سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / به درک واصل شدن قاسم سلیمانی را به همه مبارزین شادباش میگوییم

به درک واصل شدن قاسم سلیمانی را به همه مبارزین شادباش میگوییم

سران بی پدر و مادر سپاه پاسداران اسلامی که هیچ کدام دست کم در رشته ای که کار میکنند تخصص ندارند. غیر از مردم آزاری.

دیشب بالآخره به دستور رییس جمهور آمریکا پاسخ زیرکانه و فنی مناسبی به تحریکات سیقه زاده های سپاه پاسدار داده شد. جمهوری اسلامی که مانند خر در گل فرو رفته، پس از اینکه آخرین طرحش به نام «۵ دی» و با همکاری شاهزاده رضا پهلوی،  با هشیاری انجمن پادشاهی ایران شکست خورد، نیاز فراوان به درگیری های نظامی دارد.

البته حساب این را نمیکردند که  در این  میان سردار تبلیغی، سقط بشود. «ترامپ» پیش دستی کرد و سلیمانی «دائما خمار» را به درک فرستاد. ما امیدواریم که با افزایش فعالیت هایمان بقیه این حرامزاده ها که پس مانده های سلمان فارسی هستند را در آریابوم پاکسازی کنیم.

سپاه اسلامی که خوشبختانه سازنده نکبتش، خمینی، حاضر نبود نام زیبای ایران را به آن اضافه کند نهادی است که ایرانی ها بر سر وجود آن همیشه افکار روشنی داشته اند.  به این گونه که یا تماما موافق هستند و یا تماما مخالف. انجمن پادشاهی ایران هر گونه سازمان مسلح و مسلمان را تحمل نمیکند. چه این سازمان «جند الل‍ه» باشد، چه «سازمان مجاهدین خلق» و چه «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» باشد. زیرا وظیفه یک مسلمان، و لاجرم، وظیفه آن سازمان، کشتن کافر است.

انجمن پادشاهی در نامه‌ای سرگشاده  به فرمانده کل سپاه پاسداران ۴ سال پیش موضع خود را روشن و اشکار بیان کرد. در این نامه که در سطح وسیع در مراکز تجمع سپاه و بسیج پخش شده بود چنین آمده است که:

من به شما هشدار میدهم که، رزمندگان «انجمن پادشاهی ایران» و هم‌پیمانان آن به شما رحم نخواهند کرد. از این پس هر آنچه که مربوط به «سپاه» شما باشد، بدون توجه به نوع آن، به عنوان اهداف نظامی تعریف شده و مورد یورش قرار خواهند گرفت.

و انجمن پس از آن تاریخ یعنی شنبه ۱۶ امرداد ۶۳۸۰ شاهنشاهی (۱۳۹۵ معا.) حملات خود را علیه سپاه اسلامی آغاز کرد.

سه سال بعد یعنی در روز  دوشنبه ۸ آوریل ۲۰۱۹ میلادی، «دونالد ترامپ» ریسس جمهور ایالات متحده آمریکا در یک اقدام جسورانه «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را در لیست سازمان‌های تروریستی قرار داد و عملا راه انجمن پادشاهی ایران را پشتیبانی کرد. پر واضح است که بحث، بر سر بود و نبود یک تشکیلات نظامی/ اسلامی یک بحث قالب و تایین کننده است.

ایرانی ها برای دومین بار از سوراخ اسلام (جنگ های قادسیه یک و د.) نیش خوردند. ما اجازه نمیدهیم که بار سومی در کار باشد.

 

پاینده ایران

4 دیدگاه ها

  1. کشته شدن جنایتکار پاسدار اسلام حاج قاسم برای ملتی که ۴۰ سال جنایت این آدمکشان را دیده است البته که خوشحال کننده است و باید باشد…. ولی به درک واصل شدن سردار اسلام سلیمانی برای زمانی موقت به خاطر تبلیغات نظام در درون و و تبلیغات سازمانهایی خبر رسانی خارجی در باد کردن حاج قاسم در خارج، بعضی از مردم عوام از نظر فکری ضعیف و بدبخت احساساتی مبتلا به مریضی شیعهگری اسلامی را به دور نظام می کشاند…..البته برای زمانی موقت، بسیار موقت …..
    ای کاش حاج قاسم جنایتکار در زمانی دیگر به دست مبارزان درون وطن به درک واصل میشد….. با امید اینکه بقیه این ادمخوران به دست بچه هایی خودمان به درک واصل شوند با امید اهورایی ایرانزمین.
    برقرار باد آیین ریشه ای

  2. با امید اینکه تمام این تخم عربهایی شیعه مسلمان ایران و برادران عرب شیعه شان در کشور عربی عراق همدیگر را تکه تکه کنند و ما ایرانیان ضربه آخر را به این اشغالگران مسلمان شیعه بزنیم و ایرانزمین را از این اعراب مسلمان شیعه پس بگیریم.

  3. جالب اینه که احمقان سپاه واسه به قول خودشون سردار خفنشون ، پوشش امنیتی درست نکردن و هواپیمای طرف ، و مسیرش رو فقط خواجه حافظ شیرازی نمیدونست ، بعد اینا به قول خودشون میخوان محافظ ” مملی چاه نشین جمکران ” بشن ،
    تفو بر تو ای چرخ گردون تفو .

  4. پاینده ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *