سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / انجمن پادشاهی مسئولیت سوزاندن «بی بی فاطمه بنت الحسن» را پذیرفت.

انجمن پادشاهی مسئولیت سوزاندن «بی بی فاطمه بنت الحسن» را پذیرفت.


بامداد روز گذشته، شنبه ۲۳ آذر ۶۳۸۳ شاهنشاهی (۱۳۹۸ اسلامی) جوانان تازه پیوسته به انجمن پادشاهی ایران امامزاده ای را در شهر شیراز به آتش کشیدند. این امامزاده  «امامزاده بی فاطمه بنت الحسن» نام دارد و در دروازه  کازرون، خیابان شمس تبریزی در شیراز قرار دارد. این امامزاده  محل دائمی  «مجتمع مداحین یاسین شیراز» نیز میباشد.

خبر گذاری رسمی جمهوری اسلامی ایران «ایرنا» با وجود اینکه عصر هم آن روز از هویت مبارزین مطلع شده بود،  مدعی شده است که افراد حمله کننده به این  امامزاده پیش از به آتش کشیدن آن، پول‌‌های داخل ضریح و اموال قیمتی» را به سرقت برده اند. این خبرگذاری تلاش کرده است تا با نسبت دادن این عملیات به سارقین از محبوبیت مبارزان شیردل بکاهد.

فرمانده داریوش که مسئولیت و رهبری این گروه را به عهده دارد در یک تماس اینترنتی گفت:

نخست اینکه این عملیات جهت تهیه بودجه طراحی نشده بود. بلکه این عملیات صرفا برای تف کردن به سیمای کریح جمهوری اسلامی و ابراز نفرت به این جمهوری و اسلامش  تدوین و با موفقیت اجرا شده است.

انجمن پادشاهی ایران رسما با نظام جمهوری اسلامی در جنگ است وحق خود میداند اموال دشمن را مصادره  کرده و در نبرد نیز جان آنها را بگیرد. از این روی  مبارزین جان برکف با دشمن روی در بایستی ندارند، و چنانچه تسمیم به مصادره اموال گرفته شود، آن را با صدای بلند اعلام میکند.

وی در باره چگونگی این عملیات خاطر نشان ساخت که:

خبرگزاری «ایرنا» همآنند خود آخوند ها احمق و نادان هستند. ما  ساعت یک و نیم بامداد با شکاندن شیشه  درب ورودی  وارد امامزاده شدیم  و برای حفظ سرعت عمل حد اکثر بعد از ۲۰ دقیقه امامزاده را به آتش کشیدیم و با سرعت محل را ترک کردیم. حالا خبرگذاری «ایرنا» میگوید که ناشناسان قبل از آتش زدن، اجناس قیمتی را مصادره کردند. لابد منظورش این است که ما با وانت باری به محل آمدیم و علم و کوتل حسین را  بار زدیم و بردیم؟

اسکناس های داخل ضریح را هم دیدیم و ترجیح دادیم که بسوزند.  زیرا همه میدانند که امامزاده ها دیگر مانند شعبه بانک مدیریت میشود و شب به شب قبل از بستن درها پولهای اضافی را به گاو صندق های بزرگ انتقال میدهند و تنها یک مقدار محدود برای نمایش در قبر تازی نگهداری میکنند.

فرمانده داریوش  سپس مردم را فرا میخواند و میگوید:

بر خلاف تبلیغات آخوندهای محل این امام زاده  حتی قدرت نداشت جلوی آتش ما را بگیرد، چه برسد به اینکه بتواند حاجت محتاجان را برآورده کند.

مراکز خرافه پرستی و بیگانه پرستی توسط جمهوری اسلامی مورد  پشتیبانی قرار دارد و ج .ا. سالانه  میلیونها دلار هزنه  گسترش عقب ماندگی جوانان را از کیسه من و تو پرداخت میکند.

این تازه آغاز کار است.

پاینده ایران، کوبنده تندر

 

 

2 دیدگاه ها

  1. با درود و سپاسهایی فراوان به تک تک شما فرزندان ایران زمین دستتان درد نکند. صد در صد این شروع کار است… واقعا که ننگ و توف بر تمام رسانه هایی ایرانی مسخره خارج که حتی یک کلمه از انجمن پادشاهی ایران نام نمیبرند…‌ این را بدانید که پیروزی ازآن شماست فردایی ایرانزمین به دست شماشت‌‌ درود درود درود.. سیاکزار

  2. سامان کیوان‌پور

    آفرین و پیروزباد بر همه دلاوران انجمن پادشاهی ایران و فرمانده داریوش گرامی. درود درود درود، تمام نشانه های این مسلک ضد ایرانی و غارتگر را بایستی از پهنه آریابوم برچید. ارابه کوروش از روی نعش اسلام خواهد گذشت.
    کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *