سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / از فتح تهران تا سانفرانسیسکو

از فتح تهران تا سانفرانسیسکو

در گیر و دار جریانات اعتراضی ژوئن ۲۰۲۰ در ایالات متحده بخشی از مردم شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا بر خلاف سایر اعتراضات آزاد و راهپیمایی ها در جهت افزایش جمعیت معترض و از کار انداختن کامل نبض شهر، تنها با توقف چند اتومبیل روی «پل اوکلند» از فاز نخست عملیات «فتح تهران» بهره بردند.
این نشان می دهد سانسورهای خبری و کانالیزه کردن روشهای اعتراضی هرگز قادر نیست مانعی بر سر راه عملیاتی هوشمندانه و کارا همچون «فتح تهران» باشد. روشهایی که پیش از این در جهان سابقه نداشته است.
در ایران و در آبان گذشته نیز در نخستین روز اعتراضات و ساعات اولیه صبح در برخی بزرگراههای تهران و سایر شهرها نیز این روش در مسدود سازی خروجی ها بوضوح دیده شد، که نشان می دهد تداوم آموزش و اطلاع رسانی سایر مراحل این عملیات میتواند علاوه بر پیروزی، از تلفات و انحرافات جلوگیری نماید.
که شوربختانه بسیاری از گروهها بجای دقت و تأمل در مسیر پیشرفت و توجه به تکنیک مبارزات ، اسیر تبلیغات هیجانی و موازی کاری های خرابکارانه رضا پهلوی و مجاهدین خلق برای فراخوان ۵ دی قرار گرفتند تا پوششی برای همدستی آنان در کشتار آبانماه باشند.
جوانان امرور بیدار و هشیار میدانند که برقراری آیین ریشه ای و اجرای طرحهای کارای انجمن پادشاهی مثل «فتح تهران» و «راه کوروش» تنها راه نجات کشور است و تلاش در جهت خرابکاری، موازی کاری و ایجاد انحراف در اعتراضات و مهندسی بی نقص انجمن پادشاهی ایران، خود مؤید این مطلب است.

برای آگاهی از مراحل کامل عملیات فتح تهران از لینک زیر استفاده نمایید:

فتح تهران

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *