سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / شکنجه و بد رفتاری با حسین سپنتا ( سام ) در زندان

شکنجه و بد رفتاری با حسین سپنتا ( سام ) در زندان

با شدت گرفتن حملات وگسترش نیروهای انجمن پادشاهی ایران، دولت ننگین اسلامی بر خلاف همه‌ی قوانین حقوق بشر و بین‌الملل عمل میکند و با اسیران در بند بدرفتاری و شکنجه و آزارهای روحی و جسمی را شدت بخشیده است. هواداران انجمن پادشاهی در این میان به بدترین شکل ممکن مورد آزار قرار میگیرند، مسئولین مسلمان زندان بر مبنای شریعت اسلامی، دستورات تازینامه (قرآن) را در مورد اسیران دگر اندیش اجرا میکنند و بی پروا به قول خودشان کافر کشی و اسیر کشی را در دستور کار خود قرار داده اند.

حسین_سپنتا ملقب به سام از هواداران و شیفتگان انجمن پادشاهی ایران، پس از سدره پوشی توسط موبد کامران جمشیدی یک نو کیش زرتشتی شده بود. وی نام خانوادگی خود را از «کلانی» به «سپنتا» تغییر داده بود.

امروز به مدت شش سال است که در زندان عادل آباد شیراز بدون داشتن وکیل محبوس شده است. حسین سپنتا در این مدت بالغ بر صد بار اعتصاب غذا داشته و به دلیل بیماری ۷۰٪ از توانایی بدنی خود را از دست داده است.
به گفته دوستان، حسین میبایست چند بار عمل جراحی به روی بدن او انجام میشده است که قاضی ناظر بر زندان عادل آباد قاضی هاشمی و وزارت ننگین اطلاعات مانع از عمل جراحی و درمان حسین سپنا شده اند.

هنگامی که این سطور نوشته میشود، حسین سپنتا در پنجاه و پنجمین روز اعتصاب غذایی خود به سر میبرد و این موضوع باعث شده است که به بهداری زندان منتقل شود اما اجازه تزریق سرم را به آنها نداده است تا همچنان در اعتصاب غذایی به سر ببرد.

حسین_سپنتا در اولین دادگاه نمایشی به ۱۰۳ سال و شش ماه زندان محکوم شده است که پس از شکسته شدن این حکم در دادگاه‌های بعدی و گذراندن یک سوم مدت زندانی میبایست مشروط آزاد شود اما به گفته نزدیکان حسین، شخص قاضی هاشمی و وزارت اطلاعات مانع آزادی او شده است و میگویند که: «او هنوز مغزش کار میکند و به همین دلیل برای جمهوری اسلامی خطرناک است».

اپوزیسیون‌های نمایشی که سالهای سال است توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی کنترل و هزینه میشوند، تبلیغ میکنند که کسانی که با نظام به صورت جانانه و موثر در افتاده اند «حقوق انسانی ندارند». آنها دروغ میگویند. آنها همکار بدون مواجب شکنجه گران هستند. جمهوری اسلامی به عنوان وارث ایران پادشاهی امضا کننده همه حقوق های بشری است که سازمان ملل دارد و ایران پادشاهی آن را پذیرفته است.

ما همه ایرانیان با شرافت و راستین را دعوت میکنیم نترسند و از حقوق فرزندان خود دفاغ کنند. آنها برای زندگی بهتر و شایسته شما این سختی را پذیرفتند و با دشمن میهن در افتاده اند.

حسین سپنتا را مانند «وحید صیاد نصیری» تنها نگذارید. رژیم امروز بر اساس فرهنگ ننگین «اسیر کشی» تازی دارد به ما میگوید : دست از مبارزه بردارید، تا همسنگرتان را نکشم.

شما همراه با رژیم نشوید.

حسین_سپنتا همسنگر ماست!

به #انجمنپادشاهیایران_تندر بپیوندید
@tondar_org
@r50107

یک دیدگاه

  1. درود به تک تک دلاوران انجمن پادشاهی ایران درود به جناب شارمهد.
    ایرانیان با شما هستند و آینده نزدیک خیلی بیشتر……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *