سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / فاجعه صدای آمریکا

فاجعه صدای آمریکا

آزاداندیش گرامی،
روز گذشته «دونالد ترامپ»، ریاست جمهور سخت کوش ایالات متحده آمریکا، بنگاه خبررسانی «صدای آمریکا» را که بودجه ۲۰۰ ملیون دلاری آن از سوی مالیات دهندگان آمریکایی پرداخت می‌شود «نفرت انگیز» خواند.

اشاره وی به فعالیت های جانبدارانه این نهاد به نفع دولتهای خودکامه و تروریست پرور مانند چین، کره شمالی و جمهوری اسلامی حاکم بر ایران، است. شهروندان ایرانی‌تبار آمریکا دیر زمانی هست که این فاجعه را میشناسند و «صدای آمریکا» ی فارسی را «ملا تی وی» مینامند.
«انجمن پادشاهی ایران»، به ویژه نمایندگی آن، که نزدیک به بیست سال است در شهر «لس آنجلس» مستقر
است، همه‌ اتهاماتی را که رئیس جمهور ترامپ نسبت به شبکه تلویزیونی وی- او – ای (VOA) ابراز داشته‌اند را، تایید میکند و همه موارد ذکر شده را در زندگی همه روزه سیاسی خود تجربه کرده است. در کارنامه ننگین و سیاه این نهاد و مدیریت آن، همه گونه روشهای سانسور، جعل و دروغ گویی که در کشورهای دیکتاتوری مرسوم است یافت میشود.
• به نظر مدیران بی‌شرم «صدای آمریکا» بخش فارسی، قطع کردن صدای مهمان دعوت شده به مصاحبه از روی آنتن صدای آمریکا به اعتبار أمریکای دمکراسی گستر زیان نمیرساند.
• به نظر مدیران بی‌شرم «صدای آمریکا» بخش فارسی، طراحی ترور نافرجام مهندس جمشید شارمهد توسط عوامل در خاک آمریکا مناسب برای گزارش نیست، اما اینکه امروز صبح خاتمی به خواهرزاده روحانی در مراسم ختنه سرون چه گفته است …» دمکراسی خالص آب کشیده است.
• به نظر مدیران بی‌شرم «صدای آمریکا» بخش فارسی، مسکوت گذاشتن و حتی جعل هویت جانباختگان سالهای ۸۸، یعنی «محمد رضا علی زمانی»، «آرش رحمانی پور» و «زهرا بهرامی» که تنها و تنها و تنها چهره‌های اعدام شده و سرشناس این جنبش هستند، به جاست.

ما بنا داریم آنچه میدانیم را در اختیار عموم قرار دهیم و اعلام میکنیم که آنچه اینجا ذکر شده است تنها یک نمونه‌ای از خروار است..
ما با فرستادن این پیک به شما ایرانیار گرامی از شما دعوت میکنیم تا با بازگویی تجربیات تلخ خود ضمن شفاف سازی بیشتر در این زمینه، نسبت به تغییر عملکرد رسانه «صدای آمریکا» اقدامات لازم صورت گیرد.

در پایان از «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور دوراندیش آمریکا سپاسگزاری میکنیم، زیرا گشایش این بحث به دلایلی که در بالا به آن اشاره شد امکان‌پذیر نمیبود.

از سوی مدیران، نویسندگان و برنامه سازان رادیو تندر
رادیو تندر، ارگ تبلیغاتی «انجمن پادشاهی ایران» است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *