سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / کروناویروس یک سلاح بیولوژیک ساخته دست جمهوری اسلامی است

کروناویروس یک سلاح بیولوژیک ساخته دست جمهوری اسلامی است

کروناویروس یک سلاح بیولوژیک ساخته دست جمهوری اسلامی است

 

گزارشی از گروه پژوهشی ” شهریور ” 

بخش ۱:

پژوهشهای صورت گرفته نسبت به ساختار این ویروس بسیارکشنده، مهاجم، سنگین، سمی و همه گیر، نشان می دهد کروناویروس ویژگیهای جهش یافته و ویژه ای دارد که بطور طبیعی در ساختار اینگونه ویروس تاجدار، رخ نداده است. بلکه طی فرایندهای زنجیره ای و با استفاده از چندین گونه فناوری پیشرفته از جمله هسته ای(رادیو اکتیو)، پزشکی هسته ای(فارماکولوژی)، بیو شیمی و نانوتکنولوژی، جهش یافته و مورد کشت و تکثیر قرار گرفته است.

پژوهشهای انجمن پادشاهی ایران نشان میدهد اساس و سرشت این ویروس جهش یافته به اتمهای یکی از انواع ایزوتوپهای جیوه که فلزی بشدت جذاب و سمی است، باز می گردد که با استفاده از فناوری نانو و بیوشیمی در دی ان ای ویروس کاشته شده تا بواسطه این جایدهی، ملغمه ای از ویژگیهای تهاجمی و شرنگ مرگ آفرین در ساختار پروتئینی ویروس کرونا رخ دهد.
هرچند گمان می رود این شکل از جهش یافتگی امکان دارد در کبد برخی پستانداران تاریک زیست مانند خفاش یا جوندگان هم صورت پذیرد، اما احتمال چنین فرآیندی بطور طبیعی بسیار پایین است.

پرتونگاریهای اشعه ایکس و سایر مشخصات ویروس از جمله وزن بالا و میل تهاجم زیاد نشان میدهد کروناویروس، یک ویروس جهش یافته بر اثر کاشت اتمهای جیوه در هسته ویروس است که DNA/RNA آنرا را به Metallo DNA/RNA تبدیل ساخته است.


فلزات سمی مانند جیوه که از جاذبه بالا برخورداراند، عمدتا در لجن حاصل از پساب های صنعتی رسوب میکنند. جیوه پس از انتقال به بدن حشرات بویژه سوسک ها، جیرجیرک ها و زنجره ها،جذب ساختار کراتینی آنها شده که میتواند پس از شکار و ورود به بدن پستانداران شبزی و تاریک زیست نظیر خفاشها و موشها بصورت رادیکال آزاد درآمده و در اسید نوکلوییک ویروس آنفولانزای موجود در بدن این پستانداران نفوذ کرده و با از بین بردن پیوند هیدروژنی و نشستن در میان جفت ژنهای تیمین، ایجاد جهش کند اما در این مورد خاص بدلیل سرعت بالای ویروس و شرنگ مرگ آور آن در کمتر از یک ماه نشان از بهره مندی کرونا ویروس از ایزوتوپ رادیو اکتیو و پایدار 199Hg که در طبیعت موجود نیست و بایستی آنرا حتما در راکتورهای هسته ای بدست آورد و با استفاده از فناوری نانو در پیوندهایی قرار داد تا ویروس برای تخریب ساختارهای پروتیینی مسلح گردد و فرآیندهای کشنده ای نزدیک به ” متیل جیوه” انجام گیرد.

  

وزن بالای ویروس های کرونا و همچنین میل تهاجمی بالای آن نسبت به پایانه های عصبی ریه ها ، مغز، گلبولهای قرمز، خوراک پروتئینی سلولها و همچنین ناتوان بودن سیستم ایمنی بدن در مقابل آن حاصل از وجود همین جهش یافتگی است.


این ویژگی همان خصوصیت جذاب جیوه است که بعنوان عامل جذب دارو در بدن نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما این ویژگی در کروناویروس آنرا به عاملی مخرب و غیر قابل مهار تبدیل ساخته است.
اتمهای جیوه پس از هر نوبت تکثیر ویروس در سلولهای بدن بیمار، شمار خودرا از دست داده و در صورتی که بدن چه از لحاظ زمانی و یا دفع جیوه قادر به مقاومت در برابر عفونت حاصله باشد، بیمار بهبود خواهد یافت.


از همین رو خنثی سازی اثر رادیکالهای آزاد جیوه توسط آنتی اکسیدان ویتامین C و یا بهره گیری از یونهایی نظیر نقره و پتاسیوم ایزوتوپ 40 که دفع کننده جیوه است و یا طلا و آلومینیوم که برعکس جذب کننده جیوه هستند میتوان در دارو و یا پوشش های درمانی بهره برد. تحقیقات گروه شهریور دائما به روز شده و همچنان ادامه دارد که در بخش های بعدی گزارش ها توضیح داده خواهد شد و به آگاهی همگان خواهد رسید. داروهای معمول درمان بیماریها و مسمومیت های حاصل از فلزات سمی نظیر ترکیبات ” کلیتور ” قادر به پاکسازی سریع بدن نیستند و زمان اثر بخشی این داروها از سرعت عمل کروناویروس در کشتار کندتر بوده و این امر علت استفاده از ایزوتوپ جیوه به همین منظور را به روشنی توضیح می دهد.

تاثیر شگفت‌انگیز فناوری "نانو" در پزشکی و نجات جان انسان‌ها

رژیم اهریمنی جمهوری اسلامی که تنها به آرمانهای جهانی و توهمات اسلامی-انقلابی خود می اندیشد و طبق همان فریضه ها همه جهان و حتی ایرانیان را کافرکیش و دشمن خود می داند، تنها نهاد دولتی بسته و مجهز به تمام فن آوریهای مورد نیاز برای تولید چنین سلاح مخوف است تا از یکطرف به آرمانهای مخرب و توسعه طلبانه و زیانبار خود دست یابد و از طرف دیگر با لودگی، خرافه انگاری و فرافکنی تمامی نگاهها را نه تنها از روی خود برداشته، بلکه از زیر بار فشار ها و تحریمهای دست و پاگیر برهه کنونی نیز بگریزد.

 

از این نظر فداکردن بخش گسترده ای از مردم ایران و جهان، کادرهای پرتلاش درمان و پزشکی از همه جا بی خبر و حتی مهره های سوخته و بی ارزش نظام، در کنار ایجاد شیوع کرونا در جهان از مبدأ ایران و اصرار تعجب برانگیز رژیم در عدم قطع پروازهای هواپیمایی ماهان در دوره همه گیری بیماری در چین، همه و همه نشان از تلاش و سازماندهی ویژه رژیم انیرانی برای گسترش این ویروس و سلاح دست ساز در سطح جهان دارد که بشکل حساب شده ای با توجه به سوابق رخداد ویروسهای مشابه در چین در گذشته با بهره بردن از چالشهای اقتصادی و سیاسی شرق و غرب، این کشور به عنوان نخستین مقصد شیوع انتخاب شده است تا همه اتهامات به ملت چین بازگشته و جهانی را بفریبد.

Image result for هواپیمایی ماهان کروناویروس

احتمال اینکه نهادهای موازی و یا همکارانی گلوبالیست در این راستا با جمهوری اسلامی همدست باشند تاکنون نا محتمل است چراکه نخست تکیه بر توهماتی نظیر تئوری توطئه پیوسته دکترین خود این رژیم بجهت فرافکنی بوده است و از آن مهمتر هیچ نهاد گلوبال صاحب قدرت و نفوذ در جهان، حاضر نخواهد بود با چنین شرنگی پایه های اقتصادی و سیاسی خود را یکشبه نابود سازد.

اینکه جمهوری اسلامی زمان چنین عملیاتی را برای پس از تحریمهای نفتی در آستین داشته تا از سقوط خود جلوگیری کند یا بهره وری استراتژیک، مثال زدنی است. شوربختانه یک رژیم بسیار خطرناک و ایدئولوژیک که تمامی علم، توان و ثروت ملتی بزرگ همچون ایران را در چم خود به اسارت و سرکوب گرفته و لودگی، تقیه و مظلومنمایی را پیشه خود دارد، بیش از حد دست کم گرفته شده و مورد مماشات قرار می گیرد تا چنین وقایع دردناکی در جهان را آبستن نماید.

انجمن پادشاهی ایران در گزارشهای بعدی تلاش خواهد نمود ضمن آگاه ساختن مجامع مسئول جهانی و ملتهای جهان از چنین آرایه ای با معرفی شیوه های مقابله با این سلاح بیولوژیک و همچنین راههای درمانی و حذف ساید افکتها و عوارض جانبی این خیانت بزرگ به بشریت، از تلفات بیشتر جلوگیری نماید. اما رسیدن به این نقطه مستلزم همکاریهای جدی و آگاهی رسانی بموقع از سوی همگان دارد. هرگز نبایستی با چنین اوصافی خرید سیاستمداران پوشالی و رسانه های موالی را از سوی جمهوری اسلامی از نظر دور داشت. کاری که از توان ارگانهای سیاسی لیبرال و دموکراتیک فعلی خارج است.

 

گزارش ویژه گروه پژوهشی شهریور
وابسته به انجمن پادشاهی

۶ خرداد ماه ۶۳۸۴ شاهنشاهی 

بخش ۳ «یک خبر بد دیگر و یک خبر خوب»
واکسن کروناویروس ناکارامد خواهد بود.
در ۲ گزارش پیشین نحوه استفاده از ایزوتوپ رادیواکتیو جیوه در ژنوم توضیح داده شد و بطور دقیق شرح داده شد که چگونه کروناویروس با قابلیتی که اتمهای جیوه در اختیار آن می گذارد با سرعت بالا ریه ها را متالیزه کرده و مرگ را رقم می زند.
پس اینک میدانیم کروناویروس به صورت پیکی برای انتقال جیوه سمی به بدن میزبان عمل می کند، از این روی اگر بسته انتقالی به بدن بیمار اگر دارای بار ایزوتوپی کافی باشد هیچ گریزی از مرگ بیمار نخواهد بود جز اینکه ویتامین ث به حد کافی برای دفع ایزوتوپهای آزاد شده پس از دور نخست تکثیر، قادر به دفع آن باشد.
ما قادر نیستم در شرایط کنونی بطور دقیق نحوه عملکرد ایزوتوپ جیوه را در ساختار ویروسهای جدید ببینیم اما جهش یافتگی، یکی از نشانه هایی است که میتواند از این رخداد ناشی گردد.
برای این گروه پژوهشی هنوز جای سوال است که چرا هیچ مرجع بهداشتی و پزشکی در جهان با گذشت نزدیک به ۶ ماه از آغاز پاندمی کرونا هرگز کمیته های تحقیق و بررسی ساختار این ویروس مرگ آفرین تشکیل نداده اند و علاوه بر خودداری ورزیدن از انتشار گزارشهای علمی کارگشا، زمان را صرف رقابت بر سر استخراج واکسن از پلاسمای خون مبتلایان و رقابتهای درمانی تجربی کرده اند، حال آنکه تمامی این اقدامات نه تنها بی اثر است بلکه هزینه های بسیاری را بر ملتهای جهان وارد می کند.


بایستی به حال این درماندگی و یک دندگی گریست.
شرنگ کشنده ویروس کرونا تحت کنترل ایزوتوپهای جیوه است و راهکارهای درمانی نظیر داروهای متداول یا داروهای جدید اما با نگاه متداول و یا واکسن سازی، کارایی نخواهد داشت و به اختلاف نظرهای درمانی نیز دامن خواهد زد.
تنها خبر خوب در این میان اینست که با توجه به بررسی های بیومکانیک در انجمن شهریور قدرت زنده ماندن این ویروس در خارج از بدن میزبان بسیار کمتر از ویروسهای طبیعی است و در صورت رها سازی ویروسها از بسته های انتشاری و یا ترشحات تنفسی بیماران در محیط، اگر ظرف کمتر از ۵ دقیقه به بدن میزبان منتقل نگردد، کپسید کروناویروس بسرعت پاره شده و ویروس دچار رمبش می گردد. این ویژگی ما را قادر خواهد کرد روشهای پیشگیری از ابتلا و پیگیریهای لازم را برای شناسایی هسته های انتشار و خطوط قاچاق و انتقال بسته های آلوده را به انجام رسانیم.
انجمن پادشاهی ایران با مسئولیت پذیری و بدون در نظر گرفتن سیاسی کاریها، همچنان به آگاهی رسانی در این مورد ویژه و در جهت از بین بردن جمهوری انیرانی اسلامی به عنوان سازنده کرونا ویروس و دستهای آلوده این ارگان مردم ستیز جهانی، بر تلاشهای خود خواهد افزود.
لازم به یادآوری است تا زمانی که این رژیم اشغالگر بر پهنه آریابوم سایه افکنده است قتل و کشتار جهانیان به قصد تامین اهداف این رژیم اهریمنی و متوهم اسلامی ادامه خواهد داشت و فرافکنی های ارتجاعی و هژمونی فریب و فرار، راه به جایی نخواهد برد.

بخش ۴:
۲۷ خرداد ماه ۶۳۸۴ شاهنشاهی
کرونا به طلا جذب می گردد…

این بخش تصویری است:
به دلیل استفاده از اتم های جیوه در ساختار ویروس کرونا استفاده از طلا و زیورآلات زرین خطر ابتلا به بیماری را قطعی خواهد کرد.

پاینده ایران

برقرار آیین ریشه ای

کوبنده تندر

فایل بخش نخست گزارش کروناویروس به زبان انگلیسی

VFD-coronavirus-Shahrivar-the-kingdom-assembly-of-iran-part1

 

گزارش ویژه گروه پژوهشی شهریور وابسته به انجمن پادشاهی ایران
در مورد کرونا ویروس

بخش ۵
۲۱ تیر ماه ۶۳۸۴ شاهنشاهی 

حملات کروناویروس

با گذشت بیش از ۶ ماه از رخداد همه گیری ویروسی کرونا همانطور که در گزارش بخش ۱ در فروردین ماه منتشر گردید، از این زمان به بعد عوارض ناشی از حمله ایزوتوپ جیوه به سلولها و پایانه های عصبی و رسوب آن در ریه ها، چشمها ، گوشها و بویژه مغز نمود پیدا خواهد کرد. این عوارض می تواند مجموعه ای از اختلالات، مغزی، عصبی و روانی را در بر گیرد. ما هنوز از نیمه عمر دقیق ایزوتوپ بکار رفته در پیوندهای ژنتیکی ویروس آگاهی نداریم تا میزان فرسایش مغزی و مدت زمان رسوب گذاری در بافتهای مختلف را اندازه گیری کنیم اما همچنان تاکید میکنیم اتلاف وقت مراکز بهداشتی و دارویی جهانی در اعمال راهکارهای روتین پزشکی علاوه بر ایجاد نوعی آشوب روشهای درمانی ، عوارض بسیار جدی و خطرناک ایزوتوپ سمی و مهاجم جیوه را در بدن مبتلایان نجات یافته از مرگ و حتی هموندان آنان را بشدت تهدید می کند که انواع سرطانها و موتاسیونهای ژنتیکی را نیز شامل می گردد.
گروه شهریور همچنان تلاش می کند علاوه بر توصیه مکرر به مصرف دوز بالای ویتامین C برای مبتلایان، بالا نگهداشتن سطح ایمنی بدن و پرهیز در استفاده از زیورآلات زرین و طلا در دستها، گوشها و گردن، اثرات جذبی و تراکنشی ویروس کرونا را کاهش دهد.
اما همچنان پرسش بزرگ و شگفت خودرا از نپرداختن مراکز مسئول و رسانه های برجسته به بررسی های ساختاری ویروس ابراز می کنیم و این تعجب و شگفتی با وجود ایجاد موج دوم پاندمی در کنار کانالهای بسیار پرشمار خبری و ایجاد ارتباطات عمومی فراگیر، بیشتر نیز می گردد. این سطح برخورد ناشیانه از جمله اکتفا به پخش آمار مرگ و میر، توصیه های بهداشتی ناکارا و رقابتهای کودکانه در معرفی دارو یا ساخت واکسن های متعد، نابخشودنی و غیر مسئولانه است. این شیوه رسیدگی به یک همه گیری کشنده و جبهه گیری مفلوکانه و مماشات در مقابل خیانتهای اسلام به بشریت، اهمیت مرگ انسانها را به مرگ مگس تنزل داده است.
بر این اساس گروه پژوهشی شهریور در انجمن پادشاهی ایران بنا دارد با وجود کاستیها با شیوه نوینی از درمان و پاکسازی با استفاده از تکنیک «Atractive competitor یا رقیب جذاب» برای ایزوتوپ جیوه به مقابله با کروناویروس بپردازد.
هرچند این طرح درمانی در مراحل نخستین خود بسر می برد، اما با توجه به توان بالای متخصصان همکار با انجمن پادشاهی بسرعت در حال تکمیل است و گمان داریم داروی مربوطه پس از حصول اطمینان از عوارض پایین مصرفی در طول درمان با جزئیات کامل از نحوه ساخت، نوع عملکرد و پردازش در بدن بیمار، در اختیار هموطنان گرامی و دیگر ملتها قرار گیرد.

 

چهارشنبه 22 امرداد برابر با 12 اوت 2020 بازرگان هندی که از ماسک طلا استفاده نموده بود بر اثر کرونا جان سپرد.

 

 

 

 

چرا استفاده از ماسک طلا، جان بازرگان هندی را گرفت؟

پنجشنبه ۱۳شهریور ۶۳۸۴ شاهنشاهی

3 سپتامبر 2020 ترسایی

در اینکه انگیزه همکاری دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی در ربودن مهندس جمشید شارمهد به افشاگریهای انجمن پادشاهی در مورد حقایق کروناویروس نیز ارتباط داشته است، دیگر جای شک و تردیدی باقی نمانده است که تمامی این موارد در گزارشی جداگانه منتشر خواهد شد.
اما همانگونه که انجمن پادشاهی هشدار داده بود بدلیل همدوستی طلا با ایزوتوپ جیوه کاشته شده در ژنوم کرونا ویروس، تماس با فلز طلا و استفاده از زیورآلات زرین بویژه در نواحی سر و گردن ابتلا به بیماری و مرگ را تقریبا قطعی خواهد کرد، و این ویژگی بازرگان هندی را که به نمایندگی از تجارت جهانی طلا در جهت کتمان این موضوع برآمده بود را قربانی نمود.

انجمن پادشاهی ایران بار دیگر توجه هم میهنان ارجمند و سایر مردمان جهان را به هشیاری از این نکته فرامیخواند که ویروس کرونا یک سلاح بیولوژیک دست ساز جمهوری اسلامی است که برای سرعت بخشیدن به شدت ابتلا و کشندگی، در ژنوم آن از ایزوتوپ رادیو اکتیو جیوه ۲ استفاده شده است که بشدت طلادوست نیز می باشد، گزارشات مفصل در مورد ساختار شرنگ این ویروس مرگبار همچنان در سایت تندر موجود و قابل بررسی ها و تاییدات علمی است که شوربختانه هیچ رسانه معتبر، مراکز علمی و یا مسئول جهانی به آن حتی نزدیک نشده است.

انجمن پادشاهی ایران از میزان شارژ ایزوتوپ جیوه در بسته های ویروسی نا آگاه است و با توجه به حادثه ربودن مهندس شارمهد بخش مهمی از تحقیقات در حال انجام، با مشکل مواجه گردیده است. رسانه ها و بنگاههای خبری در ید ایران ستیزان و دشمنان مردم است و آگاهی رسانی گسترده در این مورد می تواند مراکز مسئول را پاسخگو نماید. با امید به قطع شارژ ایزوتوپیک ویروسهای منتشره به مرور اثر رادیو اکتیو خودرا از دست خواهند داد و رفتار ویروس طبیعی خواهد شد، آنگاه واکسن و سایر راههای درمان تاثیرگزار خواهد بود. تا آن زمان همواره توجه داشته باشید جمهوری اسلامی برای گریز از تنگناهای خود و نابودی ایران هرگز تنها نیست، اچونانکه ما ایرانیان و رزماوران هیچ دوستی نداریم، مصرف مداوم ویتامین ث و سایر آنتی اکسیدانها مقاومت بدن را در برابر ابتلا به کرونا ویروس بسیار بالا می برد و جدا از طلا و زیورآلات زرین و یا مراکز صنعتی و تجاری وابسته به فلز طلا همچنان دوری بفرمایید.
با سپاس
انجمن پادشاهی ایران
گروه پژوهشی شهریور

 

 

در مقابله با کرونا ویروس ویتامینD و واکسن را توصیه نمی کنیم، رد بسته های انتشاری ویروس در مواد مخدر استنشاقی

گزارش انجمن پژوهشی شهریور
بخش ۶
پنجشنبه ۲۵ شهریور ۶۳۸۴ شاهنشاهی (۱۳۹۹ معا.)

عموما تجهیز بدن به ویتامینها در مقابله با ویرسها و سایر آلودگیهای بیوتیک به تقویت سیستم دفاعی بدن کمک می کند. اما در مورد این مورد خاص یعنی آلودگی ایزوتوپ رادیواکتیو جیوه تنها میتوان امید داشت که اگر بیمار در مجاورت بسته های ویروسی غلیظی قرار نگرفته باشد و یا از زیورآلات طلا استفاده نکند، با مصرف دائمی و دوز بالای ویتامینC و آب فراوان، بتواند یونهای جیوه را به واسطه این ویتامین فعال از بدن دفع نماید.
اما ویتامینD به سبب افزایش قدرت جذب نمکها و یونها در بدن، میتواند ضمن افزایش قدرت سیستم دفاعی بدن، بصورت تساعدی در جذب یونهای رادیواکتیو نیز عمل کرده و اثر معکوس داشته باشد. همچنین واکسیناسیون های فعلی که همانطور که انتظار میرفت قادر به مهار ویروس نیستند میتواند عوارض ناشی از موتاسیون یا جهش های ویروسی را نیز بدنبال داشته باشد و منجر به بالا بردن دوران نهفتگی ویروس در بدن میزبان گردد که این مسأله به پاندمی کرونا دوام بیشتری خواهد داد ضمن اینکه اساسا واکسیناسیون در مقابل اثرات رادبو اکتیو هیچ کارایی ندارد.
از این روی مصرف ویتامینD و انجام هرگونه واکسیناسیون را در شرایط فعلی توصیه نمی کنیم و همچنان مصرف دوز بالای ویتامینC , مصرف آب زیاد، رعایت بهداشت فردی و عمومی و دوری گزیدن در استفاده از زیورآلات زرین، طلا و مراکز تولید، حمل و توزیع مواد مخدر استنشاقی/اسنیفی نظیر کوکائین جدا دقت لازم را به عمل آورید.
هرچند این مسأله را نمیتوان به طور کامل تأیید نمود اما شواهد نشان می دهد مراکز توزیع و مصرف کوکائین و همچنین سرمهای تقویتی تولید شده در مراکز غیرقانونی و بدور از نظارت پزشکی به عنوان خطوط انتقال بسته های ویروسی آلوده به جیوه رادیو اکتیو، هسته آمار بالای مرگ و میر در نقاط مختلف جهان را به خود اختصاص داده است.
آلوده شدن به ویروس بواسطه بسته های نخستین انتشاری یا اسپری حتی در مراکز درمانی و یا دستشویی ها و کلاپهای عمومی، بی شک مرگ بر اثر آلودگی را به همراه خواهد داشت و ویروس های تولید شده نسل جدید در بدن میزبان عمدتا به رادیو اکتیو آلوده نخواهند بود.

پایان بخش ۶

روزنامه گاردین در گزارشی عنوان کرده است سگهای اسنیفر یاینده مواد مخدر در فرودگاه هلسینکی فنلاند قادر هستند بیماران کرونایی را شناسایی کنند.

این در حالی است که انجمن شهریور وابسته به انجمن پادشاهی ایران احتمال اسپری و تکثیر ویروس کرونا از طریق بسته های مواد مخدر استنشاقی نظیر کوکائین را بالا ارزیابی کرد.
زمانی که کروناویروس دست ساز باشد و با استفاده از ایزوتوپ رادیواکتیویته جیوه اینچنین مرگ آفرین است، بهترین راه انتقال آن هم برای گم کردن رد مراکز تولید و انتشار و هم پخش بیماری، از طریق مافیاهای مواد مخدر و اسپری در مواد مخدر اسنیفی یا استنشاقی است.

رژیم جمهوری اسلامی بواسطه بامبول فن آوری هسته ای به قصد غنی سازی با کمک اعضای برجام و با دارا بودن فن آوری های جانبی بیوتک و نانوتکنولوژی و فارماکولوژی در نبود رسانه های آزاد و بازرسی دقیق از مراکز تحت کنترل دولت، و همچنین حضور قدرتمندانه سپاه پاسداران در امر قاچاق و مافیای جهانی مواد مخدر، دارای ظرفیتهای لازم برای اجرای این پروژه بوده است و در واقع راز موفقیت این سگها در فرودگاه هلسینکی نیز به تجربه آنها در ردیابی کوکائین است.
همچنین سرویس دهی عمده در زمینه انتقال محموله های دریایی و زمینی و هوایی و بویژه ارسال مواد مخدر به شمال اروپا توسط جمهوری اسلامی دارای سابقه اساسی است.

لینک گزارش گاردین:

https://www.theguardian.com/world/2020/sep/24/close-to-100-accuracy-airport-enlists-sniffer-dogs-to-test-for-covid-19

پایان بخش 7

25 سپتامبر 2020

 

 

گزارش بخش هشتم

1 اکتبر 2020

اجرای سیرک سگهای کرونا یاب همزمان در تهران و لندن

پس از گذشت نزدیک به یک هفته از افشاگری انجمن پادشاهی ایران مبنی بر وجود رد ویروسهای آلوده کرونا در بسته های موادمخدر اسنیفی که سبب گردیده بود تا سگهای ردیاب کوکائین در فرودگاه هلسینکی فنلاند، مبتلایان به کرونا را ردیابی کنند، ابتدا خبرگزاری ها در تهران و در ادامه بی بی سی فارسی در لندن گزارشی از مرکزی تحقاقاتی را منتشر نمودند که تلاش می کند از سگها برای ردیابی بیماران کرونایی استفاده نماید. در اصل گزارش بیان می گردد که سگها بخاطر تغییرات متابولیسمی بدن انسان، «بوی بیماری» ( برحسب اتفاق کرونا و سرطان که از لحاظ بالینی و دوبیماری کاملا متفاوت هستند) را به مدد شامه قوی خود ردیابی کنند(داستانی زیبا و دل انگیز) چراکه تاکنون نحوه ردیابی سگها از مشتقات بوها هرگز اثبات نشده است.
بطور مثال یک سگ قادر است عموما انسان را از گوریل یا تریاک را از ترخون بواسطه بو ردیابی کند، ولی انسان تبدار را از انسان سرخوش خیر، یا تریاک افغانی را از تریاک چینی خیر. ضمن اینکه کلیه این رسانه ها و کانالهای خبری هرگز به ساختار خود این ویروس که اصل ماجرا است نپرداخته اند و هیچ گزارش معتبر ژنتیکی و علمی در خصوص ویروس کرونا که موجب ابتلا و مرگ ملیونها نفر گردیده، از سوی هیچ مرکز علمی یا بهداشتی انتشار نیافته است.
به دیگر سخن رندی مجریان پاندمی کرونا، در مقابل عدم مسئولیت مراجع بهداشتی و مراقبت اجتماعی شگفت نگیز است.

این گاف عجولانه و تولید ضد اطلاعات برای مقابله با افشاگری از رد انتقال ویروسها بوسیله کوکائین همزمان در تهران و لندن را حتی میتوان نشانگر نوعی همکاری در تولید پاندمی و مدیریت ویروس کرونا و حتی نمایشها و ریاکاریها در واکسیناسیون اجباری، از سوی هر دو دولت جمهوری اسلامی و دولت انگلستان مشاهده نمود.
براساس همین گزارش که بجای مقابله با بیان حقیقت ، تبدیل به مدرکی مهم در اثبات همکاری تنگاتنگ برخی دولتها و سیستمهای اطلاعاتی امنیتی اعم از دوست و دشمن با یکدیگر در مقوله کرونا است، همچنین سازمانها و نهادهای علمی و دولتی دخیل در فرآیند برجام و کنفرانس ورشو ، مارا به پشت پرده مدیریت این پاندمی مرگبار که قطعا دارای اهداف سیاسی-اقتصادی کلان و البته ار رسته مردم ستیزی است می کشاند.

در ماه گذشته انجمن واکنش عجولانه و غیرقانونی دیگری را از سوی ابر بانک «یو بی اس سوئیس» در تشویق سهامداران شکست خورده به فروش سهام برای روی آوردن به خرید طلای در حال رشد را گزارش نمود، که به نظر می رسد بایستی با نگاه دقیقتری این موارد را مورد شکافت و وارسی قرار داد.

https://www.irna.ir/news/83733600/%D8%B3%DA%AF-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86%D9%86%D8%AF

پایان گزارش
۱۰ مهرماه ۶۳۸۴ شاهنشاهی (۱۳۹۹معا)

 

4 دیدگاه ها

 1. همچنین با برداشتن قرنتینه زود هنگام فاجعه انسانی در ایران تازه شروع شده نظام اسلامی با برنامه ریزی قبلی این فاجعه تاریخی را بر ضد ایرانیان و ضد بشریت رقم میزند، همه اینها حاکی از آن دارد که امکان کشتار چند میلیونی ایرانیان از قبل برنامه ریزی شده باشد.

 2. درود به مبارزان راستین ” انجمن پادشاهی ایران”
  این حقیقت مهم باید به تمام خبر گزاریها فرستاده شود. البته میتوان حتم داشت که دولتها و سازمانهایی اطلاعات آمریکا و چین به این واقعیت پی برده اند… ولی به زمان مناسب وارد عمل خواهند شد… این جریان از همان آغاز برای کسانی آشکار بود… گفتنی زیاد است… ولی فقط خواهشمند هستیم که لطفا در زیر این گزارش” لینک واتس آپ” را نیز به دیگر لینکها ( تویتر، فیس بوک، و غیره..) اضافه نمایید که راحت بتوان آن را شر کرد و فرستاد.‌‌‌‌.
  . پاینده ایران کوبنده تندر برقرار باد آیین ریشه ای ایرانزمین

 3. درود بر شما پاک سرشت سرزمین مقدس کوروش,

  قبل از این که کشف شود این ویروس مرگ آفرین کار دست اهریمنان حاکم در میهن .در وجدان خود برآورد کرده بودم کار دست این حرامیان تاریخ است ولی نمی‌دانستم چطوری.
  انجمن پادشاهی ایران تنها گارد جاویدان نجات دهنده ایران اسلام زده است .نمیدانم چطوری این اتفاق می‌افته ولی شک به این ندارم که تک آوران نام آوران دلیر تمام ش میکنن ❤️🥳
  دیر یا زودش برام مهم نیست آنچه که اتفاق میافتد برام باارزشه. پاینده باشید کدبان جمشید شارمهد نازنین.

  تولید انرژی مثبت کشنده از طرف انجمن پادشاهی ایران انرژی منفی در همه سطوح نظام را ازبین میبرد .حکومت حاضره تمام پولها وسط بریزه و این اتفاق براش نیافته 😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *