمن ایرانیان آمریکایی» در نیویورک که طیفی از یهودیان ایرانی آمریکایی و نایاک را درخود دارد حمایت خود از مریم رجوی را بطور رسمی در تلویزیون ایران اینترنشنال به عنوان شبکه و آفیس رسمی عربستان سعودی به آگاهی عموم می رساند. (نایاک با بنیانگذاری هوشنگ امیراحمدی همزمان صدای جامع جمهوری اسلامی (در دو طیف اصلاح طلبان و سپاه پاسداران) در لابی کنگره امریکاست، هرچند اینکه اکنون ادعا کنند صنمی با هم ندارند نبایستی فریب خورد، چراکه اساسا توضیح دادیم اعلام تشکیل رسمی گروههای نیابتی است که کاربرد آنها را در آینده مشخص می کند، اگرنه بیان شفاهی جدایی و اختلاف و نظرها فرمالیته است.)

۳- رودی جولیانی به عنوان وکیل ترامپ و شوالیه ملکه انگلستان نیز مجددا در همایش رسمی-اسلامی مجاهدین از آنها و طرح آنها و بالطبع قطعنامه ۳۷۴ حمایت می کند که در این مورد خاص و از اینجا به بعد باید منتظر واکنش و پاسخ رسمی رئیس جمهور آمریکا از این دیپلوماسی نماینده خود باشیم البته اگر جنجالی که گلوبالیستها با جریان جورج فلوید برپا کرده اند، این اجازه را بدهد.)

۴- در همین هفته در ۲۲ جولای ۲۰۲۰ جوبایدن کاندید ریاست جمهوری و نماینده دموکراتها رسما حمایت خودرا از اسلام به عنوان فصل مشترک منافع عربستان صعودی و گفتمان گلوبالیستی رسما اعلام می کند.

۵- (یک نامه رسمی توسط چند گروه نیابتی که به کاربردشان در بالا اشاره کردیم به جو بایدن در ۲۳ جولای که این مورد همان حلقه گم شده و مهم است):

 

  • گروه فرشگرد (به عنوان طیف ائتلافی و نمایندگان مشترک اصلاح طلبان و رضا پهلوی).
  • انجمن ایرانیان آمریکایی (همان گروهی که به بهانه همایش سالانه مجاهدین به تازگی از دیپلوماسی مریم رجوی نمایندگی خودرا اعلام کرد).
  • حزب مشروطه ایران (گروه نیابتی دیگری از طرف رضا پهلوی و شورای مدیریت گذار به واسطه گری شهریار آهی و بودجه عربستان سعودی و نیز نماینده مشترک رضا پهلوی با سابقه دیرینه جریان انقلاب ساختگی مشروطه به منظور جداسازی خاک افغانستان/آریانا از آریابوم به نفع انگلستان در زمانی که قاجارها برای جنگ آماده می شدند، با هدف بدست گرفتن تجارت تریاک و هروئین در جهان، مجددا با پوشش و همدستی با اسلام عزیز)…
  • ققنوس (و باز گروهک نیابتی متعلق به طیف جمهوری خواه رضا پهلوی که با ایجاد دودستگی ساختگی و اقدام در جهت ایجاد دولت در تبعید توسط برادران کنگرلو و سرکار گذاشتن هواداران سلطنت سعی دارند اعتبار تشکیلاتی ققنوس را بی اهمیت جلوه دهند).

به دیگر سخن امضای گروهها و اشخاص به نیابت از مریم رجوی، رضا پهلوی و وزارت اطلاعات و سپاه در نامه به “جو بایدن” به منزله اعلام اتحاد و توافق رسمی همگی این گروهها برای بدست گرفتن قدرت طبق شروط عربستان سعودی و انگلستان است هرچند دهن کجی به رئیس جمهور امریکا و دخالت در امور داخلی ایالات متحده تلقی گردد.

حضور همین چهار گروه در نامه به جوبایدن آنهم درست در پیشگاه ملت به منظور تأیید و اعلام رسمی موافقت با مفاد قطعنامه ۳۷۴ از یکسو و از سوی دیگر اعلام همبستگی، اتحاد و یکصدایی خائنین به ایران است. به دیگر سخن این اتحادی آشکارا بین اصلاح طلبان و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی که ایران را به این روز رسانده اند با اپوزیسیون ساختگی و در آبنمک خوابانده مجاهدین و رضا پهلوی طبق منافع مشترک جهان اسلام و گلوبالیستها به رهبری انگلستان و دموکراتها است. هدف نابودی و تجزیه تدریجی ایران و تکمیل پازل نابودی یک تمدن و تمامی اقوام آن از یک سو و موالی گری و خدمت رسانی به جهان اسلام برای جلوگیری از فروپاشی اسلامی و از دست دادن قدرت منطقه ای که برای گلوبالیستها و انگلستان نیز به منزله از دست دادن پایگاه شرکای تجاری-ایدئولوژیک است، فصل مشترک این همدستیها است.

از همین روست که می بینیم با اینکه تشت اسلام از بام افتاده و مردم و جوانان در هر فرصتی اسلام را منکوب می کنند و امروز از آن بیزار اند، اما این خائنین بی شرافت و وطن فروش جانشان را هم بستانی باز به بهانه «احترام به عقاید دیگران» از رد اسلام به عنوان عامل اساسی قرنها فلاکت ملت ایران، طفره می روند. پس نبایستی نگاه کرد به اینکه افراد در برنامه های روتین خود چه حرفهایی می زنند و چه دعواهای زرگری می کنند بلکه بایستی دید، پیوندهای رسمی و وابستگیهای سیاسی مستند این افراد و گروهها چگونه و از طریق چه خط و ربطهایی با بلوکهای قدرت بیعت کرده و از کجا آب می خورد.

انجمن پادشاهی ایران

۳ امرداد ۶۳۸۴ شاهنشاهی
۲۴ جولای ۲۰۲۰ ترسایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *