سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / اعدام روح الله زم، و «آیین ریشه‌ای»

اعدام روح الله زم، و «آیین ریشه‌ای»


انجمن پادشاهی ایران در نبرد های امنیتی و اطلاعاتی خود با عوامل صادراتی رژیم و یا مزدوران دو آستری همواره با جدیت برخورد کرده و آنها را تا نقطه نابودی دنبال نموده است.
نمونه زم به عنوان نسل جدیدی از مأمورین زبده، قابل اعتماد و دوره دیده برای انجام عملیاتهای التقاطی و تخریبی بر ضد انجمن پادشاهی ایران و بخشی از حلقه مهره های ضد اطلاعات رژیم از جمله امین فردین، علی جوانمردی، فخرآور، امید دانا و سید محمد حسینی، مسعود مولوی شناسایی شد که هر یک وظیفه موازی کاری و تخریب بخشی از طرحها و برنامه های سازمانی انجمن پادشاهی ایران را بر عهده داشتند. روندی که در ادامه همان رویه پیشین جمهوری اسلامی در پرکردن فضای مبارزاتی مردم ایران در برابر اسلام، ایجاد انفعال و شورشهای ساختگی بوسیله عوامل خودی بود.
در این میان روح الله زم و شبکه تلگرامی آمدنیوز نسبت به تخریب عملیات «راه کوروش» و «فتح تهران» در مسیر هماهنگی با عوامل اطلاعاتی داخل ایران و اسرائیل مرتکب اشتباهات تاکتیکی شدند که آنرا به رسوایی «از روح الله زم تا منشه امیر» می شناسیم، رسوایی که همچنان مدیران «کانال یک» در لس‌انجلس سعی در رتق و فتق آن دارند و عوارض جانبی بسیاری در نهادهای سیاسی و امنیتی اسرائیل ایجاد نمود که تا امروز نیز جریان دارد. جریانات مشکوکی که نه تنها پاسخ داده نشده است بلکه این رویه با ادعا هایی نظیر اقدام در جهت انفجار مرکز هسته ای نطنز و پارچین در تضاد است و ما را بسیار بدبین و نگران ساخته است.

روح الله زم پس از این رسوایی و شکست فاحش اطلاعاتی امنیتی به کشور فراخوانده شد و اینک به بهای همین خطای بزرگ در معرض اعدام قرار گرفته است تا جعبه سیاه دیگری از زدوبندهای آلوده و پشت پرده، دفن گردد. به دیگر سخن روح الله زم قربانی این رسوایی بزرگ و ریشه دار است و احتمالا این حکم با هماهنگی، رضایت و چه بسا سفارش طرف دیگر این رسوایی یعنی باند گلوبالیست‌ها و شخص «منشه امیر» در اسرائیل صورت گرفته باشد.

به هر روی از جمهوری اسلامی رفتار متمدنانه ای تا کنون سر نزده و قابل انتظار هم نیست، که دیده شود، ضمن اینکه این روشی است که جمهوری اسلامی برای حفظ جدیت در کار و جلوگیری از ریزش در بین نیروهای مزدور خود از دیرباز پیشه خود داشته است.

با این حال بدور از تمام این فلاکتها ها و شکستهای خفت بار رژیم اهریمنی، انجمن پادشاهی ایران با هرگونه شکنجه و اعدام زندانیان و انسانهای در بند مخالف است و اینکار را برخلاف موازین اخلاقی و کرامت انسانی نهادینه در قوانین « آیین ریشه ای کوروش بزرگ»  می داند؛  سندی که در تلاش و مبارزه برای برقراری آن در آریا بوم است و به آن باور دارد.

از طرفی بار دیگر این نهاد به عوامل متجاوز و مردم کش جمهوری اسلامی این پیام را می دهد که نحوه و شیوه رفتار شما با یکایک ایرانیان همچنان به گونه ای است که نشان میدهد شما راه شهادت را در پیش گرفته اید و ما این خواسته شما را محقق خواهیم ساخت مگر آنکه در مقابل آیین ریشه ای کوروش بزرگ تسلیم شوید. در غیر این صورت مطمئن باشید اگر بنا باشد ایران برای بازیابی تمدن کهن و باستانی خویش با عبور از اسلام ننگین و رسیدن به آینده شکوهمند خود، بهایی بپردازد، آن بها از خون شما انیرانیان پرداخت خواهد شد و نه مردم ایران. شتری که امروز پشت در خانه زم  خوابیده، دیر یا زود به پشت در خانه های همگی شما خواهد خفت. این پند را آویزه گوش خود کنید.

از سوی انجمن پادشاهی ایران
چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۶۳۸۴ شاهنشاهی (۱۳۹۹ معا.)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *