سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / توطئه در روز روشن

توطئه در روز روشن

در ادامه تلاشهای مذبوحانه برای نابودی ایران، طرح همدستی همه دشمنان ایران از جمهوری انیرانی اسلامی گرفته تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت اطلاعات، مجاهدین خلق مسلمان، رضا پهلوی، عربستان سعودی و سایر دست اندرکاران و تجزیه طلبان خجالتی، در کنگره ایالات متحده امریکا طی قطعنامه شماره ۳۷۴ اعلام و رونمایی شد. در نوشتار زیر اجزا، بافت و مکانیسم این توطئه ننگین بطور ویژه بیان می گردد تا دلسوزان و سرآمدان هرچه سریعتر از خواب بیدار شده و مبارزین و آزادی خواهان واقعیت را دریابند و از زدوبندهای سیاسی و بی شرمی مشتی فرصت طلب بی وطن و موالیان جهان اسلام و دشمن ایران آگاهی یابند :

در ابتدای مهرماه سال گذشته (۲ مهر ۱۳۹۸ معا.) انجمن پادشاهی ایران از اقدامات گروهک مجاهدین خلق که در هر دوره از حیات فلاکت بار خود بندگی و مزدوری بلوکهای مختلف را در کارنامه دارد، پرده برداشت و در بیانیه ای که در سایت تندر موجود است موارد این اقدامات توطئه آمیز با ذکر جزئیات و حتی مسیر عملیات نفوذ برای بدست گرفتن بخشی از قدرت در ایران پیش بینی گردید که بر اساس همان ویژه نامه «جان بولتون» به عنوان چماقدار اصلی این سناریو و از معدود مهره های معتمد بازمانده از رسوایی «مک فارلن یا ایران گیت» در کاخ سفید سوخت و موقتا توسط پرزیدنت ترامپ از میدان بیرون شد.امروز و در گرماگرم اوج گیری دوباره پاندمی کرونا در جهان و همزمان با جنجالهای خبری در مورد محکومیت های ایران در شورای حکام و حواشی بین المللی آن از یک طرف و ایجاد فشار بر روی رئیس جمهور دست تنهای آمریکا بواسطه اعتراضات خیابانی و جنجال های جدید همین بولتون خان از طرف دیگر، به ناگاه و در میان این بحبوحه، نمایندگان جیره خوار آمریکایی قطعنامه ای را با عنوان حمایت از تشکیل جمهوری دموکراتیک سکولار غیراتمی را که از اردیبهشت ماه گذشته به رایزنی برای آن مشغول بوده اند را تصویب می کنند تا ضمن رعایت سکوت و مخفی کاری، اسپانسرهای خود را از انجام این خدمت آگاه کنند.

اما جالب اینست که موارد مورد اشاره در این مصوبه از یک سو و از سوی دیگر سکوت تمامی مخالفین (متظاهر) جمهوری اسلامی و از جمله خود جمهوری اسلامی و حتی مطبوعات رنگارنگ داخل کشور و همگی سایتهای سیاسی در این مورد به این مهمی سکوت کرده اند-سکوتی از سر رضایت. چراکه اصلا قرار هم نیست این مصوبه مورد بحث یا گفتمان قرار گیرد بلکه تنها به عنوان پیمان نامه ای برای همه مفلوکان و موالیان سیاستهای جهان اسلام و پولهای عربستان سعودی و به امید تداوم چپاول ثروت ایران، با حکم نمایندگان کنگره امریکا به عنوان مرضی الطرفین شرق و غرب، مورد تأیید قرار می گیرد و خطبه عقدی است که جاری می شود آنهم بدور از چشمان رئیس جمهور در کوزه افتاده و دست تنهای آمریکا که بنوعی عوارض اینگونه راهبردها را درک کرده و بنظر می رسد بدنبال اصلاح اوضاع است، که البته این عنوان گناه ایشان را از این بی توجهی و باج دهی، نمی شوید چراکه به هیچ وجه نمی توان فشارهای بولتون به عنوان وکیل تجزیه و پی شر برای انتشار آنچه در خلوت کاخ سفید رخ داده را، به عنوان گروکشی و یا دست کم ایجاد حواس پرتی برای ترامپ در نظر نگرفت.

با این توصیفات میتوان به میزان عمق فاجعه و خواب زدگی در بین کنشگران و تحلیل گران ریز و درشت، پی برد. غفلت از اقدامات گروهی باج خور در غرب که آخوندها و بی مغزان را به ایران آوردند تا کشور و جامعه ایرانی را را به نقطه ای برسانند که امروز می بینیم، شرایطی که در آن فلاکت و اسارت مردم ایران اجازه هر دست درازی، خودسری و فروپاشی را خواهد داد.
به هر روی ارائه این مصوبه بر اساس طرح ۱۰ ماده ای مریم رجوی بر اساس جمهوری دموکراتیک”سکولار” که با به رسمیت شناختن کردستان خودمختار و ایران فاقد قدرت نظامی همراه است در همزمانی با تاسیس «شورای مدیریت گذار» سید مهندس حسن شریعتمداری بلافاصله پس از رسوایی مهرماه گذشته آنهم با همراهی حزب مشروطه سلطنتی و هم پیمانی با رضا پهلوی در ائتلاف با احزاب تجزیه طلب کرد و عرب و ترک و اقمارکهای بی وطن دیگر، به همراه انحلال گروه ققنوس و طرح جدید دولت در تبعید باند فدرالیستها و هماهنگی های رژیم اسلامی با رژیم ترکیه در بمباران اقلیم کردستان جهت ایجاد تنش و ایجاد انگیزه های بیشتر برای خودمختاری و استقلال، دستگیری دو عضو ناگهانی مجاهدین در ایران آنهم از نوع نخبگان جوان به عنوان کد اشتراکی، در کنار سکوت خفت بار تمامی گروههای حاضر در میدان، چیزی جز توافق و همدستی برای تجزیه ایران و ایجاد یک رژیم دست نشانده و تو سری خور دیگر با آپشن افزودن به شمار ممالک محروسه جدید به ام القرای وامانده جهان اسلام نیست.

گزینه ای که در شرایط فعلی به بهانه رسیدن ایران به بمبک هسته ای با یک سپاه فراری و ارتش وامانده و هک پذیر، مملکتی سوخته، مجلسی فرمایشی، دزدخانه های بسیار و اقتصاد ورشکسته و عدم گزینه های مناسب جایگزین در بدنه نظام، تنها با یک حمله کوتاه نظامی یا شورش ساختگی بسادگی امکان پذیر خواهد بود.

اظهار قسم حضرت عباسی به ایستادن در کنار مردم ایران برای رسیدن به دموکراسی با این دم خروس بیرون زده نمی خواند بلکه همواره دروغی بیش نبوده و اقداماتی چنین خیانت بار تأیید دیگری بر پوچ بودن شعار تعیین سرنوشت مردم و کشور ایران بدست مردم و از راه انتخابات آزاد است. امروزه از هر زمان دیگری ژرف نگری به تحولات و پیگیری زنجیره زدوبندها ی سیاسی از هر زمان دیگری برای تشخیص دوست از دشمن ضروری تر است.

این در حالی است که انجمن پادشاهی ایران و گفتمان پیشرفته سیاسی آیین ریشه ای بهر شکل ممکن مورد سانسور است و با وجود تمام ضربات سخت و سهمگین انجمن بر پیکر این عروسک تراشان، بنظر میرسد اینان برای رفتن به حجله دسته جمعی چنان عجله و شرم حضوری دارند که بوضوح بیانگر ترس ، ضعف و کمی نفرات در میان آنهاست.

پس خواهیم دید مردم بیدار و هشیار ایران سرانجام چه درسی به دشمنان ایران خواهند داد.

انجمن پادشاهی ایران هرگز اجازه نخواهد داد اجرای فروپاشی پلکانی و ضعف و آشوب سازمان یافته در ایران تنها برای منافع مشتی احمق در جهان بیش از این ادامه یابد. ایران قدرتمند و بزرگ همواره مایه رونق، امنیت و صلح منطقه و جهان بوده است و اتفاقا این نسل دلال مسلک و منفعت طلب در بلوکهای اقتصادی و سیاسی هستند که از سر کارنابلدی با ایجاد خسارت و خسران در سراسر منطقه و جهان به نظر می رسد زمان بازنشستگی آنان فرا رسیده و البته که ما این فرصت آخر را به آنها خواهیم داد.

2 دیدگاه ها

 1. سامان کیوان‌پور

  با درود به یاران
  و سپاس ویژه از جناب شارمهد و سایر همرزمانی که چه بموقع ما را از چند و چون این خیانت و توطئه ننگین در کنگره امریکا آگاه کردند .
  این در حالی است که همگی اشخاص، شخصیتها بدون استثنا از دولت و رسانه داخل کشور گرفته تا خارج از کشور چه دور و چه نزدیک و حتی همان سپاهی و ارتشی که مردم بی پناه کردستان را با همکاری کردهای وطن فروشی مثل حزب دموکرات و جوانمردی همواره مورد کشتار و وحشت قرار می دهند و حتی تمام سلطنت طلبان در لباسهای گوناگون، نسبت به طرح جمهوری اجباری سکولار برای ایران با افزونه باصطلاح خودمختاری کردستان، بیشرمانه سکوت کردند . از سنگ صدا درامد که از هیچکدامشان صدایی درنیامد .
  گویی همه حق الزحمه خود را پیشاپیش دریافت کرده اند .
  حتی طرفداران جمهوری سکولار و فدرالیسم و تجزیه طلبان و حتی آنانی که برای رنسانس ایران یقه میدرانند و دیگران و دیگران . . . که نشان می دهد مردم ایران در این برهه حساس کنونی هیچ پدری جز انجمن پادشاهی ایران ندارد .
  هرگز فکرش را میکردی پهنه ایران زمین سرشار از اینهمه گرگ در پوستین گوسفند باشد؟

 2. به نام آن
  این آخوندا که سرکار اومدن ،اندک شماری سیاست رو بلد بودن و بالای ۹۰ درصد ازشون همون درسای حوزه رو هم درست یاد نگرفتن ، بعد یه جنگ پیش اومد که ریشه اون ترکیبی از حماقت آخوند و نژاد پرستی یه نجاست به اسم صدام چسین و البته توطئه های بین المللی هم بود ، همون طور که به درستی هم ذکر کردید وضعیت تنش زای امروز ایران و حماقت یه آخوند ک.۳.ک.ش به اسم فریدون روحانی نما که بالای ۹۰ درصد جسمانیه تا روحانی ، آگاهی بالای مبارزین راستین ایران دوست رو می طلبه تا در زمین دشمنان ایران بازی نکنند یا بهتر بگم بازی نخورن ، البته یاران انجمن در سرتاسر ایران و جهان با درک درست آیین ریشه ای خودشون رو برای مدیریتی آماده میکنن که خردورزی مانا پیشروی اون هست وگرنه همین گروهای بنجل متظاهر به ایران دوستی یه زمانی در اوایل کار شاید نیت هاشون خوب بوده ولی در درازمدت به فلاکت و مزدور شرق و غرب شدن افتادند، به هر روی پیروزی در بستر آیین کشورداری با کار ژرف تحقیقی که استاد فولادوند و یارانشون در انجمن پادشاهی انجام دادن و تحت عنوان ” آیین ریشه ای ” در اختیار همه مشتاقان به شرکت در آیین کشورداری ارائه دادند ، مستلزم بالا بردن آگاهی و پرهیز از اتلاف انرژی در موج سواری های هیجانی بیهوده که توسط موج سازان ایران ستیز چه در داخل ایران و چه در خارج ایران ساخته می شود ، می باشد . در ضمن عکس فلکه الیزابت رو خیلی خوب انتخاب کردید😁 ، دشمن ، اسمش روشه : دشمن ، فرزندان ایران باید آگاه باشن ، آگاهی گوهر گران سنگیه ، یه آخوند احمق به اسم روحانی که دکترای حقوقشو از اسکاتلند گرفته و فکر میکنه از دماغ فیل افتاده این قدر ” تدبیر” نداشت که همه تخم مرغاشو تو یه سبد نزاره ، مردک فکر نکرد که این برجام اگه جمهوری خواها رو کار بیان تموم میشه میره و این کشور غنی از ثروت رو گره زده به برجام حالا مثل خر تو گل مونده به چه کنم چه کنم افتاده ، حداقل تو چند دهه اخیر تقریبا روال این بوده که ۸ سال دموکرات میاد ۸ سال جمهوری خواه ، یه بچه هم اینو میدونه ولی امان از جهل ، که هیچ دشمنی خطرناک تر از اون وجود نداره.
  پاینده ایران
  برقرار آیین ریشه ای.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *