سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / ۵ دی یک دام است!

۵ دی یک دام است!

هم‌ میهنان، دختران و پسران  کورش و داریوش،

انجمن پادشاهی ایران از فراخوان معروف به «۵ دی، موج دوم قیام» نه تنها  پشتیبانی نمیکند بلکه آن را نتیجه اختلال فکری و نیت بد بچه سید های سلطنت طلب (رضا خواهان) و اصلاح طلبهای بی سرپرست که در حال از دست دادن نیرو هستند میداند.

پس از خیزش آبان ۹۸ هیچ چیز همانند گذشته نخواهد بود. ما شاهد دگردیسی کلیت آنچه جنبش براندازی خوانده می‌شود و تغییر بنیادین روند های درونی آن خواهیم بود.

در اینجا آشکار و بدون پرده میگوییم:

چنانچه نهادی و یا فردی،  پس از« کشتار آبان ۹۸» و چهره گشایی رژیم ضد مردمی و آدمکش جمهوری اسلامی، دوباره از «تظاهرات مدنی» و یا « مبارزات مدنی» سخن بگوید، یا یک دیوانه است، که در آن صورت کلیه حقوق فردی از او باید گرفته شود و تحت درمان پزشکی قرار گیرد و یا اینکه او ماموراست و فکر  نابودی نسل «کورشی و پاسارگادی»  را در سر میپروراند و  در آن صورت وی در جبهه دشمن قرار داشته وباید همآنند دشمن با او  رفتار کرد.

رژیم ایران ستیز جمهوری اسلامی، از نخستین روز استقرار، تکلیفش را با ایرانیان مشخص کرده و طبق فرامین اسلام و «شرع مقدس» اش پس از فتح الفتوح ایرانزمین یکسره به قتل و غارت مشغول بوده، و هرگز دستهای آلوده به خون خودرا پنهان نساخته است.

«انجمن پادشاهی ایران» نیز به دلیل شناخت درست از اسلام اهریمنی، از همان روزهای نخست با آگاهی به لزوم مبارزه جدی و تکیه بر شجاعت و ایرانیت با دژخیمان اسلامی اعلام جنگ کرده و با تلاش در جهت جذب نیروهای لازم به این نبرد نابرابر تا امروز با تمام توان ادامه داده است.

انجمن، از تهیج عمومی و فراخوانی‌های کور و بی هدف خود داری کرده است. همواره تلاش داشته با آگاه ساختن مردم و جوانان نسبت به مرام و مسلک اهریمنی اسلام، با آموزشهای پیگیر و تشریح لزوم فعالیتهای چه رزمی و پنهان و چه،  مبارزات مدنی و آشکار، از جان مبارزین و جوانان برومند ایرانزمین پدافند نماید و از همین رو لزوم کوشش و مبارزه جدی را از روی وظیفه به همه نیروهای حاضر در میدان،  گوشزد نموده و خواستار حرکت در مسیر درست مبارزه و پذیرش مسوولیت بوده است.

از جمله این کوشش ها طراحی «عملیات فتح تهران» توسط کارشناسان تندر بود که در آغاز قیام آبان ۹۸ با موفقیت اجرا شد. برای نخستین بار نیروهای انقلابی توانستند از برتری نیروهای خود استفاده کنند. تا پیش از این برتری نفرات به خاطر اینکه محل تجمع در یک نقطه اعلام می‌شد عملا هیچ ارزش مبارزاتی نداشت. نیروهای سرکوب با تعداد کم نفرات به صورت کامل بر نیروهای انقلابی تسلط داشتند.

امروز جوانان با به‌کار گیری آموزش های «عملیات فتح تهران» هر لحظه که اراده کنند میتوانند یک شهر را در کنترل خود در آورند. و این درست هم آن پیامی است که خواب را از چشم پاسدار و آخوند ربوده.

امروز شاهزاده رضا پهلوی به عنوان عضوی از اعتلاف توحیدی به صحنه آمده و با بیشرمی خواستار تجمع اعتراضی در مکانی که کاملا در تیررس و کنترل نیروهای سرکوب قرار دارد شده است. ظاهرا این فراخوان در پاسخ به دعوت عام  «منوچهر بختیاری» پدر «پویا» یکی از جان بازان  قیام آبان ۹۸ صورت می پذیرد و با این ادعا می‌خواهند همه بار مسئولیت را به گردن پدر «پویا» بیندازند.

باید از این شاهزاده پرسید آیا حاضر هستی آشی را که خودت پختی مزه کنی؟ آیا خودت هم روز پنجم دی در محل حاضر میشوی؟

در هر صورت پاسخ وی هر چه میخواهد باشد، دیگر نیازی به گردهمآیی های این چنینی جهت آگاه کردن مردم نیست. مردم، و یا بهتر بگوییم، نسل جدید پاسارگادی نیازی به آگاه شدن ندارد. او راه خود را زمانی که به آرامگاه کورش میرفت انتخاب کرده است.

امروز زمان  تشدید مبارزات فرسایشی است و نه «مبارزات مخملی» از نوع شاهزاده. از این پس هر بسیجی، هر سپاهی، هر آخوند و هر ارزشی فعال که شناسایی شود یک هدف است و در هر فرصت مناسب بایست مورد حمله قرار گیرد. از سوی دیگر تکاوران آموزش دیده انجمن اهداف بزرگ‌تر را هدف قرار می‌دهند.

انجمن پادشاهی ایران زمانی فراخوان خواهد داد که پاسدار و آخوند از وحشت جرعت بیرون آمدن از خانه خود را نداشته باشند.

و تو فرزند خوب آریابوم که این پیام را میخوانی، تو میتوانی به این روند سرعت ببخشی زمانی که از آموزشهای مبارزاتی بهره بگیری و توان مبارزاتی ات را بالا ببری.

پاینده ایران

برقرار آیین ریشه ای

کوبنده تندر

 

2 دیدگاه ها

 1. با توجه به اعتراضات مردم ایران در آبان 98 و آمار های بدست آمده 1500 شهید و بیش از 7000 دستگیری در 29 استان و 100 شهر طبق آمارها از سایت ویکی پدیا در بین این جمعیت میلیونی معترض و مخالف حکومت ، هواداران شاهزاده چه سهمی دارند ؟

  همانطور که میدانیم اکثر حامیان پهلوی در خارج کشورند چون از همان ابتدای روی کار آمدن حکومت فاشیستی آخوندی کشور را ترک کرده اند و طبق بیانیه شاهزاده برای تجمع اعتراضی در مقابل وحوش خامنه ای آن هم به صورت تجمع مسالمت آمیز !!! (یعنی شما بدون خشونت و درگیری بگذارید نیروهای ضد شورش شمارا بکشند و به رگبار ببندند)

  جالب این جاست که هفته قبل از این بیانیه در اعتراضات به وضوح کشتار مردم بی دفاع ایران ایران در رسانه ها دیده و باز هم به مردم میگوید مسالمت آمیز!! چرا به حکومت آخوندی نمیگوید مسالمت آمیز برخورد کنند ؟!! و این مسالمت آمیز تنها فقط سهم مردم است ؟!!

  در مکان بیانیه شاهزاده گفته شده قبرستان ، آن هم در کرج و نه تهران !چرا باید خارج از پایتخت باشد ! و آن هم در یک قبرستان (بیابان) که بهترین میدان دید را تک تیراندازان ضد شورشی دارند !!

  بعد از بیانیه شاهزاده طرفداران او در داخل کشور در مکان تجمع کردند، نکته جالب اینجاست که تعداد افراد حاظر در مکان و شرکت کنندگان در فراخوان شاهزاده یک پنجم مردمیکه در هفته ی قبل به خیابان آمدند هم نبود !
  این آمار نشان از حامیان شاهزاده است که او فکر میکند مردم معترض به حکومت دیکتاتوری همه طرفداران وی هستند ! و به نفع خود مصادره میکند !

  ما بچه های تندر همانند خمینی که سخنرانی اول خود را در قبرستان شروع کرد نیستیم که اعتراضاتمان را از قبرستان و مرده ها شروع کنیم ، ما زنده هستیم و دین و آیین ما غم و اندوه و مرده پرستی نیست و در مقابل ظلم و ستم همانند کاوه میجنگیم و درفش کاویانی را برافراشته خواهیم کرد .

  پاینده ایران
  کوبنده تندر

 2. کلا رضا پهلوی دوست داره مردم برن براش کشته بشن ، بعد اون بیاد تاج بزاره سرش ، اینم از عجایب روزگار و سلطنت های جدیده از جنس مسیح علینژاد و … هست و باید در کتاب گینس ، بخش تاریخ پادشاهی ایران بعنوان عجایب و غرایب پادشاهی ثبت بشه ، دقیقا همونطور که فرود فولادوند میگفت ، مثل ماشینای جاده چالوس ، که همه پشت یه کامیون یا اتوبوس نکبت بیفتن ، بشه قطار ، بعد یه پورش که بخواد سبقت بگیره ، از اون کامیون نکبته و پراید و ژیان و گاری ، مانع سبقت اون ماشین لاکچریه بشن ، چون کرم دارن حقیقتا خخخ، حالا الان اون کامیون نکبته ، رضا پهلویه و اون ماشین درب و داغونا سایر اپوزیسیون و اون پورش ، انجمن پادشاهیه ، خب بزاریم خودشونو جر بدن ، ف.یروز نهایی در قلب زرتشت ، اظهر من الشمسه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *