سرخط خبرها
سرآغاز / جانبازان و اسیران / نامه سرگشاده به ۸ تن از عوامل آزار و شکنجه حسین سپنتا،

نامه سرگشاده به ۸ تن از عوامل آزار و شکنجه حسین سپنتا،

آقایان،

هفته پیش آن مستند تلویزیونی که به تحریک عوامل امنیتی و همکاری تلویزیون «من و تو» جهت ترساندن مبارزین تازه نفس طراحی شده بود را دیدیم. و پیام شما را نیز دریافت کردیم.

کار دولت نکبت بار اسلامی شما در ایران به جایی رسیده است که، در آستانه قیام ملی، در زمانی که دیگر نه اعتباری برای دولت شما باقی‌مانده و نه آبرویی برای اسلام تان، باز به سیاست «گروگان گیری» و «اسیر کشی» اسلامی روی آورده اید. چه کسی شما را شیر کرده است؟ چه کسی دوباره باد در پاچه تان کرده است که امروز تا این حد دریده شده اید؟

«حسین سپنتا»، هم کیش ما و هموند «انجمن پادشاهی ایران» با تنی سالم دستگیر شد. او نه بیماری کلیوی داشت و نه نخاع وی صدمه دیده بود. بیماری‌هایی که امروز از آن رنج می برد ناشی از شکنجه ها و آزاری است که به عمد بر او وارد کرده اید.

اگر هنوز فکر میکنید که نمایش دادن هموند اسیر ما در تلویزیون‌های اروپایی میتواند اراده انجمن پادشاهی را سست کند و مردم را به «دوران خوش و بی درد سر» مبارزات مدنی/ حقوق بشری ببرد، پس خوب کوش کنید که ما چه میگویم:

از امروز جان شما ۸ نفر، بستگی مستقیم دارد به جان و احوال حسین سپنتا. رهنمود های پزشگان را اجرا کنید. چنانچه خیره سری کرده و خود را به کرگوشی بزنید به شما قول میدهم که به شکل دردناکی نابود خواهید شد.

  • علی القاصی: رییس کل دادگستری فارس.
  • سید حشمت الله حیات الغیب: مدیر کل زندان های فارس و عادل اباد.
  • علی هاشمی: ریاست سازمان قضایی نیروهای مسلح فارس.
  • عبدالله کریمی: دادستان سازمان قضایی فارس.
  • عنایت اله رحیمی: معاون رییس کل دادگستری فارس.
  • سید رضا فاطمیون: مسوول حفاظت اطلاعات و حراست زندان های فارس.
  • محسنی: مدیر کل اطلاعات فارس و شیراز.
  • سرهنگ ابراهیم بیانی: مدیر کل اطلاعات سپاه فجر، شیراز.

و اگر فکر میکنید که همه‌ی این گفته‌ها طبل تو خالی است، یک سر به حوزه علمیه خاتم الانبیاء بزنید. در آنجا به شما خواهند گفت، که سال پیش چگونه ۱۲۰ آخوند ناباور به هلاکت رسیدند.

 

از سوی انجمن پادشاهی ایران

مهندس جمشید شارمهد

دو شنبه ۵ خرداد ۶۳۸۴ شاهنشاهی (۱۳۹۹ معاویه ای)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *