سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / “جولیانی” در نقش “بولتونی” دیگر!

“جولیانی” در نقش “بولتونی” دیگر!

رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک که مدال شجاعت از ملکه انگلستان را بدلایلی در اقدامات پس از حوادث یازده سپتامبر در کارنامه خود داشته و اینک نیز سمت وکالت رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ را در اختیار دارد، دیر گاهی است در مورد تغییرات حکومتی ایران بشدت از مواضع سازمان مجاهدین خلق پشتیبانی می کند و سعی دارد دیدگاههای شخصی خودرا به دولت ایالات متحده دیکته نماید، این همان روشی است که جان بولتون مشاور پیشین آقای ترامپ هم به گونه ای دنبال می نمود.
انجمن پادشاهی ایران در ابتدا این نظریات و تزهای سیاسی را نوعی شوخی و در عین حال چراغ سبزی برای حفظ منافع عربستان سعودی برمی شمرد و به آن توجهی نکرد تا اینکه ایشان در همایش سالانه مجاهدین خلق و در یک ارتباط زنده با این همایش در جولایی ۲۰۲۰ و پس از آن در یک برنامه تلویزیونی صحبت از تغییر یکشبه حکومت در ایران نمود.
بایستی به ایشان نیز یادآور شد رئیس جمهور محترم ایالات متحده جناب آقای ترامپ همواره بدرستی و بسیار هوشمندانه از مبارزات آزادی خواهانه ملت و جوانان ایران حمایت نموده و هرگز سطح دولت ایالات متحده را در حد هیچ حزب و دار و دسته ای پایین نیاورده است. شما چگونه وکیل مدافعی هستید که نه تنها به پرنسیپ ایشان لطمه میزنید و بدتر از آن اینکه دخالتهای شما کانالیزه کردن مبارزات ایرانیان در جهتی است که هیچ پشتیبانی مردمی را ندارد که هیچ بلکه بهانه سرکوب، گستاخی و ایفای خشونت بیشتر را نیز به جمهوری اسلامی حاکم بر ایران را نیز می دهید.

عالیجناب آیا بهتر نیست در شرایط وخیم کرونایی کنونی و در جهت کمک به بحران سنگین کرونا در نیویورک به همشهریهای خود کمک نمایید و باز بر مدالها و افتخارات خود بیافزایید؟

انجمن پادشاهی ایران به شما این اطمینان را می دهد که این روش غلط و عرض اندام نابجا در فضای سیاست امروز به هر دلیلی که باشد، علاوه بر آسیب جدی به خدمات و سوابق پیشین شما، بدلیل کمک به بقاء و ماندگاری جمهوری اسلامی و اجازه ستیزه جویی های سپاه پاسداران در جهت کشتن سربازان امریکایی و ایجاد خسارت به منافع ملی کشور مردم امریکا و آقای ترامپ، حیثیت ایشان را نیز لکه دار می کنید.
سازمان مجاهدین خلق یک گروه نظامی-سیاسی با اتکا به فرامین اسلامی بسیار خطرناک است که در زمان حمله آمریکا به عراق در حمایت از گروههایی رادیکال اسلامی نظیر «القاعده» از حمایت و پشتیبانی «صدام حسین» بدلیل خدمات شایان خود، بهره مند بوده است.
اگر شما این موارد استراتژیک را از یاد برده اید اما اینک یادآوری شد.

افرادی نظیر شما حق ندارند از کم اطلاعی رئیس جمهورهای جدید و کم تجربه کشور امریکا سوء استفاده کنند. ما در فرهنگ پارسی به این شیطنت های ناشیانه و جیمزباند بازیهای کودکانه، می گوییم «دوستی خاله خرسه».

از طرف انجمن پادشاهی ایران
یکم امرداد ۶۳۸۴ شاهنشاهی
۲۲ جولای ۲۰۲۰ ترسایی

2 دیدگاه ها

  1. آخوندها با چنین شو های مسخره تلویزیونی و یا ساختن فیلم هایی همانند مامور 007 می‌خواهند نشان بدهند که بسیار قدرتمند هستند .. اما اکنون هر کودکی می داند که آخوندهای جنایتکار و تازی آخرین روزهای حکومت خود را می‌گذراند.. آری زحمات و خون میهن‌پرستانی همچون شارمهد حتماً جوانان میهن‌پرست بیشتری را جذب خواهد کرد تا ایران را آزاد نماییم

  2. من فکر می کنم که بعد از این هرچه پیش آید و هر داستانی که ببافند بر علیه آقای شار مهد پیام فرزندان اعلیحضرت رضا شاه دوم به تک تک خانه های مردم ایران برده شده است .. هر چند که آخوندهای جنایتکار و اشغالگر شیری مجروح را در اختیار دارند با خوراندن داروهایی که مخصوص اعتراف گیری در زمان هیتلر استفاده می‌شد شو تلویزیونی راه میاندازند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *