سرخط خبرها
سرآغاز / رزمآیش‌ها / بیانیه فرمانده عملیات: حمله تندر به تجمع ملاهای سرکوبگر در شیراز.

بیانیه فرمانده عملیات: حمله تندر به تجمع ملاهای سرکوبگر در شیراز.

هم میهن گرامی،

دو هفته پیش، ساعت یک و نیم بامداد روز آدینه ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ اسلامی مطابق با ۶۳۸۳ شاهنشاهی، در حالیکه جمعی از حجت الاسلام‌های سرکوبگر وابسته به نهادهای امنیتی در جلسه ای توجیحی در مسجد خاتم الانبیا شیراز گرد هم آمده بودند من« آریا گیو» به همراه نفرات تحت فرمان خود، با عملیات رعد آسایی از پیش تعیین شده، این انگل‌های تازی تبار را به ملاقات حوری‌های بهشتی در جهنم فرستادیم.

این عملیات توسط تیم حرفه ای تندر که من افتخار فرماندهی آن را دارم، اجرا شده است و از مدت‌ها پیش با شناسایی دقیق مخفی گاه نیروهای امنیتی و ملاهای مفت خور آغاز شده و با نفوذ در محل و جاسازی بمبی قوی و انفجار به موقع آن، به پایان موفقیت آمیز خود رسیده است. این عملیات در نوع خود بی همآنند است. من از هم این فرصت استفاده کرده و به همه یاران درگیر در این عملیات، این موفقیت بزرگ را، شادباش میگویم.

یکی از سالن‌های حوزه علمیه خاتم الانبیاء واقع در بلوار احمدی شیراز

این عملیات پیام روشنی برای زمامداران جنایتکار رژیم آخوندی و همه جیره خواران آن و نیروهای سرکوبگرش در هر لباس و شغلی به همراه دارد. ما به آنها میگوییم: این تازه آغاز کار است. در سه سال گذشته «انجمن پادشاهی ایران» به اندازه کافی هشدار داده است. شما دست از خیره سری بر نداشه اید. راه برای پیوستن به مردم ایران باز است. بدانید کسانی که درفش کاویانی را برافراشته اند، تا قوانین کورشی را مستقر نکنند از پا نخواهند نشست. شما تاب ضربات کشنده ما را ندارید.

هم آنگونه که پیش از این به اطلاع شما رسیده است با توجه به میزان انفجار و شعله‌های آتش که از سقف ساختمان بیرون میزد و به همچنین میزان آمد و شد ماشین‌های آتش نشانی و امداد و آمبولانس‌ها، میزان تلفات بسیار بالا تخمین زده شده است. برای ما آشکار بود که این میزان تلفات را نمیشود پنهان کرد. مسئولین از دادن اطلاعات خودداری میکردند. تلفن حوزه ۳۷۳۶۱۰۲۶ پاسخگوی مردم نیست و سایت حوزه خاتم الانبیا نیز در عرض این دو هفته به روز نشده و کلاس درسی نیز اعلام نشده.

رژیم اسلامی ترجیح داده است تلفات جانی اعضای سپاه و حوزه را بپذیرد اما آبروی نداشته اش را در سطح دیپلماتیک حفظ کند. به همچنین میزان وحشت مزدورانش را پایین بیاورد. از ترس انجمن پادشاهی ایران، اجساد و زخمی‌ها را سریعا به بیمارستان‌های سپاه و در محل‌های حفاظت شده انتقال داده بود.

روز چهارشنبه پیش برابر با ۵ تیرماه ۱۳۹۸ بنیاد امور شهیدان و ایثارگران یکباره به فکرش میرسد که مردم تهران را برای فردای آن روز جهت تشییع ۱۵۰ جنازه دعوت کند. زیرا هم این امروز به فکر آنها رسیده است که سالروز شهادت جعفر صادق روز بسیار مبارکی برای جمع و جور کردن ۱۵۰ جسد میباشد. رژیم در سالهای پیش از این نیز مراسم سوگواری برای کشته‌های جنگ بر پا میکرد. اما دست کم بین اعلام برنامه تا روز اجرا یک یا دو ماه فاصله بوده است. این سراسیمگی از چیست؟ آیا این ۱۵۰ جسد سوخته پاسدار و آخوند شیراز نیست که دیگر در سردخانه بیمارستان امکان نگهداری آنها نبود؟

اگر فکر میکنید این پایان ماجراست سخت در اشتباهید. نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ اضافه میکند که از این ۱۵۰ جنازه ۱۲۰ تای آن گمنام هستند و نه اسم دارند و نه صاحب! اگر اینگونه هست پس چگونه میشود که اجساد را با آدرس به شهرستانها میفرستید؟ آیا مثلا فرستان ۲ جنازه به شهر اردبیل جزو آن ۳۰ نفر صاحب هویت است یا اینکه جزو ۱۲۰ نفر گمنام؟ و یا اینکه اجساد گوشت قربانی هستند که باید به همه شهرهای کشور برسد؟

فرتور از خبرگزاری تسنیم: مراسم تشیع جنازه ۱۵۰ شهید جنگ؛ برگزار شده دیروز پنج شنبه ۶ تیرماه ۱۳۹۸ که به گفته خودشان ۱۲۰ جنازه بی هویت و بی صاحب است.

این عملیات نشان داد، انجمن پادشاهی ایران، تنها سازمان جدی و دارای توان عملیاتی و پشتیبانی مردمی، برای ریشه کن کردن خشونت ملاها و ایجاد حکومت عادلانه پادشاهی در ایران میباشد. راه مبارزه با جلادان حاکم تنها از مسیر انجمن پادشاهی با مشت و گلوله ممکن است. میدان، میدان مبارزه فرزندان ایران در داخل کشور میباشد. دست به دامن اجنبی شدن توسط فراریان از کشور، که عنوان پدران خود را یدک می‌کشند و خیال پادشاهی دارند، امری مهال و باطل و پوچ میباشد.
برگذاری کنفرانس در اروپا و دعوت از اعضای اجاره ای، حضور دلقک‌های خائن تجزیه طلب و جیره خوار تازی پرست راه به جایی نخواهد برد.
مردم ایران پادشاه خود را از بین فرزندان مبارز این مرز و بوم انتخاب خواهند کرد و کسی نخواهد توانست خود را رییس جمهور آنان معرفی کند.
ما فرزندان کوروش و داریوش یکبار دیگر با رهبری شجاع انجمن پادشاهی ایران، مهندس جمشید شارمهد تجدید پیمان نموده و اعلام میداریم آماده جانفشانی در راه انجمن پادشاهی ایران هستیم.

باز هم منتظر ما باشید، نبرد ما تا استقرار قوانین کورشی ادامه دارد. این پیمان ماست.

از سوی انجمن‌های پادشاهی ایران
آریا گیو، فرمانده عملیات حوزه.

2 دیدگاه ها

 1. تازه شهادت امام جعفر صادق امروز یعنی شنبه ۸ تیر است و نه ۶ تیر که پنج شنبه گذشته باشد.
  به راستی این همه عجله برای چیست؟

 2. سامان کیوان‌پور

  درود بیکران بر آریا گیو
  چونان نامتان پیروز بودید و سکه زدید
  جای هیچ سخن اضافه ای نیست
  و هرچند شجاع و خستگی ناپذیر هستید، خسته نباشید
  این عملیات و واکنش ذلت بار دارودسته رژیم و آن کارنوال خفت بار تهران نشانی از خرد شدن مهره های رژیم است .
  دستگاهی که همانند سرکرده مفعولش به افلیجی نحس بدل شد و سرانجام از بند افتاد .
  این نقطه دوم پس از انفجار مرکز فساد انجوی که نقطه اول بود، خط پیروزی را ترسیم و تثبیت کرد و هرچند جمع فرومایگان و دستفروشان تالار قدرت خودرا به کرگوشی زده اند، موج این “آگاهی شریف” تا آنسوی جهان خواهد رفت .
  که شما تاریخ ایرانزمین را به گوهری نیک آراسته ساختید پربها و بی همتا .

  بیش باد

  درود درود درود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *