سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / حکم ۶۰ روزه انجمن پادشاهی ایران به «قوه قضاییه»

حکم ۶۰ روزه انجمن پادشاهی ایران به «قوه قضاییه»

یک شنبه ۱۶ تیرماه ۶۳۸۳ شاهنشاهی (۱۳۹۸ معاویه ای)
برایر با ۷ ژوئیه ۲۰۱۹، بر

این فرمان، از سوی «انجمن پادشاهی ایران» به شما، آقای ابراهیم رئیسی، به عنوان مسئول و پاسخگوی دستگاه قضایی جمهوری اسلامی نوشته میشود. شما اکنون سرپرست نهادی هستید که در عمر ۴۰ ساله خود همواره همدست دزدان و غارتگران ملی بوده است. این نهاد همچنین به عنوان اصلی ترین نهاد ترور و سرکوب در میهن ما عمل کرده و هیچ‌گاه در صدد پدافند مردم در مقابل دولت اسلامی نبوده است.
مردم ایران چنین دستگاه قضایی را که، زورگستر است و دادگستر نیست نمیخواهند.

از این رو من امروز به نمایندگی از «انجمن پادشاهی ایران» شما را به اجرای فرامین زیر فرا میخوانم:
یکم- همه زندانیان سیاسی و عقیدتی و همه قربانیان احکام شرعی باید بلافاصله و بدون قید و شرط آزاد شوند. از سوی انجمن پادشاهی ایران کمیته ای از فعالین حقوق بشر (که بعضا خود نیز در زندان به سر میبرند) فرا خوانده میشوند که نهایت تا ۶۰ روز پس از انتشار این پیام، واجدین شرایط را جهت اجرای فرمان به اداره شما ابلاغ کنند. فعالیت این کمیته از امروز یکشنبه ۱۶ تیرماه  آغاز شده است.

دوم- به موجب این فرمان از امروز همه احکام اعدام و قصاص، صادر شده از هر نهاد و صادر شده به هر دلیل، لغو میشود و عیر قابل اجرا هستند.

سوم- شما کماکان مسئول سلامتی و بهداشت بزهکاران اقتصادی و جنایی که به یمن روشهای کشورداری شما به میزان فاجعه باری افزایش یافته است هستید.

آقای ابراهیم رئیسی، من امیدوارم که فرامین ذکر شده را خوب درک کرده باشید و توانایی انجمن پادشاهی را نیز دست کم نگرفته باشید. هدف انجمن این است که در کمال آرامش همه میهن پرستان از هر فرقه، گروه و حزب به جامعه باز گردند. جای آنها زندان نیست.

چنانچه در عرض این ۶۰ روز ما به این نتیجه برسیم که شما خیره سری را پیشه کرده‌اید و یا خود را به کرگوشی زده اید و یا بدتر از همه برای پوشاندن ناتوانی دولت اسلامی، دوباره دست به اسیر کشیی زده‌اید و جنایات جدیدتری را مرتکب شده‌اید، با شما و هرچه به شما مربوط باشد، بر اساس آیه ۴۴ از سوره المائدة قرآن، که میشناسید رفتار خواهیم کرد: «… جان در مقابل جان و چشم در برابر چشم و بينى در برابر بينى و گوش در برابر گوش و دندان در برابر دندان …» از شما قربانی خواهیم گرفت.

چنانچه باورتان نمیشود، یک سر به حوزه علمیه خاتم الانبیاء در شهر شیراز بزنید و از آخوندهای زنده مانده بپرسید که آیا «انجمن پادشاهی ایران» به قول خود عمل میکند یا نه.

پاینده ایران
از سوی انجمن پادشاهی ایران
مهندس جمشید شارمهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *