سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / وحدت ارتجاع سرخ و سیاه هنوز پا برجاست

وحدت ارتجاع سرخ و سیاه هنوز پا برجاست

تا کنون به همگان به اثبات رسیده است که اسلام ننگین و فرمانروایان متکی به این قوانین ضد بشری و مردم ستیز از روز نخست دشمن ایرانیان بوده اند و با زور شمشیر و غارت و سرکوب، تا به امروز در اشکال مختلف در فلات ایران سبب گردیده اند تا این ننگ بشری در پهنه آریابوم به حیات خود ادامه دهد.

امروز با رخ نمودن مبانی دروغین و ننگین این دستگاه اهریمنی و اثبات دشمنی سردمداران آن با ایران و ایرانی، پرواضح است که با غنای بالای فرهنگ کشورداری در ایران که زبانزد جهانیان نیز می‌باشد، تکیه به دوران مقتدر ایران و آموزه های حماسی و وام گرفتن از مردان شجاع و سرداران دلاور و جنگاوران آزادیخواه از کوروش گرفته تا بابک، بعنوان الگوی مبارزه با دشمن ایران، نخستین جایگاهی است که هر مبارزی بایستی پای در آن نهد و اساسا مگر میشود با حکومتی که به حکم قوانین ننگینش تکیه بر اریکه قدرت دارد جنگید اما با قوانین و گفتمانش نه؟

گذشته از اینکه بزدلان و نالایقانی نظیر “رضا پهلوی” بدلیل عقبه دودمان مسلمان خود و نقش شمشیر ذولفقار در نشان خانوادگی، توان مبارزه با این بخش مهم از ساختار رژیم را ندارند و به اجبار وظیفه مبارزه را شرم آورانه به دوش مردم در بند ولو منوط به نافرمانی مدنی انداخته اند، هستند نیروهای پست تر و فرومایه تری که برای گریز از میدان مبارزه با مبانی جمهوری اسلامی و اسلام، نه تنها به گفتمان کمونیسم روی برده اند بلکه در همین راستا مبارزه را به دوش قشر فرودست و زحمتکش کارگر که براستی ستمدیده ترین مردمان ایرانند، می‌اندازند. اشخاص نادانی همچون «علی جوادی» و «حشمت رئیسی» را تنها می توان کفتارهای دروغگو و فرومایه ای دانست که نه تنها با فرار به پیش کمونیستی، فرهنگ جنگاوری ایرانیان را کتمان می‌کنند بلکه در مقابل، سبب فشار بیشتر رژیم بر کارگران گردیده و این قشر ستمدیده را رسما به عنوان دشمن این رژیم برده دار تحت سرکوب بیشتر قرار میدهند.  به دیگر سخن روش این پلشتان پرادعا عذر بدتر از گناه است.

حال آنکه اساسا مکتب کمونیسم در همان قالب حزبی خود نیز مردم ستیز، دروغگو و شکست خورده است چه رسد به اینکه مبنای مبارزاتی هم باشد. پستی و وقاهت این افراد و گروه ها تا جائیست که حتی قائل به وامگیری از «کاوه آهنگر» که نماد آموزه های مبارزاتی فرهنگ ایرانی برای جنبش دلاورانی از طبقه کارگر است، نیز نیستند و چنین بیراهه رفتن و بیهوده پیمودن، همدستی با رژیم انیران اسلامیست.

 

2 دیدگاه ها

  1. سامان کیوان‌پور

    نادر گرامی بدرستی اشاره کردید اما کار از این حرفها هم گذشته. در برهه کنونی این شارلاتان بازیها و موج سواریها از سوی رضا و مفلوکان پیرو او یک خطای بزرگ تاریخی است، بخاطر نادیده گرفتن مواضع انجمن پادشاهی از یکسو و از سوی دیگر عدم ارائه هرگونه تدابیر حتی المقدور دفاعی به جوانان شخص رضا پهلوی و هموندانش مسئول خونهای ریخته شده محسوب می گردند اگرنه رژیم با اشرار خواندن معترضان خون همه را حلال اعلام کرده و تکلیفش مشخص است. این نادان هنوز نمی داند اگر توانایی کنترل جنبشها و برعهده گرفتن مسئولیت جریانات درگیرانه و خشونت بار را ندارد دهان گشادش را ببندد و خفه خوان بگیرد. حال آنکه شنیده ام نطق رهبری هم سر داده است. چقدر بچگانه و ابلهنه خودرا مزحکه عالم سیاست کرده است!!!!! آن سیاست مدارانی که سکوت اختیار کردند یا خودرا به کوچه علی چپ رده اند، حرفه ای هایی هستند که خوب این نکته را دانسته اند.

  2. یه زاویه دید در مورد مبارزات مسلحانه اینه که سلاح در دست من خوبه ، در دست دیگری بده ، فارغ از اینکه این دید درست باشه یا نه ، یه چیزی رو باید یادآوری کرد . یه زمانی یاران انجمن معتقد بودن باید سلاح در دست گرفت و جنگید و شخص فرود فولادوند چه تماس هایی که با رضا پهلوی نگرفت ، البته اصل موضوع کتاب و چوبدست یه ساختار درست و یزدان پسند هست که هر کدام در زمان خاص خودش کاربرد داره . ولی در درگیری های اخیر که احمقان جمهوری اسلامی و معترضان هر دو سلاح به دست شدند ( حتی به اعتراف بی بی سی و اینترنشنال ) ، چرا رضا پهلوی از معترضان مجهز دفاع میکنه ولی سالها پیش که انجمن مبارزات تجهیز به دست داشت و اون رو هر زمان تشخیص بده ادامه میده ، رضا پهلوی به شخص فولادوند و یاران انجمن اتهام تروریست بودن رو زد؟
    آیا بوی کباب روی آتش به بینی پهلوی ها و رجوی ها خورده ؟ گمان نمیکنم ، بلکه به نظر میرسه که این خوده آتیشه که داره میاد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *