سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / به جای عزیز اسلام، سپه سالار ایران باشید!

به جای عزیز اسلام، سپه سالار ایران باشید!

در نشست های پیشین از یک سری از سران سپاه پاسداران نقد کردیم. در آنجا مطالبی بیان شد که حائز اهمیت است. و امروز میگوییم که مسئولین انجمن پادشاهی ازطروق مختلف به سرداران سپاه اسلام، پیشنهادات مختلفی کردند و گفته اند: ما شوخی با کسی نمی‌کنیم و تا حالا هم شما را تحمل کردیم. بدانید که امکان این که با زد و بند و فروش زیر میزی ایران، بتوانید دربرابر هجوم ایرانی ها مقاومت کنید، وجود ندارد. بدانید با این شتاب که دامنه مبارزات در حال پیشروی هست، امکان زیادی وجود دارد که شما قتل و عام شوید. در هر صورت چه خامنه ای خوشش بیاید چه نیاید، باید تکلیف خودتان را مشخص کنید.

شایسته نیست در این دوران چنین قتل و عامی در ایران صورت بگیرد. مردم به حق خشمگین هستند و شما را زیر دست و پایشان له خواهند کرد. هفته پیش من در پاسخ به پرسش:  که آیا در آینده ایران آزاد اگر دادگاه  تشکیل شود، حکم اعدام خواهیم داشت؟ من از آیین ریشه ای نقل کردم. که خیر. از فردای استقرار آیین ریشه ای در آریابوم هیچ دادگاهی حق حکم اعدام را نخواهد داشت. دیدید که همرزمان خودمان در انجمن داشتند من را تکه و پاره می کردند به خاطر این قانون. یعنی تا این حد خشونت در وجودشان نسبت به شما حبس شده است.

ما قبلا علنا هشدار دادیم و در سال   ۲۰۱۶ میلادی هشدار دادیم که اجازه بدهید ملت ایران به سمت و سویی که میخواهد برود. بگذارید ملت ایران آنچه می خواهد به دست آورد. اگر قانون اساسی جدید می خواهند، حق آنها است. اگر اصلاح طلب هستند و حکومت میخواهند، حق آنها است.

شما اگر هم سپاهی اسلام هستید، دست کم باید منطقه ای که فکر می کنید سرزمین اسلام است را باید دوست داشته باشید. کاری کنید که آنجا مرکز قتل و عام شما نشود. بگذارید بعدها بگویند آنها یک سری سرباز بودند و به مسائلی اعتقاد داشتند و بعد فهمیدند اشتباه کردند و کنار کشیدند. چطور به تاریخ ایران می نازید، خوب یک مقدار در عمل نشان بدهید.

طرف صحبت ما آقای جعفری است که در توییتر خودش را از قاسم سلیمانی جدا کرد. پاسخ ما این است که هنوز کم است.

ما خواهان یک راه حل هستیم که زمان تحویل اختیارات به دولت آینده، تا جایی که امکان دارد خونریزی کم شود. من نمی خواهم فرزندان ما در آینده روی در روی هم قرار بگیرند و بگویند: تو پدر ما را کشتی و می توانستی نکشی. این هدف ماست. اگر اهلش هستید باید یک مقدار شهامت بیشتری نشان بدهید. اگر نیستید همه قتل و عام خواهند شد. این یک واقعیت است.

{برگرفته از سخنرانی های رادیو یی مهندس جمشید شارمهد}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *