سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / رابطه وقایع آبان ۹۸ با حمله به اسرائیل

رابطه وقایع آبان ۹۸ با حمله به اسرائیل

پوستر بالا از “سایت قدس آنلاین” گرفته شده است که افکار جناح سرسخت سپاه پاسداران را نمایندگی می‌کند.

پس از اعمال تحریمهای گسترده، نفتی، عمرانی، دیپلوماتیک و بانکی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا و در منگنه قرار گرفتن رژیم ایران، دو حرکت خارج از نورم منافع ملی از حمله بسیار شدید و غیر قابل ردیابی به تاسیسات آرامکو تا اعلام افزایش نرخ بنزین مصرفی در ایران که شورشی گسترده را به همراه داشت، براستی باید پرسید در سر رهبران نظام اسلامی چه می گذرد و هدف آنها از افزایش نامعقول قیمت بنزین با پیش بینی شورش و آماده باش نیروهای سرکوبگر با چه انگیزه ای صورت گرفته است؟!!
قبل از پاسخ یابی بایستی نخست ماهیت واقعی و طرز فکر رژیم جمهوری اسلامی را بدرستی درک نمود. رژیمی که سالهاست بجای زندگی روی زمین زندگی در ایدئولوژی «انقلاب اسلامی» را برگزیده است و برخلاف تمام دیکتاتوریها و حتی حکومتهای کلیسایی تنها و تنها به بسط اندیشه های اسلامی- انقلابی خود می اندیشد و نه خاک برای او اهمیت دارد نه پول و ثروت و نه انسان و حتی رهروان و مزدوران و همکاران خود.

عده ای گمان می کنند اتخاذ و پیروی از این گفتمان یک استراتژی برای ثروت اندوزی و کامیابی مادی است و یا سیاستی از سر اعمال قدرت، اما شما تا یک فدایی اسلام نباشید و برای محکم ساختن بنیان ها و آرمانهای اسلام ناب محمدی که به نا حق از اولاد علی غصب شد، عرق نریخته باشید قادر به درک نهله فکری حاکمان این جمهوری دروغین نخواهید بود. اگر ساده انگار باشیم و به این فکر کنیم که ۴۰ سال نفاق و شعار پراکنی و روی بردن گستاخانه به سمت موشکهای بالستیک و بمب هسته ای برای این بوده است که دست آخر بچه ژیگولها و سیندرلاها، آخوندها را مثل آب خوردن از تیر چراغبرق آویزان کنند یک خیال کودکانه است.

رژیم جمهوری اسلامی با خداوند تبارک و تعالی عهد بسته است برای رهایی جهان اسلام از سلطه صعودی های صهیونیست و غرب، اسرائیل و مهد یهودیت را از صفحه زمین پاک کند تا این بقول خود سایه شوم از سر جهان اسلام برداشته شود و حکومت عدل علی که حق خاندان سیدهاست را در صحرای حجاز بپا سازد آنگونه که وصیت پیامبر اسلام و مکتب امام زمانی است و تمام سربازان رنگارنگ خود را برای تحقق این هدف پرورش داده و آماده ساخته است، همان هایی که هر سال در همایش های مختلف و بزنگاهها خیل عظیمشان هم در خیابان ها دیده  می شود و هم در اشکال مختلف در رسانه ها.
برای درک بهتر این مطلب و توجیه این وحشی گری تمام ثروت ایرانیان را در سیاستورزیها و ریاکاریها چنان مصرف نموده است تا کار را بجایی برساند که در وهله نخست پیروز از میدان خارج گردد و اگر نشد نتفه ای فناناپذیر و پویا از این انقلاب اسلامی در جهان کاشته باشد. افسوس از اینکه سیاستمداران جهان امروز هنوز نمیدانند پدرسوختگی یک تاجر هفتاد ساله کجا و کمند غارتگر اسلام ۱۴۰۰ ساله کجا !!!!
به دیگر سخن جمهوری اسلامی یک بیمار مجنون نیست که بی دلیل خودرا به ورطه تحریم، استضعاف و مظلوم نمایی اندازد بلکه همزمان با عقب نشینی سپاه ایذایی قدس آرام آرام، طعمه خودرا به سوی دام کشیده است و برای مراسم شکار، هزارتویی گران طراحی نموده تا همه را به بازی بگیرد ، رشوه داده و آلوده ساخته، از عوامل داعش گرفته تا کارتلهای آمریکای جنوبی و مرکزی تا کنگره امریکا و شاخ شویدهای رسانه ای ، همه را خریده است (اعمال سیاستی که خوراک جویندگان قدرت و سیاستمداران است)

قدرتمندان مست دنیا غافل اند و گمان می کنند حاکمان کنونی ایران تنها چون به غارت ایران فکر می کنند بازی هلال شیعه را به بیرون از مرزها برده اند و مردم را هم سرکوب می کنند تا در حاشیه امنیت، ایران را غارت کنند و ویلای لاکچری بسازند. این سبک اندیشه یک قالتاق تن پرست است و نه یک فدایی اسلام که فی سبیل الله از فدا کردن ابراهیم گونه فرزندش نیز به تفسیر از قرآن نمی گذرد. بسیاری هنوز جای مهر داغ بر پیشانی را به عنوان “التزام عملی به اسلام ” درک نمی کنند. ببینید چگونه گوش و چشم خودرا بر تمام موازین جهانی بسته اند. آنها تمام هم و غم خودرا و تمام سرمایه های یک کشور فوق ثروتمند را برای آرمانی ماورایی آرایه کرده اند و مترصد فرصت اند. ( برپایی حکومت امام زمان: باور مشترک و گفتمان آرمانی همه جناحها و نیروهای وابسته به رژیم- خط قرمز ولایت یکدستی که با اخبار ساختگی، لودگی و چند دستگی نمایی رفتنی بودن خودرا القا می کند تا مبادا کسی میدان نبرد و جنگیدن را به تریبون گرم و نرم پشت دوربینها ترجیح دهد.)
چگونه است که پایگاههای موشکی و اطلاعات بمب هسته ای به راحتی به دست دولتمردان اسرائیل برسد تا آنها هم براحتی بمباران کنند و هیچ پدافندی از این پایگاهها صورت نگیرد و جنگجویان اسرائیل را پر انگیزه از غرور پیشرفت و باد پیروزی سازد؟ رژیمی که در پرداخت هزینه برای اطلاعات واقعی اما فریبنده لازم نیست صرفه جویی کند.

نگرانی از سوی اغتشاشات داخلی در زمان جنگ و آن حمله برق آسا به قوم بنی اسرائیل و حامیان اصلی غاصبین قبلتین اسلام، با اعلام نرخ جدید بنزین و سرکوب شدید و تبلیغ سرکوبها مرتفع شد و البته چه بسا این راهکار با شارژ یک اغتشاش دیگر نظیر قطع اینترنت یا هر فراخوان ساختگی دیگری که اهمیت آن زمینه سازی شود، رژیم بتواند واکسیناسیون اعتراضات مردمی را دوقفله کند که هوشیاری شبانه روزی را طلب می کند.

به هر روی قدرت هدفگیری موشکها در آرامکو تست شد، رادارها و پدافندهای شکاری آزمایش شدند و فقط مانده با ایجاد آشوب در همان حلال شیعه ، «صید» با پای خود به دام «صیاد» بیاید و همان سیاستمداران کهنه کار خواب زده با اینکه گویی ترامپ تا حدودی خطر را حس می کند و جهانی را در منطقه به صف کرده، هنوز به همان راهی می روند که جمهوری اسلامی طلب می کند. کسی نیست به این آقایان بفهماند جمهوری اسلامی نه استراتژی بقا را می شناسد و نه به خاک و مردم خود بها می دهد، جمهوری اسلامی به باور بنیانگذار خود بنا دارد ریشه اصلی دشمن اسلام یعنی صهیونیزم را با خاک یکسان کرده و تا پای جان در این راه پیش خواهد رفت تا جهانگیر شود.

تنها در شرایطی خاک ایران برای این اهریمنان امتیاز است که اولین تلنگر از سوی اسرائیل به خاک ایران وارد آید تا آن حمله توجیه پذیر بوده و شورای امنیت در حمایت از اسرائیل آچمز شود و چه بسا اسرائیل پیش از این مرتکب این طعمه ربایی شده باشد که قطعا رژیم این برگ را در زمان حمله رو خواهد کرد.

اینکه کدام دشمن دیگر اسرائیل در این راه با جمهوری اسلامی همکار بوده است را بایستی جداگانه بررسی نمود. اما اگراین هشدار ها ناشنیده ماند، در روزگاری که همگان نگران وجه جهانی خویش اند فراموش خواهد شدکه در جنگ حلوا خیرات نمی کنند.

 

یک دیدگاه

  1. درود
    چه تبیین درست و خردورزانه ای . X .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *