سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / ماهواره بر دولت امارات متحده عربی یک فریبکاری سیاسی است

ماهواره بر دولت امارات متحده عربی یک فریبکاری سیاسی است

An H-2A rocket carrying the Hope Probe, developed by the Mohammed Bin Rashid Space Centre (MBRSC) in the United Arab Emirates (UAE) for the Mars explore, lifts off from the launching pad at Tanegashima Space Center on the island of Tanegashima, Japan, in this handout photo taken and released on July 20, 2020 by Mitsubishi Heavy Industries. Mitsubishi Heavy Industries/Handout via REUTERS ATTENTION EDITORS – THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. MANDATORY CREDIT. NO RESALE. NO ARCHIVES.

 

همانگونه که انجمن پادشاهی ایران پیشتر و بارها هشدار داده است تجزیه ایران و به نابودی کشاندن تمدن دیرپای آریا بوم یک همدستی جهانی است و بسیاری از گروهها و دولتها بصورت مستقیم و غیر مستقیم در این مسیر با جمهوری انیرانی در حال همکاری هستند.
انجمن پادشاهی ایران نابودگر قرآن و اسلام ننگین و دروغین است و همواره تحرکات جهان وامانده اسلام از جمهوری انیرانی گرفته تا ام القرای اسلام و اعوانش را بطور دقیق زیر نظر دارد.
ما بخوبی می دانیم که نابودی گفتمان دروغین و غارتگر اسلام به معنای از دست رفتن ماهیت دولتهای مستکبر و فریبکار اسلامی است، پس نسبت به اقدامات و تقابل این قدرتهای واپسگرا در ایجاد مانع و تداوم دشمنی با تمدن ایران بخوبی آگاهیم.
و از آن جمله است پرتاب موشک ماهواره «امل» متعلق به امارت متحده عربی از سکوی پرتابی شرکت میتسوبیشی در ژاپن. انجمن پادشاهی ایران بطور دقیق و کامل می داند که این پرتاب بخشی از اقدامات فریبکارانه جهانی در جهت تجزیه ایران است و علت همکاری خسمانه دولت امارات متحده عربی و سایر حامیان وامانده و از همه جا بیخبر این طرح را نیز بطور کامل می شناسد و به «سازوکار» اینگونه اقدامات بدرستی آگاه است.
از این رو این پیام و هشداری جدی برای دشمنان ایران و سازمانهای فضایی است که اینگونه اقدامات بایستی متوقف گردد در غیر اینصورت با آن مقابله جدی خواهد شد.
برقراری آیین ریشه ای و قانون اساسی پادشاهی کوروش بزرگ در ایران، صلح، امنیت و پیشرفت و تمدن را برای همه ملتهای منطقه به ارمغان خواهد آورد و نیازی به تداوم دشمنیها نیست. دولتهای منطقه بایستی تلاش انجمن پادشاهی ایران در جهت نابودی اسلام را به چشم نجات از یک عامل مخرب و غیر انسانی بنگرند و نه ستیز و انتقام ایرانیان از تازیان.

 

از طرف انجمن پادشاهی ایران
۳۱ تیرماه ۶۳۸۴ شاهنشاهی
۲۱ جولای ۲۰۲۰ ترسایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *