سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / بیانیه انجمن پادشاهی ایران – پیشمرگان اقلیم کردستان

بیانیه انجمن پادشاهی ایران – پیشمرگان اقلیم کردستان

به نام ایران آریایی
ما پیشمرگان انجمن پادشاهی ایران – شاخه اقلیم طبق اخبار واصله از داخل کردستان مطلع شدیم که «علی جوانمردی» طی ۲ الی ۳ ماه گذشته و گفته های خود در حال تاسیس یک حزب به نام براندازی جمهوری اسلامی برآمده است که به تشریح و تبیین ابعاد مختلف این مهره رژیم اسلامی و افکار او می پردازیم.
لازم است برای روشن سازی افکار عمومی ایران و کردستان توضیح داده شود که «علی جوانمردی» در دهه هفتاد معاویه‌ای به عضویت حزب دمکرات کردستان ایران در آمده و در رادیو حزب مشغول به فعالیت میشود. نامبرده داماد «حسن شرفی» جانشین دبیر‌کل حزب دمکرات کردستان ایران بود که در آن زمان مورد توجه جمهوری اسلامی ایران نیز قرار گرفته و از آن زمان به دستگاههای امنیتی رژیم وصل شده و شروع به فعالیتهای مخرب بر علیه مبارزان ملت در راه آزادی تبدیل گردید.
بعد از انشعاب در حزب دمکرات کردستان ایران به حزب کارگران کردستان ( پ کا کا)  ملحق میشود، که اکثر افراد و مردم کورد بر فعالیت و ارتباط ( پ کا کا ) پژاک و سپاه پاسداران رژیم تروریست ایران آگاه می باشند.
نامبرده بعد از طی چندین سال که به عنوان خبرنگار صدای آمریکا(VOA) در راستای اهداف رژیم جمهوری اسلامی سعی در تفرقه افکنی بین دو حزب اصلی در کردستان عراق (پارتی و یکیتی) نقش مهم و بسزایی ایفاء میکند.
همچنین در راستای این همکاری در دهه هفتاد در استان حلبچه کردستان چند مبارز کرد  را با سپاه پاسداران قدس (شاخه قرارگاه رمضان) مستقر در کردستان در آن زمان تحویل داده است. همچنین شکست پروژه  رفراندوم کردستان و جدا سازی کرکوک از کردستان و تحویل آن به حکومت بغداد که از خواسته های رژیم اسلامی در ایران بوده حمایت های پنهان و اشکار نموده که ملت کرد شاهد آن خیانت بزرگ بوده و هستند.
از اطلاعات پنهانی رسیده به انجمن….. روح اله زم خبرنگار و افشاگر جنایات رژیم ایران با طراحی سپاه تروریستی و همکاری علی جوانمردی به منطقه وارد شده و توسط سپاه تروریستی دستگیر شده است.
 در اخرین خوش خدمتی این عنصر رژیم اسلامی ایران تحویل «مصطفی سلیمی» در منزل «سیروان محمد امین» (فارس عراقی) که سه روز قبل از تحویل ایشان علی جوانمردی کاملأ در جریان ماجرا بوده است و با او مصاحبه انجام داده بود که بعدأ سناریوی طراحی کرده که فرافکنی نموده تا به اصطلاح بی گناهی خود را اثبات نماید هرچند خون بیگناه وی گریبان این خائن را خواهد گرفت.
ما پیشمرگان انجمن پادشادهی ایران – اقلیم کردستان این اعمال علی جوانمردی و تیم همسو و همفکر وی که فریب خوردگان این افراد معلوم الحال هستند را محکوم میکنیم و با قاطعیت تمام همه پیشمرگان کورد  را فرا میخوانم تا در صفوف انجمن پادشاهی  به فرمانروایی مهندس جمشید شارمهد متشکل شوند و با برافراشتن درفش کاویانی مرز خود را با عوامل مرتجع منطقه آشکار سازند. زیرا آزادی و بهروزی کورد در پناه «آیین ریشه‌ای» یعنی قوانین کورشی به دست خواهد آمد.
پاینده ایران، برقرار آیین ریشه‌ای
کوبنده تندر
دیااکو
۰۱/۰۲/۱۳۹۹ معاویه ای

یک دیدگاه

  1. سامان کیوان‌پور

    آزادیخواهان کرد به این آدمفروش نوکر اسلام اعتماد می کنند و در دام می افتند. علی جوانمردی مسئول دستگیری و اعدام بسیاری از کردهاست. همه خانواده هایی که با این حرامی در ارتباط بوده اند اما در عین حال جوان خودرا از دست داده اند باید به انجمن پادشاهی گزارش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *