سرخط خبرها
سرآغاز / رزمآیش‌ها / بازسازی پنهان حوزه علمیه شیراز

بازسازی پنهان حوزه علمیه شیراز

 
با وجود گذشت دو ماه از انفجار حوزه علمیه خاتم الانبیا در شیراز توسط جنگ آوران انجمن پادشاهی ایران، هنوز این حوزه به کار عادی خودش بارنگشته است. رژیم اسلامی با دریدگی خواص دینی اش وجود هرگونه بمب گذاری را در این نهاد اسلامی انکار میکند

رژیم انکار میکند که مهمترین مرکز تزکیه روح و روان سپاه ضحاک توسط فرزندان کورش و داریوش با مواد منفجره در هم کوبیده شده است. در حالی که مطبوعات از همه جا بیخبر خودشان در ساعات نخست این یورش دلآورانه خبر آن را پخش میکنند. و یکی دو ساعت بعد با سرافکندگی بزدلانه مجبور به جمع آوری خبر میکنند. نگاه کنید به دو سایت معتبر آرشیو اینجا و اینجا را.

این رژیم انکار میکند که شدت انفجار به حدی بوده است که از ۱۶۰ نفر شرکت کننده در مراسم دعا نزدیک به ۱۲۰ نفر از آخوندها و طلبه‌ها در جا به درک واصل شده اند. هم آن ۱۲۰ جسدی که در روز پنج شنبه ۶ تیرماه ۱۳۹۸ به عنوان ۱۲۰ جنازه سربازان بی هویت و بی صاحب در تهران تشیع شدند..

این رژیم انکار میکند که در عرض این چند ماه پس از این انفجار نزدیک به ۱۰۰ مقام امنیتی، نظامی و اداری استان فارس، توبیخ، تعویض و تبعید شده است.

یک نگاه به تصویر بالا بیندازید. این عکس ۲ روز پیش از محل این حوزه گرفته شده است. وسایل بنایی و مواد ساختمانی را نگاه کنید. این هم آن مکانی است که تا کنون با مشمای نایلون آبی پوشانده شده بود. آیا باز هم میتوانند این آخوندهای بدبخت ناتوانی خود را انکار کنند؟

شما دختران و پسران دلیر ایران زمین بدانید، حکومتی که از انتشار خبر ضربه خوردنش می‌هراسد، بی شک ضربه پذیر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *