سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / هشدار انجمن پادشاهی ایران به جمهوری خلق چین

هشدار انجمن پادشاهی ایران به جمهوری خلق چین

هم میهنان و همرزمان گرامی:

انجمن پادشاهی ایران با توجه به انتشار  مفادی از یک قرارداد پنهانی و ۲۵ ساله بین دولت جمهوری اسلامی حاکم بر ایران و جمهوری خلق چین، بدون توجه به درستی و یا جعلی بودن روایت ها، اعلام می‌دارد که هرگونه معامله پنهان از چشم و گوش  مردم ایران و نمایندگان حقیقی آن را به رسمیت نمی‌شناسد و  همواره به همه دولت مردان و زنان ملل که علاقه‌مند به همزیستی مسالمت آمیز هستند هشدار داده و می‌دهد که چنین قراردادهایی چه با نیت خوب و چه با نیت سودجویانه، بشدت غیر مسئولانه، توسعه طلبانه، مخرب و ناقض منافع ملی ایران بوده و دولت های آینده ایران پایبند به چنین توافقاتی نخواهند بود.

ملت بزرگ و دیرپای ایران با عبور از یک سیر سیاسی و تاریخی سخت به مرحله ای از توان و بالندگی رسیده است که توانمندانه حکومت ضد ایرانی و اشغالگر جمهوری اسلامی را به چالش کشیده و از آن عبور نموده. حکومت جمهوری اسلامی از نظر مردم ایران یک رژیم وامانده و ضد ملی است که به هیچ عنوان مردم و منافع ملی ایران را نمایندگی نمی کند و این رژیم در برابر ملت ایران همیشه یک دشمن بیگانه محسوب شده است که به زور سرنیزه حکومت را در دست دارد.

ایران در حال سپری کردن یک روند طبیعی و دگردیسی های حساس سیاسی و منطقه ایست، در این شرایط هرگونه سوء استفاده از ضعف رژیم حاکم در دست اندازی به منابع ملی و آب و خاک کشور ایران نوعی مداخله آشکار در امور داخلی ایران بوده و مصداق دشمنی با ملت ایران است.

جوانان ایرانی می‌پرسند: چگونه است که جمهوری کمونیستی خلق چین که حتی یک جلد از کتاب قرآن را در خانه مسلمانان تحمل نمی کند، آنگاه در جهت نجات و بقاء حکومتی سرتاپا قرآنی اقدام نموده و در ملاقات با رهبر آدمکش جمهوری اسلامی توافقاتی صورت می گیرد که بایستی از چشم همگان نیز دور بماند؟

بنا بر این بدانید و آگاه باشید که چنین قراردادهای ریاکارانه ای چه بد یا چه خوب، در شرایط کنونی هرگز تحمل نخواهد شد و از سوی مردم ایران به عنوان یک عمل تجاوزگرانه، زیاده خواهانه و خسمانه تعبیر خواهد شد.

 

 

از سوی انجمن پادشاهی ایران
چهار شنبه ۲۵ تیرماه ۶۳۸۴ شاهنشاهی
۱۵ جولای ۲۰۲۰ ترسایی

یک دیدگاه

  1. مادر جنده ها جمع کنید خار مادرتونو گاییدم با ادمکش های وحشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *