سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / طرح «فتح تهران» امتحان خود را پس داد.

طرح «فتح تهران» امتحان خود را پس داد.

امروز یک هفته از آغاز خیزش فرزندان کورش و داریوش بر علیه نظام اسلامی میگذرد.  به گواه همه کارشناسان، چه دوست و چه دشمن، دامنه موفقیت اعتراضات اخیر بسیار گسترده است واز نظر کیفی تفاوت اساسی با کنش‌های پیش از آن دارد. این موفقیت را پیش از همه ما مدیون طرح «فتح تهران» هستیم.

طرحی که در اندیشکده انجمن پادشاهی ایران شکل گرفت و با کوشش هموندان حرفه ای‌ و مبارزین جان بر کف صیقل یافت و پخته شد. طرحی که هیچ یک از کارشناسان بی مایه «صدای آمریکا»، «بی بی سی» و «صدای آلمان» و «رادیو فردا» و … با وجود اینکه آن ها طرح را کاملا میشناختند، اما بنا به دستور، هیچ نامی از آن نبردند.  طرحی که از صندوق خانه «موسسه سوروس» بیرون نیامده بود تا رسانه های ایران ستیز بخواهند جوانان ما را سر کار بگذارد.

فرتوری از اسناد آموزشی طرح «فتح تهران» که تهران را به ۲۲ منطقه عملیاتی تقسیم میکند.

خبرگزاری بی-بی-سی فارسی در دومین روز قیام نقشه زیر را که نقشه ترافیک تهران را در ساعات اولیه کاری روز، که از ماهواره گوگل گرفته شده بود را، با زیر نویس «وضعیت غیر عادی ترافیک شهر تهران» منتشر میکند.

نقشه ترافیک تهران در ساعات اولیه کاری دومین روز قیام، که از ماهواره گوگل گرفته شده است. شباهت مراکز ترافیک با اسناد آموزشی طرح «فتح تهران» خیره کننده است.

کافی است که یک نیم نگاهی به دو فرتور بالا بیندازیم. خواهیم دید که چه شباهت عجیبی بین نقشه طراحی شده مراکز راه‌بندان از سوی طراحان، و راه‌بندان هایی واقعا در این روز اتفاق افتاده است موجود است. سازمان دهنده گان محلی با وجود اینکه تعداد نفرات مورد نیاز برای «قفل کردن» شهر تهران موجود نبود با هشیاری کامل و با همآهنگی، تغییرات لازم را در محل بوجود آوردند و از برتری نفرات خود نسبت به نیروهای انتظامی سود جستند.

سرتیپ سالار آبنوش، فرمانده عملیات بسیج می‌گوید:

 حرکت‌های اعتراضی چند روز گذشته در ایران با «هماهنگی‌های عجیب و غریبی» شگل گرفته است. او اعتراف کرده که نیروهای امنیتی «برای اولین بار با هماهنگی و سازماندهی خاصی» مواجه شده‌اند.

با وجود اینکه در این یک هفته جوانان میهن توانستند تنها بخشی از مرحله نخست این طرح را اجرا کنند، اما هم این مقدار آموزشهای مبارزاتی و سازماندهی، کافی بود تا از این پس سرنوشت قیام‌های ملی به سوی پیروزی معطوف شود. تا پیش از این نمیتوانستیم اساسا از روش و یا طرحی صحبت کنیم. همه نبوغ «اپوزیسیون نمایشی» (و اغلب وابسته به سازمان ها و نهاد های ضد ایرانی) در این بود که از مردم دعوت کنند که در بهترین حالت جهت کتک خوردن در یک مکان بخصوص حاضر شوند.

از این پس مبارزین میهن پرست گوشت دم توپ، رهبران بی سر و پا نمیشوند که در تمام عمر ناقابل‌شان حتی یک بار هم شبنامه ای خلاف میل دولت اسلامی پخش نکرده اند و یا شعاری بر روی دیوار خانه شان ننوشته اند، اما در رسانه‌های وابسته به بیگانه و یا دشمن خود را کارشناس و فرمانده مینامند.

امروز ما با شادمانی و افتخار میتوانیم بگوییم که طرح «فتح تهران» همآنگونه که پیش‌بینی شده بود کار ساز است و در نخستین آزمایش در فضای حقیقی قابل استفاده از کار در آمد.

متخصصین امنیتی جمهوری اسلامی بر خلاف مخالفین سنتی انجمن پادشاهی از اهمیت نقشه «فتح تهران» باخبر هستند. آیا یادتان میآید که روح الله زم و آمد نیوز و مستند های جور و واجور را برای بدنام کردن و واهی جلوه دادن طرح «فتح تهران» و طرح «راه کورش» قربانی کردند؟ رژیم دیرزمانی است که با انواع شیوه ها در سدد بی اعتبار کردن این طرح ها هست. زیرا میدانند که با تجربه قیام آبان ماه امسال هر لحظه جوانان اراده کنند، میتوانند شهر تهران را قفل کنند و هیچ نیرویی قدرت تغییر دادن این حقیقت را ندارد.

آنچه برای پیروزی مبارزه باقی میماند، قدم های سیاسی ماست. ما این نبرد را تازه آغاز کردیم. تا استقرار قوانین کورشی راه زیادی در پیش داریم.

یک دیدگاه

  1. بیننده پویشگر

    ” گوشت دم توپ ” ، عبارتی بس صحیح . مفت خورانی چون خسیف علی نژاد ، رضا پهلوی و … چگونه میتوانند رهبر مبارزات ملی ایرانیان باشند وقتی خود در ناز و نعمت صرفا نظاره گر کشتار میباشند؟، حتی به اندازه محمد تازی هم عقل ندارن که رهبر باید در میان مبارزان باشد ، بعد صحبت از ایرانی گری می کنند .اعضای جوان انجمن درون مرز به راحتی به این بلوغ سیاسی ، اجتماعی ، ملی ، فراملی نرسیدند ، که بعد از آن عضو انجمن شوند و بعد جان عزیزشان را مانند قربانیان جاهل پیرو رضا پهلوی و رجوی و امثال آن فدای هیچ کنند ، یاران گرانقدر درون میهن و صد البته برون میهن باید آمادگی ذهنی اجرایی بالا در راستای اثرگذاری کلان داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *