سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / پیام انجمن پادشاهی ایران به نیروهای مسلح

پیام انجمن پادشاهی ایران به نیروهای مسلح

امروز با آغاز چهارمین روز از نبرد دلیرانه فرزندان کورش و داریوش، سخنگوی «انجمن پادشاهی ایران» جمشید شارمهد در یک پیام صوتی/تصویری، ضمن محکوم کردن رفتار وحشیانه  نسبت به جوانان میهن، از نیروهای مسلح خواست بدون وقفه خود را تحت امر نیروهای ایرانی قرار دهند.

در این پیام گفته شده است:

شما نیروهای مسلح به هر دلیل که وارد این شغل شده‌اید و بر مسند هرپستی هم که نشسته باشید، چه میهن پرست باشی و چه مزد بگیر آخوند،  امروز مجبور هستید انتخاب کنید: یا شیردلانه به سپاه کاوه میپیوندید و یا در رکاب ضحاک جان خواهید داد. در این چند روز عده ای با سلاح گرم جوانان میهن را کشتند. شما میدانید که این کار بادافره دارد و «انجمن پادشاهی ایران» جنایات شما را بی پاسخ نمیگذارد. شما میدانید که پاسخ دادن ما بسیار بسیار دردآور است.

در ادامه گفته میشود:

اگر شما به ملت  بپیوندید فاجعه‌ای به بار نخواهد آمد. واگر این فرصت را از دست بدهید فاجعه‌ای گریبانگیر شما خواهد شد که جهان، تاریخ و روزگار از آن سخن خواهد گفت. شما میتوانید  به خودتان، به میهن و خانواده تان خدمت کنید. اگر در کنار مردم قرار نگیرید، خود و خانواده‌اتان به گونه وحشتناک و دردآوری آسیب خواهند خورد.

ما دقیقا میدانیم که خروج از یک نهاد رزمی/ امنیتی به سادگی استعفا از مغازه ساندویچ فروشی نیست. نگران نباشید. این همقطاران و همرزمان قدیمی شما هستند که پیش از تو به صفوف انجمن پیوسته اند  وامروز  در انتظار تو هستند.

حتی اگر جزو بزه کاران هم باشی  که در مقام مامور دولت، تحت آموزشهای آخوند، اخاذی، دزدی و جنایت کرده باشی باز به سود تو ست که  دردولت کورشی محاکمه شوی که حقوق انسان در آن تضمین شده است. در نظامی که حد اکثر مجازات حبس ابد است و اعدام برچیده شده است. چرا نمیخواهی از هم اکنون آینده خودت و خانواده ات را بسازی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *