سرخط خبرها
سرآغاز / رزمآیش‌ها / کارناوال ذلت (در پی انفجار حوزه علمیه شیراز)

کارناوال ذلت (در پی انفجار حوزه علمیه شیراز)

پس از انفجار حوزه علمیه خاتم الانبیا در شیراز توسط تکاوران تندر از انجمن پادشاهی ایران به عنوان یکی از پیروزمندانه ترین عملیاتها علیه مراکز فعال متعلق به سپاه پاسداران، با وجود حجم بالای مواد منفجره استفاده شده و ساختار بتونی داخل این مجموعه در هنگام برگزاری مراسم تازی پرستانه دعای کمیل، تخمین فرمانده عملیات از تلفات و خسارت وارده، شدید و گسترده ارزیابی شد. از طرفی با توجه به حذف خبر از پروتال خبرگزاری فارس پس از بر عهده گرفتن عملیات توسط انجمن پادشاهی تندر و حصار کشی محوطه های اطراف، علاوه بر گسیل تعداد بالای خودروهای آتشنشانی و آمبولانس در محل، گمانه ها نسبت به حجم بالای تلفات و خسارات قطعی شد. کشته ها و زخمیها به بیمارستان مسلمین ویژه سپاه و اطلاعات منتقل شد سایت مدیریت حوزه های علمیه از کار افتاد و جریان موقتا خوابید. اما سیزده روز بعد در پنجم تیرماه یکباره در سایت ایثار متعلق به بنیاد شهید اعلام شد ۰ ۵ ۱ شهید تفحص شده در جنگ ایران و عراق فردا روز ششم تیرماه ساعت ۹ صبح در تهران تشیع خواهند شد و سایت حوزه های علمیه نیز بروز رسانی شد. با وجود فراخوان یکروزه آنهم تنها در سایت بنیاد شهید جمعیت قابل توجهی در محل حضور داشتند و هیچ گزارش تلویزیونی نیز انتشار نیافت. (در سکوتی عجیب و شگفت انگیز)

جلسه هماهنگی شورای حوزه ها جهت به روز رسانی سایت پنج شنبه ٦ تير ١٣٩٨ (معا) – شیراز

۰ ۲ ۱ نفر از این تعداد باصطلاح شهید، گمنام اعلام شده و مراسم در قالب یک کارناوال ذلت بار با جمعیتی قابل توجه در تهران برگزار شد که اخبار مربوط به این مراسم نه در سایت بنیاد شهید بلکه در سایت خبرگزاری تسنیم اعلام شد. ندانم کاری، ترس و دستپاچگی رژیم و سپاه پاسداران در اعتراف به انفجار و در ادامه تشیع جنازه ساختگی و دروغین بدلیل عدم توانایی در کنترل دفن پنهانی مزدوران به هلاکت رسیده اش با توسل به فریب و صحنه سازی ، همه و همه تنها حکایت از یک مطلب بسیار مهم دارد و آن عبارت از ترس و بیچارگی سپاه تروریستی پاسداران است از شکست بزرگ دیگری از تکاوران تندر و انتشار اخباری چنین بر باد دهنده. این در حالی است که روز بروز بر جمع جوانانی که به این نتیجه رسیده اند که این رژیم انیرانی فقط حرف زور را میفهمد و بایستی برای نابودی این دودمان تازی پرست و اهریمنی و بازگشت به ریشه های پرشکوه و پرافتخار ایران واقعا شجاعانه و هوشمندانه جنگید، افزون میگردد.

انتقال حیات‌الغیب مدیرکل زندان‌های استان فارس به تهران
۱۱ تیر  ١٣٩٨ معا – شیراز


اما بازهم ماجرا به اینجا ختم نشد، و اطمینان مارا از کاری بودن این ضربه بر پیکره رژیم انیرانی و رهبر مفعولش از فرضیات به قطعیت رساند. دیری نپایید که شکاف امنیتی ایجاد شده و عدم وجود هیچگونه سرنخ در اجرای این عملیات، درگیریها را در رده های بالای سپاه و بسیج افزایش داد و بیش از یکصد مسوول در رده های مختلف توبیخ شده و نهایتا در یازدهم تیر ماه درست پنج روز پس از اجرای آن کارنوال ذلت رییس سازمان بسیج “پاسدار غلامحسین غیب پرور” و جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح “پاسدار عطاءالله صالحی” از سمتهای خود خلع و خانه نشین شدند. این را حتی میتوان در ادامه روند تلاشهای نافرجام فرمانده سپاه پاسداران “محمد علی جعفری” دانست که مورد هشدار مستقیم انجمن پادشاهی قرار گرفت، اما هرگز نه تنها موفق به انجام اقدام مثبتی نگردید بلکه انفجار محوطه صدا و سیما در شیراز و به آتش کشیدن حرم معصومه در قم و شورای اسلامی شهر کازرون به علاوه تشدید موج آخوند کشی در گوشه کنار کشور، هرچه بیشتر ضعف و بی عرضگی وی را نمایان نمود و موجبات برکناری این سردار پوشالی را فراهم آورد.

برکناری غیب پرور فرمانده بسیج
۱۱ تیر  ١٣٩٨ معا – شیراز


کما اینکه رژیم هرگز از گزینه هایی نظیر گروگان گیری و اسیرکشی با اذیت و آزار و قتل و شکنجه زندانیان وابسته به انجمن پادشاهی خود داری نورزیده، همچنانکه در همین اثنا داروغه جانی بنام “حیات الغیب” مدیر سازمانهای فارس نیز که قصد داشت پیرو انفجار شیراز با تحت فشار قرار دادن “حسین سپنتا” با وجود سپری شدن دوران محکومیتش از انجمن پادشاهی گروکشی کند، پیرو تماس مستقیم با دفترش و ارسال پیام اخطار از سوی تندر، همزمان با برکناری رییس بسیج و جانشین فرمانده نیروهای مسلح، او هم از سمت خود برکنار و به تهران منتقل شد.
در نهایت طبق گزارشات میدانی موثق ۱۴ تابوت از جمع ۰ ۵ ۱ تابوت جهت دفن به شیراز بازگردانده شده که محتویات درون تابوتها هرگز با بقایای اجساد کشف شده در مناطق جنگی مطابقت نداشته و تابوتها حامل جنازه بوده است.
هموطنان گرامی تمامی این اتفاقات و وقایع ریز و درشت که برآیند عملیات بی نقص تندر در ۴ ۲ خرداد ۹۸ ۱۳ معا بوده است، در حالی صورت میگیرد که دولت جمهوری انیرانی اسلامی و سایر قدرتها در حال گربه رقصانی سنتی، اینبار بر سر پهپاد سقوط کرده و نفتکشهای آتش گرفته و رد کردن مرزهای سهمیه بندی شده اورانیوم و غیره هستند و به نوعی ماتم زدگی سیاسی درافتاده اند و قطعا چنین حادثه ای چنان بزم ایشان را برهم زده است که هیچ پیک شکنی قادر به رفع گیجی حضرات در این بامداد خمار نیست. جالب تر از همه اینکه به ناگاه باز مادر عروس یا همان “سید رضا” هم باز وارد مجلس شد و از کانال i24 فرانسه، در دوکلام ایرانیان را دعوت به خودداری از فراخوانها نمود.

برکناری محمدحسن حبیبیان رئیس سازمان حفاظت اطلاعات ارتش – ۱۳ تیر ۱۳۹۸ معا – تهران

این رژیم انیرانی و همه عوامل مفعولش از رهبر تا ابتر باید بدانند ما آتش این معرکه را بالاتر نیز خواهیم برد.
هر چند در این هنگامه تاریکی خیانتبار کرگوشیها و چمبره فیک نیوزها و سانسورهای جهانی از واهمه بازگشت آیین پادشاهی کوروش بزرگ راه خانه شان را گم کرده اند، حسن جمال این کارنوال ذلت در تاریخ ایرانزمین کم نظیر بوده و نور این رشادت، دلاوری و هوشمندی یاران انجمن پادشاهی در صفحات تاریخ ایرانزمین خواهد درخشید.

 

در ادامه کارناوال ذلت:

رضا پهلوی هم چندی بعد در 24 تیر ماه 1398 معا به یاری جمهوری انیرانی اسلامی شتافته و برای ایجاد انحراف در مبارزه و خوش خدمتی به اربابانش با همکاری عوامل تحکیمی فرشگرد اسلام ستیزی و آخوند کشی را کار خود رژیم دانست، در حالیکه احتیاجی به عنوان چنین مطلبی نبود. از آنجاییکه این انفجار در خبرگزاری ها سانسور شده بود چه دلیلی دارد که رضا پهلوی آخوند کشی را تقبیح کند؟! سوال این است او از کجا می دانست که دوان دوان مصاحبه ترتیب داد. همین اقدام او خیانتش را به ایران و مردم ایران در هم دستی با دستگاه جمهوری انیرانی اسلامی به اثبات رساند و برای انجمن پادشاهی ایران جای هیچ شک و تردیدی باقی نمانده است که رضا پهلوی یک مزدور دست آموز و خائن است.
در اواسط امرداد ماه 1398 نیز با بررسی دوباره محل حوزه علمیه در حال بازسازی مخفیانه و ذلت بار مشاهده گردید.

پاینده ایران
برقرار آیین ریشه ای
کوبنده تندر

یک دیدگاه

  1. سامان کیوان‌پور

    در همزمانی انفجار حوزه علمیه با سقوطاندن پهپاد امریکایی و در روزهایی که رژیم با افتخار از این ضرب شست سخن می راند، پس اینهمه ریزش نیرو و تغییرات در ساختار فرماندهی سپاه به چه علتی صورت گرفت؟… براستی عملیات انفجار حوزه علمیه شیراز تمامی ساختار امنیتی – نظامی رژیم را متلاشی کرد. و آغاز سرنگونی رقم خورد و باز درود بر دلاوران انجمن پادشاهی ایران-تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *